Bir erkek neden böyle yapar bir kaç gün önceye kadar ararken

ya eski erkek arkadaşım arayıp duruyordu 4 5 gün önceye kadar açmıyorum hala beni sevdiğini biliyorum fakat pişman olup adam gibi konuşmayacağını bildiğim için açmıyorum 3 gün önce benim onunla çıkmadan önce hoşlandığım çocuğu eklemiş bunlar eski arkadaştılar benm ondan geçmişte hoşlandığımı öğrendiği için faceden çıkarmıştı görüşmüyordu şimdi eklemiş ben engellym facede arkadaştan baktım bi erkek neden böyle yapar bikaç gün önceye kadar ararken nasıl kıskandığı eski hoşlantımı ekler ne mantık :S

Erkek arkadaşlar bi fikir verebilir misiniz neden olabilir :S

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bu sevgi değil karektersizlik. bildiğin saplantılı eskı hoslandıgına kadar arastrcaksa takıntılı uzak dur bu tiplerden sakat

0|0
    0|0
    • hmm çıkarken araştırmıyordu aramızda hiç bahsi geçmedi arkadaşken anlatmıştım sonra çıktık o da çıkarmış çocuğu faceden falan şimdi ayrıldık aylar oldu hala seviyor dönmemi bekliyor fakat gtti ekledi çocuğu çocukda bilmio bile ondan eskiden hoşlandığımı oyh yiyecem kafayI :(

• desene seni zor duruma sokmuş:( bırak öğrensin o kdarda değil eskidendi dersin ama yaptıgı yanlıs erkek arkadasının madem seni seviyor bu sekılde yaparak seni rezil ediyor bence ac telefonu konuş düzgün bir dille izah et daha fena ortalığı karıstırmasın izin verme tatlım.

• arasam da beni takip ediyorsun deyip ümit alacak onu önemsediğim idüşünecek tek yapabildiğim öylece durmak :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Seninle ilgili durumu öğrenmek için eklemiş olabilir.

0|0
    0|0
    • nasıl yani durumu çocukla tanışmıyorduk ben asılıodum platonik çocuk hiç öğrenmedi asıldığımı eski erkek arkadaşıma anlatmıştım ondan hoşlandım diye..

• evet haklısın ya sevmiyorum aslında unuttum gibi zateen de merak edip baktım böyle bişey görünce de anlamlandırmaya çalıştım o kadar

• Öyleyse şimdi kendi hayatını yaşamana devam et :)

• Amacı dier erkekle hala samimiyetin vaarmı bunu görmek .

0|0
    0|0
    • ama engelliyim yani çocuğun duvarına falan bişey yazsam yorum yapsam göremez çocukla mı konuşacak ağzından laf alma gibi böyle mi düşünüyorsun

• ewt aynen öyle laf almak ağzından senle ilgili bazı şeyler sormuştur hem senin hem onun niyetini bulmaya çalımıştır

Kızlar Ne Diyor 1

• onunla dertleşicektir muhtemelen seni kotulicektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...