Gökhan Töre transfer rekoru kırar mı?

Yurt dışına satılan en pahalı Türk oyuncu, 13 Milyon Euro ile Arda Turan. Bana göre Arda nin kalitesine göre ucuz bir fiyata gitti. Bu durumda Gs nin ve Arda nin o sezon çok iyi bir sezon gecirmemesinin de etkisi vardir.
Psg, Chelsea, A. Madrid gibi büyük kulüpler Gökhan Töre yi takibe almiş durumda. Brugge maçinda attiği gol tekrar Gökhanin kalitesini göstermiş durumda. Sizce yeni bir transfer rekoru kırılır mı?
İleri ki dönemlerde Ozan Tufan ve Enes Ünal da yüksek meblalara Avrupaya transfer olabilir.

0|0
3|64

En İyi Erkek Görüşü

• brumanın 12 milyon ettiği yerde gökhan töre 30 milyon eder dostum.
    hakan olayında yaptığı dışında aklını futbola verirse 10 sene büyük futbolcu olarak anılır.
    not: Galatasaraylıyım..

0|5
    0|2
    • Bruma Sporting gibi bir takımın alt yapısında yetiştiği ve henüz 18 yaşında olduğu ayrıca günümüz futbolunda gereken hız ve teknik gibi kanat oyuncusunda ihtiyaç olan şeylere fazlasıyla sahip olduğu için 12 milyon. Bruma dediğin adamın büyük yıldız olması için gereken tek şey fizik ve istikrar. Ve bu da 18 yaşındaki bir çocuğa iyi bir eğitim antreman programıyla fazla fazla kazandırılır. Gökhan Töre ise oldukça vukuatlı istikrar sahibi olmayan ama Bruma gibi süratli ve tekniğine sahip bir oyuncu. Ama aradaki fark Gökhan Töre 23 yaşında yani Avrupa'da hiç bir lig için genç sayılan bir futbolcu değil 22-23 yaşındaki futbolcular Türkiye gibi 2. sınıf futbol ülkelerinde genç sayılıyor. Ayrıca Gökhan Töre Türk olduğu için benden söylemesi isterse Ronaldodan Messiden sağlam performans göstersin 15milyondan yukarı bonservis kimse ödemez. Avrupalı mal değil 23 yaşına gelmiş gelişimini büyük ölçüde tamamlamışteklif gelince gitmek için klübe baskı uygulayacak bir oyuncuya 30 milyon versin.

• @StConstantine bruma 18 değil 20 yaşını bitiriyor.. Bilmeden atıp sıkmayalım.
      Not: galatasaraylıyım.

• @atillau evet kardeşim bilmeden atıp sıkmayalım Bruma 12 milyona transfer olduğunda 20 değil 18 yaşındaydı. sen şu an ki yaşından bahsetmişsinde hayırdır bizim haberimiz olmadan tekrar transfer mi oldu Bruma?

Kızlar Ne Diyor 3

• Kırabilir ama tercihimi kıramamasından yana kullanıyorum iyiyiz biz böyle. Ayrıca scout ekibi yerini dolduracak bir adam bulabilir mi emin de değilim açıkçası.

0|2
    0|0
    • Bizim takimin bayan taraftarları bir baska oluyo ya. Diğer takımların bayan taraftarlarından futbol hakkında daha önce boyle bir yorum okumamisdim. bu arada gidiyon mu yarin maca?

• Simdi baktim profiline izmirdesin. rica ederim. Senin yerine de bagiririm @basbelası1kadın :)

• Teşekkürler. Nefesinize kuvvet madem :) @tutsaklar

• Enes ünaldan önce batuhan Altıntaş gelir

0|0
    0|0
  • Hicbir fikrim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 63

• Uefada ust uste 11e girerek dikkatleri daha da uzerine cekti zaten ligde onun kadar iyi kanat oyuncusu yok avrupadada bircok takimda rahat oynar

