Yürüyüş ile kilo veren var mı?

Her gün 1 saat yürüyüş ile aranızda kilo veren var mı :)?

0|0
1238

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah kalkıp esneme hareketleri ve bitki cayı iciyorsun sonra 1 saat veya 30 dk yürüyosun öglen salata yiyorsun akşam da meyve sonra bir bakmışsın metebollizman düzene girmiş artık daha az yiyorsun yürümek zihinde tutuyor alışıyorsun rahatlıyorsun yani evet var :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 37

• Yediklerini yarıya düşür hareketlerini 2 katına çıkar derler. Bir tek yürümekle olmaz.

0|0
    0|0
  • Akşam yemeğinden önce yapılan 4-5 km lik yürüyüş kilo vermek için en ideali..

0|0
    0|0
  • Benim sırf market ve fırın alışverişlerim bile günde 1 saat yürüyüş demek.. diğer zamanlarda da sürekli hareket ederim..

Günde 1 saat yürüyüş yaparsan kilo vermez kilo alırsın..

0|0
    0|0
    • Yahu kilo niye alayim sacmaladin sende

• Yürüyüşe saat biçerek kilo vereceğini zanedip saçmalayan sensin..
      Çevrende gördüğün o zayıf insanlar sabahtan akşama kadar kıpır kıpır hareket halinde..

• Kilo vermenin yürüme ile bir alakası yok.
    Günlük ihtiyacın olan kalori nin altın da kalırsın kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Var ben :)

0|0
    0|0
  • sadece yürüyüşle olmaz o iş.. diyetle desteklenmeli..

0|0
    0|0
  • hayatına kattığın en küçük hareket dahi kilo verdirecektir, fazladan yaktığın 3-5 kaloriden bahsediyoruz.

şöyle diyeyim, günde 2 dilim ekmek yerken 1 dilime bile düşürsen kilo verirsin :) alışkanlıklarını değiştirerek kilo verebilmen mümkün, ama belilrli bir yerden sonra daha fazla çaba gerektirebiliyor :)

0|0
    0|0
  • 1 saat yürürsen sadece yediğin bir elmayı eritirsin. Kilo vermek istiyorsan beslenme düzeninini değiştireceksin.

0|0
    0|1
  • her gün 1 saatlik spor yeterli olur ama sadece yürüyüş yeterli gelmez
    hafif tempoda koşu yapıp vücudun daha fazla efor sarfetmesini sağlamanız lazım
    tabi çok zorlamayarak düzenli olarak

0|0
    0|0
  • Faydası olur ama kesin çözüm değil. .. :S

0|0
    0|0
    • Ne ypmak lazım

• İzinsiz profil fotona baktım... Baktım baktım... Sonra bir daha baktım dönüp dönüp maşallah güzelsin sahibine bağışlasın... ;)
      Kilo da yok hani? :O yoksa ben mi etkilendiğim için göremedim :)

• kilo vermek spor ve beslenme ikilisinin birleşmesiyle tam anlamıyla oluyor, şeker tuz unu hayatından çıkar sebze ağırlıklı beslen ve 1 değil 2 saat yürü %80 verim alırsın

0|0
    0|0
  • Sadece yürüyerek kilonu düşürmezsin ama yürümeden de düşürmezsin. Dikkat etmen gereken şey tempolu yürümek. Parkta gezer gibi değil. Bunun yanında yediklerine de dikkat etmelisin. Ben 83 kilodan 71e düştüm. Tabi ben başka sporlar da yaptım.

0|0
    0|0
  • Bem iki ayda 15. Kilo verdim ama sadece yürüyüş değil ekmek şeler tuz yağ gazlı asitli. şekerli içecekler hepsini bıraktım en önemlisi akşam 7 den sonra sudan başka birşey içmedim

0|0
    0|0
  • Ben durduğum yerde veriyorum bazen :))

0|0
    0|0
  • Var ama çak az verdim.

0|0
    0|0
  • Gunluk yaptigim spor 1500 kaloriye yakin kilom sabit :D değişir o isler ben high intensity program uyguluyorum interval sprint de yapiyorum beslenmem ona göre :D anlatabildim mi tam olarak

0|0
    0|1
  • @rockchic
    işe yararmı

0|0
    0|0
  • Vardır elbet.

0|0
    0|0
  • Günlük düzenli düzensiz hızlı yürüyüşler yaparsan kilo verirsin. Yürüyüş yaparken fazladan diyet yapmana veya yemekten kısmanada gerek yok. Yanlız yürüyüş mesafesi 1km'den az olmamalı ya da 15 dakika sürmeli.

0|0
    0|0
  • annem verdi bende geçen sene vermiştim ama çok az çünkü yemeği kısmamıştım bu sefer 2sini birden yapmaya çalışıyorum buhafta 1 kilo gitti nasıl oldu anlamadım :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben 7 kilo verdim 3 ayda. haftada 4 gün en az 40 dk yuruyordum ama yediklerime de cok dikkat ettim haftada sadece yarim bitter cikolata yiyordum tatli baska bisey yemedim 3 lt su ictim gunde yani anlayacagin sadece sporla ya da sadece diyetle olmaz ikisini ayni anda yapmak lazim

1|0
    0|0
  • Evett bennn. Ama evde 20 dakika boyunca sporunu hareketini falan yapta çık yürüyüşe. Cunku vucut hareket halinden 20 dakika sonrasini kilo icin sayiyo. Abca calismaya basliyo :))

0|0
    0|0
    • Nasıl egzersizler yapiyosn? Mesela ben mindere yatarak bacak acma kapama hareketleri, kedi duruşunda bacak indirip kaldirma, squat iste efenime soylyim bu tarz hareketlern değişik versiyonlarını yapıyorum sence nasıl ? Ha birde hergün 1000 ip atlama :)

• Ya bisey soyliyim mi spor falan bence hikaye ben spor yaptıkça daha cok aliyodum. Onlar sıkılasmak için yararli. Evde yaptigin temizlik bile bu 20 dakka icin okey oluyo. Ama ip atlamak iyi fikirr o ise yariyo

• Ya olsun yine de baya yakıcı hareketler oluyo

• evet

0|0
    0|0
  • 1 saat az

0|0
    0|0
  • 2saat yürüyorum ama bir b*k yok :)

0|0
    0|0
  • Var ama yalnız yürüyüş olmaz :)

0|0
    0|0
  • Yürüyüş çok yararlı. Hem sağlık hem zayıflama

0|0
    0|0
  • 2 ayda 8 kilo vermistim. Gunde 2-4 km yuruyordum

0|0
    0|0
  • Yuruyushle kilo vermekdense dietaya otursan daha tez netice elde edersen.

0|0
    0|0
  • Eğer fazla çikolata falan yemezsen kalorili şeylerden uzak durursan yürüyüşle birlikte kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Benim arabam yokken heryere yuruyordum nerdeyse ama kilo veriyim die degildi 10 kilo verdim ve hic yedigimden kismamistim. Kesinlijle spor salonunda yurusen kilo vermezsin acik hava yuruyus cok onemli ben zsmaninda spor saloninda bilincli vermeye calistigimds verememistim cunku

0|0
    0|0
  • Hergun 2 saat yururum fit kalmak icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...