Sporcular ve diyetisyenler bakabilir mi?

2 ay icerisinde saglikli olarak 6-7 kilo nasi verebilirim? Ne yapmam gerekiyor yardimci olabilir misiniz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Günlük kalori ihtiyacının 400 kalori altında tüketim yaparsan hep sıkılaşır hem kas kutleni muhafaza ederek zayıflarsın. Beslenmene dikkat et yeter. Yağsız beslenmek yanlış olur yağ olarak tercihin zeytin yağı olsun. Yorumlara baktım da 8 saat bir şey yeme su iç diyenler olmuş kesinlikle yanlış. Günlük kilonun 1,5 katı protein tüketeceksin ve dediğim gibi günlük kalori ihtiyacını. 400 kalori altında alacaksın en sağlıklı bu olur. Eğer bunu egzersiz ya da yürüyüşle yaparsan daha verimli ve sıkı bir vücuda sahip olursun. Sağlıksız 10 kilo verip heryerinden selülit fışkıracağına 6 7 kilo verip sıkı vucuda sahip olmak bir bayan için daha mantıklıdır değil mi?

0|0
    0|0
    • Kahvaltilarinda yulaf ezmesini tüketmeye bak.. Saglikli karbonhidrattir ve tok tutar bagirsaklarinida harekete gecirir.. Karbonhidrattan uzak dur denemez.. Makarna pilav bulgur v. s gün ortasi ögununde tuketmeni tavsiye ederim.. Proteinide dusuk tutmamalisin kg basina 1.5 gr idealdir. Kilo vermen gerekiyorsa aksam 7 den sonra birsey yememelisin sadece casein alanilirsin. lor peynirir veya yarim yagli süt yavas yakilan proteindir bunlarda.

• @Fit-man evet carb. Olayını belirtmeyi ihmal etmişim kritik bir düzeltme olmuş teşekkürler. @Soran benin yazdıklarımı ve arkadaşın eklediklerini uygularsan SAĞLIKLI beslenme kelimelerinin karşılığını vermiş olursun.

Erkekler Ne Diyor 6

• Diyetisyen olarak cevap veriyorum
    Diyetisyene gitmelisiniz

0|0
    0|0
  • 2 ay içerisinde sıkılaşırsın beden küçülür ama kilon düşmez ;) 3 ayda kilo vermeye başlar ayda 3 ile 5 kilo arası olabilir metobolizma ve hormonal denge ile farklılıklar gösterebilir

0|0
    0|0
  • anahtar nokta su tüketimi ve en son yemek yediğin saat su tuketımını 2,5 lt -3 lıtre cercevesinde tutup aksamları 8 den sonra agzına bırsey surmezsen verirsin kılo tabi bu arada fast food ve hazır gidalardan uzak durmak sartı ile

0|0
    0|0
    • Ben 50 kiloyum 1.60 boyundayim bir ara kilo almak icin ugrastim ve bana hic yakismadi simdi eski halime donmek istiyorum ama saglikli bir sekilde 2 ayda 6 kilo vermek istiyrum

• et kesinlikle yeme sebze tarzı şeyler ye.. ve 3 ayda bir patates diyeti var 1 hafta ya da 3 gün bu diyet oluyo 3 kilo felan rahat veriyosun bu diyetten sonra.. ama 3 ayda bir yapman gerekiyo kesinlikle.. ve patates diyetinden sonra sebzelerle devam et.. kesinlikle kendını yemeğe verme.. 2 ay degil 1 ayda verırsın 6-7 kilo saglıklı şekilde.. patates diyetini arastır googleden.. tavsiyem budur..

0|0
    0|0
    • sacmalama kardeşim et yeme ne ddemek diyette ya

• 1.60 boyundayim 50 kiloyum eski halim 40 ti hazirandan sonra kilo almak icin ugrastim ve begwnmedim simdi 44 olmak istiyrum yagoranimda 18 19

• tamam işte sende yağ hiç yoktur :D dedigimi yap bence.. patates diyetini arastır dedigim gibi 1 hafta sürüyo 3 ayda bir yapılıyo kesınlıkle aklından cıkarma.. 1 haftada 3 kilo rahat verırsın fakat bilirsin hızlı verilen kilo cabuk alınır onun ıcın dıyetten sonra sebze ye veya kalorisi az olan yicekler ye :)

• Ölmekmi istiyon ya sen bu zayıflam yüzünden hergün kaç kişi ölüyo dünyada biliyormusun herkesin dediğini yazdığımı uygulama yavaş yavaş kilo ver acelen ne

0|0
    0|0
  • sağlam bir diyet şart yardımcıda olablirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...