Sokakta normal yolunuza giderken biri size karışırsa ne yaparsınız

Evet Bu olay birçoğumuzun başına gelmiştir.Sokakta normal gidersiniz sonra bir serseri gelir sataşır bişe dedinizmi Artislikmi yapıyon der.Böyle böyle Süre bide bakmışsınız Her gördüğü yerde size karışır.Bu durumda Ne yaparsınız

Tavrınızı Ortaya koyarak Sert bi karşılıkmı verirsiniz.

Yoksa kafanıza takmazmısınız

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ankara Mamak, akşam saat 22:30 sıraları. Kız arkadaşım ile güzel bir akşam yemeği yedikten sonra eve dönüyoruz; yani ben kız arkadaşımı evine bırakıyorum. İleride beyaz bir araba, içerisinde yaklaşık 8 tane 20'li yaşlarda erkek, son ses müzik dinliyor ve alkol içiyorlar. Bir şeyler olacağını sezdim fakat ayaklarım geri adım atamadı. Utandım. Kız arkadaşımın, kendisini koruyamayacağımı düşünmesinden korkarak, süratle yola devam ettim. Tam önlerinden geçerken içlerinden bir tanesi "Almışsın fıstık gibi hatunu yanına, yürü bakalım" diye seslendi. Bozuntuya vermeden devam ettim. 1-2 metre uzaklaştıktan sonra yine aynı ses "Kalçalar fena.." dedi ve diğerleri gülmeye başladı. Kız arkadaşım "Bir şey yapmayacak mısın dosto?" diye söylenmeye başladı. O an kız arkadaşımın boynunu ani bir hareketle kırıp, çocukların önüne fırlattım ve koşmaya başladım.

0|1
    0|0
    • Ulan bende ciddi ciddi okuyorum :)sonuna kadar :):):):):):)ama hoşuma gitti

Kızlar Ne Diyor 4

• Laf dalaşına girmem doğruca yürür giderim ama işi abartır da laf söz sınırını aşarsa o zaman ya yanımda birisiyle gelir giderim ya da şikayet ederim herhalde...

0|0
    0|0
  • Kovalarım, gerekirse taşlarım, bağırır azarlarım

0|0
    0|0
  • deli der gecerim.temas varsa doverim.cusseliyse, "imdat sapık! polisss!" diye bagrırım.duruma gore degisken

0|0
    0|0
  • bi kereye mahsus ben de ona karışırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben Önce Tatlı Bir Dille Konusurum, sonra yoluma devam ederim. hala bana sataşmakla israr ederse, Eğer Sabrımı Taşırıp Sınırları zorlarsa ALLAH ne verdiyse girerim.

0|0
    0|0
  • Sürekli Olsa Zaten Doğduğuna Pisman Ederim,Bir Kereye Mahsus sa Takmam. Artistlik mi Yapıyon, Neden Bakıyon Gibi Seylerde Özür Diler Gecer Giderim..

0|0
    0|0
  • Burası Getto Nigga Kafana Bang Bang Mother fucker zenci derim :D Amerikamı bura . Gelip sataşırsa elimden geleni ardıma koymam.

0|0
    0|0
  • Öyle tinerci falan değilse dalarım heralde dalmak lazım dayak yesende dalınmalı.

0|0
    0|0
  • iti an çomağı hazırla

0|0
    0|0
  • geri vites yapmam,böyle tipler alltan aldıkça,insanın üstüne gelir

0|0
    0|0
  • Ankara Demetevler'de kız arkadaşımı yurduna bırakmıştım, 3-4 dallama şahinin kapıları açmış bangır bangır müzik dinliyorlardı. Yokuştan aşağı doğru yürürken seslendiler, üzerime alınmadım ilk başta sonra döndüm baktım. "Gel la buraya" mı öyle bişi dediler salak bi' aksanla. Yanımda emanet vardı onu çektim arkamda Önce hanginiz gelecek?" dedim. Beklediler biraz 1 dakika falan bekledim ben de sonra döndüm arkamı gittim.

Hiç prim vermiyorum bu şehir magandalarına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...