Erkek arkadaşım gözümden düştü, bu gibi bir durumda ne yapılmalı?

Askerden izne fırsat bulduğu ilk vakit facebook'a girip eski sevgilisinin (ya da tek gecelik aşkının) tüm fotoğraflarını beğenmiş.

Ben de bunu görünce çıldırdım, onun internete gireceğinden bile haberim yoktu, düşünün onu bekliyorum deli gibi ve o açıp ilk iş eski sevgilisinin resimlerine bakıyor.

Günlerdir kavga ettik bu yüzden dolayı, yalvardı yakardı bana istersem eğer onu silebileceğini söyledi bugün, sil dedim, tamam dedi. Daha sonra da sildim diye mesaj attı.

Evde değildim, şimdi geldim bir baktım silinmemiş, sanki dalga geçiyor anasını sa-tyim.

Güncellemeler:
hiçbir şey demedim ben, yeni silmiş...
silmiş? :)

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ardarda iki yanlış yapmoş sana karşı bence de üzerinde çok düşünmeye gerek olmayan biri. İnsan askerdeyken sevdiklerinin değerini daha iyi anlıyor normalde ancak o eskileri görmeyi ihtiyaç duyuyorsa bu da muhtemelern aşırı abaza olduğu anlamına gelir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu ilişkiyi bir an önce bitirmelisin seni elinde koz olarak kullanıyor buna emin ol silme başka bir facebook hesabında açar onu ekler seni bir güzel uyutur sahte bir isimle yaptığı şerefsizlik bence aselet sende kalsın salla kıçına emin ol bu senin için daha hayırlıdır

0|0
    0|0
  • derhal tekmeyı vurmalı varlıgı zarar

3|0
    0|0
  • bu senin sevgilin tam bie salakmış bütün kozlar senin elinde kızım o askerde seni kaybederse askerde terkedilmek kadar ağır olan bir şey yoktur. Gerçi seninki biraz rahat yerde askerlik yapıyor herhalde internet falan

1|0
    0|0
  • Ön yargılı olma asker oldugu için saglıkllı düşünemiyorum biraz azgınlıkda olmuş bunu sana yansıtmamış asker psıkolojı asker oldugu için bu seferlık altan al affet. bende askerde öyle idim izine gelınce x asklarıma kosuyordum :D

0|0
    1|0
  • Askerliğin verdiği abazalıktır, boşver sen sıcak olmasa da normal davran, gelince her şeyi yüz yüze konuşursunuz. Olmadı resti çeker bırakırsın. Askerlikte yapmamalısın bunu bence, psikolojisi vs. nedir nasıldır bilemezsin çünkü..

0|0
    1|0
  • bence bitirmelisin bu ilişkiyi güven vermeyen erkek tipi hayır gelmez o adamdan

0|0
    0|0
    • güven acayip bi olay ya ne bileyim birkere bi adamın yanlışını görünce bi daha hiç bi şey eskisi gibi olmuyo haklısın özgür bencede bitirmeli ..

• teşekkürrlr katıldığın için

• eski sevgilisi güzel mi?

0|0
    0|0
  • ibre 180'e vurmuş adamın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• en gıcık olduğum erkek türü

3|0
    0|0
  • Bas tekmeyi kıçına gitsin

1|0
    0|0
  • bence o eski sevgilisyle arayı yapmış

1|0
    0|0
  • Silse ne farkeder onun dusundugu sen degılsın sen ceptesın o eskı sevgılısını dusunuyor

0|0
    0|0
  • ondan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Kes mesajları katiyen mesaj atma

0|0
    0|0
  • terbiyesizmiş afedersin.

2|0
    0|0
Yükleniyor...