Eski sevgilimin ülkesine gidip bütün panoları 'Seni seviyorum' diye donatsam geri döner mi?

arkadaşlar sevgilim başka bir ülkede yaşıyor benden ayrılmasının sebebi ise ailesinin beni isdememesi demesine göre.

bundan öncede okulda başka birine aşık olduğunu yazdı sonra yalan dedi..

şimdi diyorum onun ülkesine gidip bütün şehir ve kasabaları köyleri panolarla donaltıp seni seviyorum diye yazdırsam resimle hemde o ülkenin dilinde sizce geri dönermi ? yapsamı yapmasammı`?

Güncellemeler:
Sunuda belirtmek isdiyorum beni Tanimayanlar icin ben Piskopat degilim .

Ve benim derdim Sevdigim Kizi yataga atmakda degil ...

Yataga bir Kizla girmek icin Almanyadan kakip diger bir Ülkeye gitmeye gerek yok . ...

Suan Sevgilim Yasadigi Ülkenin bütün sokaklarini Mum isinla aydinlatmak isdiyorum Seviyorum Arkadas :( of of o f yaa

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayır dönmez ne yaparsan yap , sana zaten kararını belirtmiş ki bahane gibi geldi bana ...

( İstememesi )

0|0
    0|0
    • Ayril hepimizin hayatina girdi ve benim icin gercekden Konu ayrilmis olmasi benden degil.

Beni Karanlikda birakmasi.

Bana Tüm Gercekleri anlatipda ayrilsa Büyüklük yapar Yolun acik olsun derim benim Tahmül edemedigim beni Aptal yerine koymasi Salak yerine. Hepimiz zaman geliyor yanlis kararlar aliyoruz ama Sonuc itibariyle yanlislarimizi düzeltiyoruz vehaut gerekdigi gibi davraniyoruz Saygi icinde. Anlata biliyormuyum ben Cirkin bir Erkek degilim Akilsizda degilim Aciz hic degilim

• Afiyet olsun :)

• Bir gün belki Senin icnide Yemek Pisiririm :=) Kim bilir

Kızlar Ne Diyor 7

• Yapabilir misin ? Değer mi bu çabaya? Her halukarda bi ailem diyor bi başkası diyor ne olduğu belli olmayan bi durum. Nasıl güveniceksin?

0|0
    0|0
    • Sorun degil bi o Bana sarilsin bak nasil unutuyor bütün Sorunlarini Korkularini .

• duvarlarin gunahi be abi,ora gitmen ona yeter zaten,hayatinda baska birisi yoksa dene bence kaybetmezsin,kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Arkadasim Canim kardesim Kayip Sehirler dizi baslamadan hatta Reklam verecekdim Seni Seviyorum diye benim Resmimle esrarengiz ama o bilecekdi ona oldugunu.

Onuda isdemedi. Simdi gitmeyi düsünüyorum bir iki hafda Kalmayi orda ve Askim icin Savasmayi isdiyorum ne Pahasina olursa olsun diyorum .. Ask bukadar ucuzmu hele benim Askim

• dogru diyon be kanka

• Gercekden zarar vermek isdeseydim gercekden.

Yasadigi Ülkeye gider bütün Sevdikleri kisiye gercek Yüzünü gösderirdim. Ailesinin huzurunu öyle bozardimki beni ömür Boyu unutmazlardi. Yani zarar vermek isdedikden sonra imkanlarim cok fazla inan buna , ve bunu biliyor Kötü Insan olmak isdemiyorum ama beni Zorluyor hareketlerinle hayatindan cikdim diyorum Facebookda yeter diyorum dengelerimi Bozdun Aklim basimda degil Nolur yazma diyorum napiyor ( domuzluguna ) beni Engelemis yazsam Dogru derim

• Uğraşma ya.. Ona harcadığın çabayı başka biriyle yeni bir başlangıç yapmaya harca bence.

0|0
    0|0
    • Baska birisine yer yok hayatimda ondan en azindan Tüm Gercekleri duyuncaya kadar.

Cünkü Ayrilik gerekceleri Matiksiz geldi bana hemde cok Mantiksiz celiskilerle Dolu.

Gözlerinin icine bakarak Ayrilmam en dogrusu bunuda yapmam icin oraya gitmem gerekiyor.

facebookda ayrilmak olmaz herseyin bir Adabi var dimi.

Yalan söyleyerekde Ayrilinmaz

• takma bakalım. düşünme onu. ya da öyleymişsin gibi davran. neden iyice g*tünü kaldrcam diye uğraşıyorsun ki.

• G.Ö.T.Ü. kakdi kesin neden biliyormusun beni tanimadan kimse bakmiyordu suratina onun hayatina girdim birden Deger kazandi. Tanimadigi Cocuk bir Kucak Gül veriyor anlindan öpüyor gidiyor bisey demeden. Bu Cocuk bidaga cikiyor karsisina bir iki hafda sonra bidaga Cicekler arasinda Kredi Karti Sifresinle ona veriyor dudagindan öpüyor cani yanmis karsi gelememis. Cildirdim , cildirdim Cocugun Burnunu Kirmislar sonradan. isde böyle Kadinlari mutlu eden bir Erkegim benim verdigm Energy disa vuruy

• Bu kadar acız olma. Sana yalan bile söyleyebilmiş biri için. Bırak yoluna baksın

0|0
    0|1
    • Benim Ödedigim Bedelerin hesabini kim verecek..

