Sevgilinizin aldattığını düşünüyorsanız ona nasıl davranırsınız ?

sevgilinizin aldattığını düşünüyorsanız ona nasıl davranırsınız ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk soğuk davranırdım baya, sonra iğnelerdim, sonra yüzüne vururdum, eğer varsa öyle bir şey direk iktir ederdim .. Fakat yoksa pişman olur özür dilerdim. Tabi çullamasına 'sen beni altadıyorsun' demeyeceksin ..

0|0
    0|0
  • O çok çetrefilli konu emin olmam lazım yoksa harekete geçmem yani şüpheler yalnış anlaşılmalar olabilir emin olursa terkederim.

0|0
    0|0
  • Ortalıkta kanıt olmadıgı sürece suçta yoktur. İçgüdülerine yada düşüncelerine göre birini suçlayamazsın.

0|0
    0|0
  • "sherlock mod on" vaziyette son derece normal ve her şey tıkırındaymış gibi davranırım.

0|0
    0|0
  • hiç bir şey hissettirmeden gool attıktan sonra bırakırım hatta bırakman yedekte dursun lazım olur arasıra kullanırım onu tabi şüphelenmemesi için seviyorum aşkım falan intikam kolay alınmıyor ben daha iyi bir ilişki arar dururum buluncada tekme

0|0
    0|0
  • çilekli parfümü kafasından aşağı dökerim onun..

0|0
    0|0
  • o anki piskolojime bağlı

0|0
    0|0
  • Daha bir sevgi ile.

0|0
    0|0
  • soğuk davranırım ona o saatten sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• her şey normalmiş gibi davranırım. bi açığını ihanetini görürsem geri dönüşü olmayan hakaretler eder ayrılırım. bu kadar basit yaniii

0|0
    0|0
  • davranmam.

0|0
    0|0
  • Nasıl mı davranırım ? Ne davranması sorarım zaten verdiği cevaplardan anlarım sonra yol veririm.

0|0
    0|0
  • Kesin deliller olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...