Avon saat ve parfümlerinin kalitesi nasıldır ?

9 kasımda erkek arkadaşımın doğum günü saati yok ben de saat almayı düşünüyordum bugün arkadaşlarım avonda saat artı 75 ml parfüm 41 tl dedi bende baktım saati beğendim katalogta fakat kalitesi nasıldır hiç bilmiyorum daha önce avonun hiç bir ürününü kullanmadım kullanan var mı avonun saat ve parfümlerinin kalitesi hakkında ne söyleyebilirsiniz link

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Saatleri kötü, parfümleri genelde vasattır.

Avon christian lacroix parfüm iyidir.

0|0
    0|0
  • Orta ve orta altı sınıf için üretilen bir marka.

0|0
    1|1
  • avon blue alıcaksan bunu al diğerleri dandik ben 3 yıldır bunu kullanıyorum çok iyi diyebilirim

0|0
    0|0
  • Parfümleri güzel ama saat beş para etmez

0|0
    0|0
  • bu avon bi harika dostum :(

0|0
    0|0
  • Valla kalite istiyorsan lacoste felan al.Avonda felan kaliteli saat bulunmaz 41 tl dıyorsun bide parfümle.Ama durumuna bağlı tabi .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ben saatinide aldım yıllardır kullanıyom sapasağlam.kolyeleride öyle .parfümleri zaten güzeldir. Bence al derim

0|0
    0|0
  • ben 15 senelik avon temsilciyim parfümler güzel saatler kalitesiz

1|0
    0|0
  • Ben kardeşime dogum günü hediyesi aldım bence almalısın ve şimdiki katalogda "City Rus" muydu hem saat hem parfüm on numara çook beğendim ikisinide tavsiye ederim şiddetle :)

0|0
    0|0
    • Ve sanrm aynı parfümden bahsediyoruz bence çok hoş ve cevremdeki bütün erkekler beğendi kaliteside çk iyi derecede ;)

• saat ffalan alma ordan ya ama ben 3 yıldır falan parfümünü kullanıyorum wish of love çok hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • full sped al alıcaksan gerisi hikaye . saate gelınce o kadar para verdgne degmez.

0|0
    0|0
  • avonun takıları berbat , o kadar paraya değmez valla. ama parfümlerinden celebre purblancayı seviyorum saatlaerinin kordonları kopuyor hemen bir kaç arkadaşım almıştı onlarda beğenmediler

0|0
    0|0
  • Saatleri berbat, kesinlikle alma.

Parfümleride sevmiyorum, EDP olmasına rağmen bazıları kalıcı olmuyor.

0|0
    0|1
  • Hiç bulaşma canım

0|0
    0|0
  • saatini bilmem ama parfüm/deodorantlarını kullanırım çok memnunum.

0|0
    0|0
  • Avondan memnunum ben.

0|0
    0|0
  • çin malı gibi btün malları

0|0
    0|0
  • İncili bir saati vardı eskiden kaliteliydi

0|0
    0|0
  • berbat !