Bukadar basitmi ! Hayatima gir alt üst et beni Sonra bye bye neden ? neden ? neden

• O zaman artık sorunu çözmek istemiyor. Heyecan duymuyor falan olabilir

• Isdeidgi Heycan olsun Elimden tutmasi yeterdi be Güzelim..

ben Koc burcuyum ve benim hayatim hep heycan ..

Yeterki isdedigi heycan olsun. Hertürlü heycani yasatirim bana ama Sorun bu degil baskasi var. Sorun Burda ve bana acik Düsürt bir sekilde gelip anlatmadigi iciin olay uzuyor.

• çok pis keklenmşsn agaa :D

0|0
    0|0
    • Sorma yaa hic hesapda yokken girdi Hayatima aklimi aldi desem yeri..

Simdi Karankikdayim.

Corbayi tasirdim yaa ben Yemege gidiyorum :=)

• Katox19 dogru soylemis.Onundeki yeni maclara bak sen:)

0|0
    0|0
    • Sen o sun dimi kesin Sensin hissediyorum kendini gizlemene gerek yok.

Gercekleri duymadan ayrilam Senden.

• Yok arkadasim,his dogru his ama yanlis kisi.Ben senin burada bana cevap vermenle aydinlanip yeni bir hayata baslamis kisiyim fakat senin eski sevgilin degilim ki inanmazsin su anki icinde bulundugum durumda icler acisi sorma yani!Fakat ne olur su umit ve beklenti islerinden siyrilin lutfen siz erkekler cunku sonra biz kizlarin akli eger benim gibi akli bir karis havadaysa karisiyor haliyle.

• Yeni bir Hayata baslamana Sevindim , kim oldugunu bilmesemde.

Konusmak isdersen Sorunlarini eskisi gibi konusabiliriz yazabilirsin.

benim derdim Ümit beklenti degil.

Benim derdim gercekleri duymak isdemem. Yalansiz Dolansiz Gercekleri.

Hergün farkli , farkli Hikayeler degil.

Sadece Gercekleri bide bukadar emek veridgim Kadinin Gözlerine bakarak ayrilmak isdiyorum.

Bu benim en dogal hakkim...

Ve Ben karanlikda kaldigim Sürece Cevaplarimi alana kadar pesini birakmiyacagim bu isin.

• Seni istemeyen o geri dönmesini isteyen sen !

0|0
    0|0
    • Bukadar iyi bilgin varsa soruyorum ?

1. Ilk Askini insan nasil bir Kalemde Siler gereksiz cevaplarla.

2.Bukadar basitmi Askim , Askim diyipde facebookda ayrilmak.

3. Ailem Aile Dostumuza verecek beni demek Kolay

4. Aile Dostunlada Evlenmek isdemedigini Söylüyorda Korkuyorum diyor Sana zarar vereceklerinden diyor neden ?

5 Benim Güclü bir Erkek oldugumu biliyor neden benim vehaut kendisi icin Korkuyor ?

6.Okulda bir Cocugu gördügünü hic Konusmadigini ama Aklindan hic cikmadigini Söylüyor

• 6. devami ) O Cocukla hic Konusmadigini Söyledi ama ne ilgincdir sonradan Yalan dedi.

neden yalan dedi ? Cocugu benden Korumak icin Cocukla görüsdügü icin ?

7.benim Karsima gecipde Sorularima Cevap vermedigi Sürece bu iliski vehaut Bu Dosya kapanmaz.

8. Mezara Gömülmüs bir Tabut gibi Karanlikdayim Sorularim aydinlatilmadigi Sürece bu iliski bitmez bedeli ne olursa olsun ben Ödemeye hazirim herseyi Göze aldim.

9. Bakdim olmuyor Ailesinin karsisina gecerim Kiizinii isdiyorum derim

• 10. Soruyorum ?

3 Kere Ucak bileti yakdim neden basdan ayrilmadi ?

4 Kez Ülkesine gittigimde neden benimle Görüsmedi ?

11. Sonradan neden bana ümit verdi Özür diledi bense ayrilalim demisdim neden bidaga yeniden Basladi ?

12. Benim Onurum - benim Duygularim - Benim kisiligim bukadar ucuzmu ?

13. Bedel ödetmezmiyim ben Benim Canimi yakanlarin Canlarini Yakmazmiyim Ben ?

14. Hak etmezmi Kiz Hayatini Ser sefil etsem.

Erkekler Ne Diyor 1

• bunu yap hatta evlenmek teklıfı olarak yazdır ısteyenın bı yuzu kara vermeyenın iki yüzü belkı kızda ipleri koparırsa aılesını ıkna ederse senın bu mücadelenı romantıklıgından dolayı kaçar gelir senıle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...