Şiddetli rahatsız edici akıntılar

Doktora gitmeye çekindiğim bir konuda yardım isteyeceğim. :( Benim ayın her günü , kilodu kirletecek akıntım var. Kilodu değiştirsem anca 2 gün dayanıyor ya. Açıkçası ben zaten 2 günde bir değiştiririm pamuklu iç çamaşırı kullanırım ama bu öyle değil. Zaman zaman kahve tonlarında zaman zaman beyaz yumurta akı gibi ve iğrenç gerçekten.Çözüm bulamadım. Ayın her günü günlük ped de kullanabileceğimi sanmıyorum.Zararlı olduğu bile söyleniyor günlük pedlerin. Neden bu,neden? :( Korkuyorum... BİRŞEY BİLMEYEN ERKEKLER VE ABAZALAR MÜMKÜNSE CEVAP VERMEZSE MUTLU OLURUM.

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinal akıntının rengi ve kokusundan ne tür sorunlar anlaşılabilir link

Hangi hastalıklar vajinal akıntıya neden olur link

Vajinal akıntısı olan kadınlar hangi durumlarda doktora başvurmalı link

Linkleri incele ve jinekoloğa git sonra gerrekli tahlliileri yaptır ve muayenini ol.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.

• Vajinanın içine temizlemek için duş tutarım demin duş aldım hep tutarım ya nedenki? :( Ve bakireyim girmedim.

• Vajinanın içine duş tutarsan mantar olursun.Sorun anlaşıldı.hemen git yarın doktora.Beyaz akıntı da mantar belirtisi.Duş tutuyorum de ama içime.Doktor gereken ilaçları verir zaten.Bundan sonra dış bölümde özel intim losyonlar kullan.içine de duş tutma sakın.

Erkekler Ne Diyor 1

• jinekolojıye gorunmenı ivedıklle rica ederim geçmiş olsun. çekililecek bir durum degil saglık bu..!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Günlük pedlerin zararlı olduğunu kim söylüyor yahu, ben hiç duymadım böyle bişey aksine gayet hijyenikler.

Burda çözüm bulamazsın çekinilmez, utanılmaz doktordan. Doktora gitmek zorundasın tahlil yapılmalı ki sorun nedir çözülmeli.

0|0
    0|0
    • Günlük ped takınca o bölge hava alamıyormuş ve akıntıyı arttırıyormuş.

• Sen geciktirmeden acilen doktora git ve tahlil yaptır ne olduğunu öğrenirsen bu kadar tedirginde olmazsın, doktorun vereceği iki ilaçla tedavi olabileceksin belki, bu kadar zaman ihmal edip gitmediğin, o eziyeti çektiğin için kızacaksın kendine.

• Doğru şimdi gaza geldim sanki:) En yakın zamanda gitmeye çalışacağım.

• her gün akıntı normal bi durum zaten rahmin yenilenmesi ve temizlenmesi için her gün akıntı olmalı normal olan bu kahve tonlarında olan akıntı idrar iltihabı gibi geldi bana yalnız tahlil yaptır oan göre hareket edersin

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya hergün olduğu için kendimi pis hissediyorum.İnternette bi' kadın da yaşamış,doktora gitmiş,belli zamanlar hariç akıntısı falan yokmuş. İnternete göre hareket etmek yanlış olacak doktor en iyisi.

• doktora gitmelisin enfeksiyon olabilir bilemeyiz çekinecek bir durum yok

0|0
    0|0
    • Utanıyorum ama sanırım öyle yapıcam:(

• Evet birkaç kez günlük ped kullandım çok kaşıntı yaptı hemen bıraktım. Kullanmamak daha iyi sanırım.

• aynen öyle birde duş yaparken dikkat et tanzikli su vs temas ettirmemen gerek

• genc doktorlardan zaman zaman benimde cekinmisligim oldu.kadınlar da cok can yakıyor, en guzeli yası 50+ olanlar, insan daha rahat oluyor

0|0
    0|0
    • Kadınlar ne yapıyor ki can acıtıyor?

• Ovvvvv :(

• iyilerinin de oldugunu soyluyorlar-soyleyenlerin yalancısıyım.

• Üşütüyor olabilir misin?Veya başka bir sebebi de olabilir,umarım ne kast ettiğimi anlamışındır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...