1|1
    0|0
  • Hepsi yalan dolan menajerlerin oyuncuyu pazarlama teknikleri pazarlayamazsamda klüpteki sözleşmemi iyileştireyim dertleri. her sene 3-5 oyuncu için böyle yalan dolan şişirmeler oluyor. şu an da performansa bağlı olarak Gökhan. Ayrıca O saydığın takımlardaki kanat oyuncularının yanına yaklaşamaz Gökhan. Türkiye'de iyi olmasının bir numaralı sebebi hemen hemen bütün takımlarında bek oynayan futbolcular tamamen defansif. Hız ve teknik becerileri çok zayıf. O yüzden Gökhan gibi ortalama teknik ve iyi bir hıza sahip oyuncular rahatlıkla parlayabiliyor. Gökhan bile ilk geldiği zamanlarda söyledi bunu '' Kariyeri boyunca çok gol atmamış ben bile Türkiye'de gol krallığına oynayabiliyorum'' diyerek. Transferle alakalı dediğim gibi böyle şişirme vukuatlar çok var. Örneğin Sercan Yıldırım içinde hep ManU peşinde Ferguson izliyor falan şişirdiler 3-4 milyona bize itelediler. Bu sayılan 3 takımdan belki düşük bir ihtimal Atletico ilgileniyordur ciddi ciddi ama onlarda 7-8 milyonun üstüne çıkmazlar sanıyorum. Chelsea PSG gibi takımlarda Gökhanın mevkisinde oynayabilcek adamlar önümüzdeki 10 sene futbola damga vurabilecek kapasitede adamlar gökhanla antreman bile yapmazlar.

0|0
    0|0
  • Arda birazda apar topar gitti çünkü bizim medya kafasının büyüklüğüne Kobal ile olan ilişkisine kafayı takmıştı. Töre bencede iyi oyuncu A. Madrid e gitmesini isterim Hakanıda istiyolar diye duymuştum kaliteli oyuncularımız kendini ve bizi temsil etmeli dünyada.

0|0
    0|0
  • böyle oynarsa tabiki kırar baksana robbenden fark yok tek far o yabancı gökhan türk gökhan töre 30 milyonu gecer enson 40 milyona dogru varır arda bile bu miktarda alıyorsa gökhan neden almasın hakandan ardadan ne farki varkiii ilerde tolgayda cok para edecek zamanla görürsünüz gökhadan sonra oda baya güçlenecekk cünkü olcay dan iyi oynuyor pasları tam yaniillaki gökhan tolgay degil diger türk futbolcularda kırsın hangitakım olurlarsa olsunlar hiçbari türkiyey ilerler ozamann

0|0
    0|0
  • Ardanın transferinde 1 sene daha beklenip 25 milyona satılabilirdi. Diego Simeone'nin Ardaya olan tutkusunu herkes biliyor. Gökhan Töre'ye gelirsek Club Brugge engeli aşılırsa Beşiktaş elerse çok rahat 20 milyona satar yoksa , Eğer elenirse beşiktaş BIRAK ENES, OZANI Gökhan dahi transfer olamaz.

0|0
    0|0
  • 30 milyon €'dan aşağıya satılmamalı çünkü şu an yerini doldurabilecek bir oyuncu alamayız. Alırsak da çok yüksek ücretler ödeyerek alabiliriz. Ya kalıp kendisini biraz daha parlatmalı ya da sezon sonunda astronomik bir rakama satılmalı.

0|0
    0|0
  • Yahu vermeyelim yaa :S
    Bizde büyükl klubüz hacı yaa :S
    Sonra böyle kaliteli futbolcuları satıyoruz avrupa da başarı gelmiyor :S

0|0
    0|1
  • Ozan tufanı sanmıyorum ondan kat kat genç yetenekler var avrupada dahada ucuza alınabilir Töreye gelince ise beşiktaş şampiyonluk yarışından kopmadan hatta şampiyon bile olursa birde avrupada dahada ileriye gidersek neden rekor gelmesin? o gidince yerine uğur boral gibi adamlar gelmesinde :(

0|0
    0|0
  • Töreyi Bilememde Mehmet Ekici Kırar Dostum Suanda Liverpooldan 15 milyon euroya Teklif Geldi Bonservisi Almaları İçin 40 milyon euro Vermeleri Lazım O adamda Eder.

0|1
    0|0
  • Gökhan iyi bir oyuncu, ancak uefa daki bu performansını piyasa yapmak için arttırdığını düşünüyorum. Ama sonuçta Beşiktaş'a faydalı oluyor. Dün akşam neredeyse sahada bir gökhan vardı.

