Bu sekilde iki ayda kac kilo verebilirim?

Gunde 40 dakika tempoli yuruyus ve gunde 20 dakika squat yaparak kac kilo verebilirim tatli aburcuburdan uzak duruyorum. 57 kiloyum. Boy 164

0|1
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• gzel diyetle ayda 3 4 gider de en az 4 5 öğün yemen lazım idman dan önce bebek asprni nescafe iç sade karbonhfratları çok tuketme daha çok protein ve sebze ağırlıklı takıl

0|0
    0|0
    • Nescafe mi icim ac karnina

• iç onunla beraber bir tane bebek asprni iç kan akışın hızlnır yağ yakımı meydana gelir idmandan önce yap bunu

• Hmm tamam

Erkekler Ne Diyor 2

• Aburcuburdan uzak durup ekmeksiz sebze yemeklerini tercih edersen ayda 2 kilo vererek sağlıklı bir şekilde kilo vermiş olursun devam etmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Iki haftada bir kilocuk mu veririm. Ekmek te yemiyorim zti bir tek kahvaltida

• Sağlıklı kilo verirsin inan hemde gerekli oldugu kadar beslenmiş olursun bence kilo hesabı yapmadan uygulayabileceğin en güzel diet ben daha kötüsünü yaptım zamanında hastanelik oldum ama saglamda kilo vermiştim şimdi

• Hmm tamam teşekkürler:)

• ben zayıflatırım senı emın ol 1.85 76 kıloyum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cardıo ile anca yağ yakarsın. Squat sıkılaştırır. Ama cardıo ile squatı aynı gün yapma.

0|0
    0|0
  • squat dakika olarak değil sayı olarak yapılır ona dikkat et :) ve düzenli beslenmende çok önemli eğer hepsine dikkat edersen haftada 1 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
    • Squat kalcami buyuturmu peki ben bacaklarm incelsin istiyorum

• Evet agirliksiz yapıyorum sen gunde kac squat yapiosun peki

• 4set 50yapıyorum toplam 200 ama ağırlıkla çalışıyorum ben:)

• Cok veremezsin ya anca 2 3

0|0
    0|0
Yükleniyor...