Annemin derdi, ne istiyor benden?

üni öğrencisiyim buara çok çalışıyorum en son geçen cuma bir sınava girdim o güne kadar herşey normaldi sonra eve geldim yemek yedik falan ertesi gün (yanı dün) konuşmamaya başladı benimle yüz vermiyor bişey söylemiyor ben bişey değince tersliyo yahu bu kadın ne istiyor olabilir benden? Dün "Anne ben biraz disarı çıkıyorum" dedim "gidersen git napim" diye cevap veriyor bana. Ama mesala şunu fark ediyorum abime karşı öyle değil. konuşuyor gülüyor. Napiyom ben bu kadına anlmiyorumki buarada ben 22 yaşındayım. Sunuda belirteyim ilk defa böyle değil bana karşı herzaman böyle bikaç gün iyi olur sonra durup dururken konuşmaz etmez tersler beni çocuk gibi. bazen ağizna cakasım geliyo yeminle sinirleniyorum evin içinde karşılaşmamaya çalışıyorum sizce yapmam lazım?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kimin agzına cakasın geliyor seni karnında 9 ay taşıyon,bebekken hergece aglamana kalkan uykusuz kalan annenemi ulan senin gibi evladım olcagına olmaz olsun tuuuu sana

0|1
    0|0
    • ben onlar icin neler yaptigimi biliyorum. calismadigim halde tatilde kazandiklarimla eve alisveris yaptim, temizlikte yardim ediyorum, saygisiz hareketlerim olmuyor onlara karsi her dediklerini yapiyorum. Ondan sonrada hicbi günahim yokken bana böyle davranmasi zoruma gidiyor. Evet icimden geliyor bu cünkü haketmiyorum bunlari ama yapacagimi ne biliyorsun.

• evet olabilir bir kaç haftada ortaya cıkar herşey hadi hayırlısı

• tesekkürler beni dinledigin / yardimci oldugun icin.

Erkekler Ne Diyor 10

• Annenin seninle ilgili bir problemi olduğunu kanısına nerden vardın peki tamam sana ters davranıyor olabilir ama bunu yapmasının altındaki temel sebepler başka şeyler olabilir. Ne bileyim babanla tartışmış olabilir. Maddi sıkıntılar yaşıyorsunuzdur belki ama sana yansıtmıyorlar olabilir. Anneni sen bizden daha iyi tanırsın annen bu güne kadar sana karşı kötü davrandığı durumlar oldu mu?

1|0
    0|0
    • tamam bunlari bende düsünürdüm ama ozaman abime karsi neden öyle degil? onunla niye konusup gülebiliyor ozaman bunu anlamiyorum.. kötü davrandi mi derken? terslemeler azarlamalar hep vardi, ama dövme vs. yoktu

• olabilir sagol

• Rica ederim bazen bizlerde annelerimize babalarımıza kızarız ama o şekilde tavır almak doğru olmaz altında pişman olabileceğin bir durum yatarsa çok üzülürsün. Çünkü ben inanmıyorum hiç bir anne baba çocuklarının kötülüğünü istesin.

• Şşt ! Ağzına çakmak vs. ne biçim söz öyle? O senin ANA' ndır. Cennet O'nun ayakları altındadır unutma. Lütfun da hoş kahrın da hoş de hayatına devam et. Bu konuyu babanla ve ağabeyinle de görüş. Belki seni kıskanıyordur önceden beri. Üzülme ve kafana takma.

0|0
    0|0
  • nedenini sordun mu

0|0
    0|0
  • peki neden bu hale geldiniz?bize bunları anlatmamşınki,bunun bir sebebi vardır ve bence sen bu yüzden suçlusundur,anneler stem ediyorsa vardır bir sebebi,annenle konuşmayı denedinmi?annecim dedinmi ona

0|0
    0|0
    • ya yok yok yok sebep yok. "Annecim" desem o bana "yalaka" der. okadar söylüyorum.

• annecim de sarıl öp,annecim bir sorunmu var sen böyle yapınca üzülüyorum de,varsa bişey söylicektir ve kesin bişey var,onaylamadığı bi ilişkin olmuş olabilir mesela,yada dışarda seni bir erkekle görmüştür

• Uygun bı anı kollayıp bas basa konusmak bence yapılabılecek en guzel sey.Butun sıkıntıların cozulecegınden alacagın cevaplarla annenı tanıyıp tatmın olacagından adım gıbı emınım...

0|0
    0|0
  • annen senın bir acıgını yakalamış gözünden düşmüşsün... kim bilir ne yaptın :)

0|0
    0|0
    • hicbisey.

• Hiç birşey yapmasan annen sana surat yapmaz annene sor ohalde bıze soracagına annene guzel bır pasta al pastaneden cay yap beraber için anne kız sonra dedıkodu derken annen sana içini döker agrısını söyler :)

• keske öyle olsa:)

• Annene bu durumun nedenini sor.

0|0
    0|0
  • annenle ilgilen biraz. annen senden ilgi bekliyor

0|0
    0|0
  • Psikoloğa götür. Konuş niye böyle davranıyorsun diye ama nede olsa anne anneye vurulmaz

0|0
    0|0
    • vurcagimdan degil tabiki. Ama insanin zoruna gidiyor bisey yapmiyorum hatta hayirli bir evlat oldugumu düsünüyorum her dediklerini yapiyorum karsiliginda bunu görüyorum insanin gercekten agrina gidiyor. biryandan okulu idare etmeye calisirken öbür yandan annemin triplerini cekiyorum

• Bişey söyleyemicem valla ama bana sorarsan ayrım yapıyo gibi geldi

• ... kendi bilir... neyse cok tsk. ederim yorumlarin icin.

• otur annenle konus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence anneni bi psikoloğa götür..çevremdede gördüm bunu ben kız çocuğu olduğun için sana böle davranıyo olabilir..

0|0
    0|0
  • kıskanıyo mu acaba senii..

0|0
    0|0
  • :)))))çook tatlısın şeker yaa

0|0
    0|0
  • menapoz olabilir.

0|0
    0|0
  • Bazıları , aile yapısından kaynaklanıyor sanırım evde erkek cocuga daha fazla önem verir. Belkide senin annen abini daha fazla seviyor seninle ilgilenmiyor olabilir, kendi ailesinden oyle gormustur, dusunce yapısı falan farklıdır. Erkek cocugunu daha fazla sevip önemsiyordur

0|0
    0|0
  • Annem benim bir acigimi yakalamisti banada Boyle davranmisti. Sana icten icten kızdığı bir şey olabilir.

0|0
    0|0
    • 1 yil boyunca böyle davrancagina acik acik konussun ozaman bisey varsa ama o biseyi ben bilmiyorum

• Bazı anneler susarak içten içten kızar. Annene neden böyle davrandığını sormalisin.

Yükleniyor...