0|0
    0|0
  • Kolay kolay kimse almaz yurtdışından sorunlu bir oyuncu çünkü eski takımından da yeteneksizliğinden değil direktörle anlaşamadığı için ayrılmıştı.

0|0
    0|0
  • Kırabilir. Bence kalitesiyle kırmalı da.

0|0
    0|0
  • İstikrarını korursa büyük paralara gider. Ama bir Avrupa takımının "Hele ki borç yükü ile dolaşan bir Avrupanın" bu kadar para verebileceğini sanmıyorum. 30 Milyon küsüratı ya bir İngiliz kulübü ya da Bayern, Madrid, Barça gibi büyük Avrupa kulüpleri verebilir. 30 Milyondan daha aşağı elden çıkarılabilir.

0|0
    0|0
  • Kardeşim neden bu kadar boş konuşuyosunuz tamam adam oynuyor olabilir seri olabilirde topu ayağında çok tutup kaptırıyor ne 30 milyonu boş konuşmasın kimse Arda Turan nerde Gokhan Tore nerde ondan mi Bjk de. Dünki boku kokutmayin burada.

0|1
    0|0
    • iyi be adam rize ve konya maçinda 3 kişiyi geçiyor 3 milyon ediyor l*n nolur koşarak gidin burdan :D

• At gözlükleriyle bakma, besiktasli degilsin diye. Gökhan Töre nin Liverpool, Tottenham maçlarina da izle Brugge ye attigi golu de izle. Arda dan daha yetenekli bir futbolcu.

• Gökhan 5 para etmez bir çobandır. Abartılıyor

0|1
    0|0
  • Kızlarda hiç cevap yok malum yaradılış gereği otomobil kullanamıyorlar ve futboldan anlamıyorlar :) Kardeş gökhan kazım kazım gibi yetenekli ama bencil zeki de değil bence rekor beklememeli

0|0
    0|0
  • Gitmesin yav bu cocuk ;( Quaresma dan sonra taraftar bunu kaldiramaz ;(

0|1
    0|0
  • en iyi kanat sayılan caner bile derbide gökhanı kesmek için geri de oynadı ileri çıkamadı. bence gitsin #Gururlan ırız bizde. ama Kim gelcek onun yerine? bide o var

0|0
    0|0
  • bence adam hakediyor kırılması lazım

0|0
    0|0
  • bir dengesixlik yapmaxsa cok rahat gider ama bjk nin dd ona yardimci olmasi laxim 17 18 i gordumu biraksin zorlamasin sonra elde patliyor

0|0
    0|0
  • Yok kardeş avrupalı cok para vermeyio en fazla oda 12 13 olmadı 15 yani

0|0
    0|0
    • Rekor hakanda 19 yasında 14 milyon euro şu an piyasa değeri en yüksek türk şu an transfer olsa en az 30 milyon euro yapar gökhan töreye 10 milyondan fazla vermezler avrupalı kolay para vermiyo

• Gokhan tore gibo yerli oyuncumu var 41 kere masallah futbolcumuza nazar degirceksiniz la:)

0|0
    0|0
  • Evet 30 m lık oyuncu olur da kimse tr den bir oyuncuya o parayı vermez

0|0
    0|0
  • ardadan daha kaliteli:)

0|0
    0|0
  • Fanatik bir Galatasaraylı olarak kırabilir. zaten oyun tarzlarını çok benzetiyorum. ama ardada şut gücü yoktu. ama gokhan iyi vuruyor gerçekten

0|0
    0|0
  • Sürat var, çabukluk var, tır gibi kuvvetli, sağ-sol ayak var, arda'dan daha yetenekli. Maşaallah.

0|2
    0|0
  • Kiralama bedeliyle Salih uçan 15.750 milyon oluyor

0|0
    0|0
  • Abartmayın bu kadar adamı yaw

0|1
    0|0
  • Aslinda hic bir turk topcu o paralari etmez gitsinde avrupada gorelim lakin şu an aldigi parayi alamayacagi icin gitmez

0|0
    0|0
  • Avrupa scaut ekipleri ince eleyip sık tutar sadece iyi oyuncunolması yetmez Hakan ve ÖMER ile yaşadığı olay ona negatif etki yarattı Avrupalı o Paraları vermesi için daha fazla üst derecede performans ve istikrar bekler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33
Yükleniyor...