Sporcu abiler kardeşler ve dostlar Protein tozunun kullanımındaki amaç nedir?

Kilo almak için mi yoksa kas yapmak için

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo iki türlü alınır: yağdan ve kastan. Vücut geliştirme yaparken proteinle beslendikçe kas hacmini arttırır, dolayısıyla kilo alırsın. Protein tozu besin takviyesidir. Eğer doğru beslenirsen ve üst düzey sporcu değilsen protein tozu kullanmana gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kas için ama kas yaparkende kilo alındığı için dolaylı yoldan kilo alımı içinde kullanılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Protein tozu : doğal besinler de bulunan proteinin toz haline gelmiş hali dir. Tavuk , yumurta , süt gibi besinler de bolca bulunur. Protein tozu kullanmanın bir artı ya da eksi si yoktur. Eğer doğal besinlerden protein ihtiyacını karşılıyabiliyorsan protein tozu kullanmak parayi çöpe atmaktır

0|0
    0|0
    • At yalani s, keyim inananı.. birsey bilmiyonuz yorum yapmak icin yorum yapiyonuz a*k

• Benim hayatim spor.. Kas yapma hevesiyle salona yazilip istedigi sebiyeye gelince birakanlar bana akil vermesin..

• @Fit-man merak etme sporu bırakmadım bırakmam da. Spora yeni başlayan çaylak lar bana akıl vermesin.

• Protein tozu vucuda gerekli vucudun yıkımını engelleyi yapımı sağlamak için gerekli olan temel alınması gereken amino asitlerin bulunduğu bir protein kaynağıdır bu demek değildir protein tozu içersem iyi vucut yaparım vucudun genellik günde alınması gerekn proteinin yüzde 20 sini karşılar en fazla bir ölçek protein tozu yani sadece protein tozuna bağlı kalmayarak kilo başına en az 1.5 ge civarı protein alarak zamanla başatılı bir vuucut inşa edebiliriz protwin tozunun en önemli özelliği sindiriminin kolay olması whey ğrotein bu yüzden antreman sonrası hemen alınması gerekir yıkını engeller normal bir proteinli gıdanın sindirimi 2 3 saat arası iken whey yarım saate sindirime karısır ve yıkımı engeller

0|0
    0|2
    • Arkadaşlar bakın protein tozu peynir altı suyunun işlenmiş halidir yani ek gıda maddesidr sarkma veya sporu bıraktığında tozla yapılmış gelan böyle salakça şeylere inanmayın böyle konusan insanlarada itiibar etmeyin ben bu işi cok uzun senelerdir yapan ve antrenörlüğünü yapan briiyim ayrıca beslenme okuyorum işlendi diye bir ürün zararlıyaa ozmn hazır çorbalar meyvusuları yüzde yüz olanlar işlenmiş olan herşey zararlıdır

• Teşekkürler

• Önemli değil herkesin sözüne lütfen itibar etmeyin bilimsel bir şeyle gelmiyosa sana kabul etme görüşünü

• Protein tozu seni yapay kaslara mahkum eder. Gerçek kaslar kolay kolay yok olmaz ama protein tozu ile yapılanlar öyle değildir. Spora devam etmediğin sürece o kaslar kısa süre içinde erir. Kapitalist sistem ürünüdür. Hem spor salonuna devam etmek zorunda kalman için hocaların önerir hemde şirketler sürekli satmak için işi kılıfına uydurup doğal, zararsız derler.

0|0
    0|0
    • Kardeş ozmn lor peyniride yapay kas yapar:)):)

• Teşekkürler

• şu gerçek kasla yapay kas nasıl oluomuş bir anlatta bilgilenelim gizli kullanıcı şimdi benim vücudumda 68 kg kadar kas var bunun 52 kg'ı yapay kasmış 16 kg'ı da harbici kas, biz bu 52'yi nasıl harbici kasa çevircez bir anlat bilader cahil kaldık

• Angelov... Öyle cevap veremedigin adamları engellemekle olmuyor adamlik..
    Üstün bilgin ile yaptigin sporun ürünü olan muazzam vücudunu profil resmine koyda görelim sendeki bilginin vucudun uzerindeki etkisini?
    BOŞ KONUŞMA

0|0
    0|0
  • kas yapımı için

0|0
    0|0
  • Kısa vadede net sonuç elde etmek, artık natural fitness kalmadı bu işin naturali bu tozlar haline geldi

0|0
    0|0
  • Kas icin kilo icin karbonhidrat alirsin protein değil

0|0
    0|0
  • Kas yapmak icin demeyelim de. Beyaz kas liflerini gelistirmek icin. Isolate almazsan kilo da aldirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...