Sevgilinizin, eşinizin spor salonuna gitmesini nasıl karşılarsınız?

Sevgilinizin, eşinizin spor salonuna gitmesini nasıl karşılarsınız?

Yorumları bekliyorum

• Olabilir, desteklerim
    65% (22)50% (9)60% (31)Oy Ver
  • Beraber gidersek sorun olmaz
    29% (10)33% (6)31% (16)Oy Ver
  • Ne işi var orada, evinde spor yapsın
    6% (2)17% (3)9% (5)Oy Ver
  • Bence:(Yorumunuz)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Valla bende desteklerim, destekliyorum. Yakın olsak beraber giderdik kısmet inş. evlenince artık. Yorumlar süper :)

0|0
32|22

En İyi Erkek Görüşü

• ben kız arkadaşımla gidiyorum . . . :)

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 21

• esim gitsin sevgilimde gitsin hatta ablam annemde gitsin parası neyse ben vermeye hazırım sizlerde gidebilirsiniz spor güzel bi yasamı tetikler her zaman .. ama spor merkezinde ki bastırılmamıs duygularını ortaya cıkarmak icin bekleyen insan görünümlü yaratıklar var tabi bunlar kızda olabilir erkek de .. isler o zaman sarpa sarar .. sadece bayanların gittiği spor merkezleri var hocalarında bayan oldugu o zaman gidilebilir.. yani zaten saglık haricinde bayanların sadece bayanlarla iletisim kurması daha uygundur diye düsünüyorum katılan? ..

1|1
    1|0
    • buna katılmamız için erkeklerindesağlık dışında sadece erkeklerle iletişi me geçmesi gerekiyor.hani hepimiz paranoyağız ya sadece kendi cinsimizle muhatap olalım :)

• ben olması gerekeni söyledimm katılmayabilirsin zorla kolundan tutup gel benim cevabıma katıl demiyorum sana :)

• benimle giderse bol esofman giyerse okey

1|1
    1|0
  • ayrı gayrı olmaz ya birlikte gideriz yada gitmeyiz

2|1
    1|0
  • Ben aleti alıp evde yapmasını tercih ederim.

1|0
    0|0
  • İstemem, ama niye sor önce..

Fitness falan yapan kadınların fiziği cidden çok düzgündür mesela. Ama bu düzgünlük yerine, 80'lerde p*rnolarda oynayan kadınların yarım dünya şeklindeki popo şeklini daha çekici bulurum..

Bu şekil bozulmasın diye de gitmesini istemem mesela..

1|0
    1|0
    • Spor illa vücuda şekil vermek amaçlı yapılmaz ama. Sağlıklı yaşam denilen bir şey var :)

• Spor salonu demişsin ama günde bir saatlik yürüyüş değil..

• bravo kıskançlığı bakış açından çıkartıp olayı aşmışsın.ayrıca tencere popolar da erisin bence :)

• eğer bana ve ilişkimize saygılı ve kendini bilen biriyse neden desteklemiyim

2|0
    0|0
  • okadar kıskançlığın alemi yok güvenmiyosan gönderme illa dibinde olmak zorundamıyız

1|0
    0|0
  • Neden olmasın..

2|0
    0|0
  • Gitmesinde bi rmahsur yok kı.

Sadece bayanlar için çalışan spor merkezlerı çoğalıyor. :))

1|0
    1|0
  • Tek basina gitmek yok ya benimle gider yada spor salonunu ben eve getiririm

1|0
    1|0
  • böyle saçmalık mı olur tabiki gidebilir ki gitmeli de.Ben zaten gidiyorum o da gitsin bana yakın oturuyosa beraber gideriz zaten. Spor yapması için teşvik ederim.

1|0
    0|0
  • Beraber gidersek sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Tabiki gider,gitsin desteklerim de.Amaa Spor salonuna gitsin güzel güzel düzgün düzgün sporunu yapsın dönsün.Sonra benim güzel tepem atmasın,değil mi ama?:)

0|0
    0|0
  • birlikte gideriz :)

0|0
    0|0
  • Haydaaa gidebilir ne var bunda.

1|0
    0|0
  • A: Olabilir, desteklerim

0|0
    0|0
  • Gitsin, hatta imkanımız varsa birlikte gidelim.

0|0
    0|0
  • Yalnız gitmesini kabul edemem

0|0
    0|0
  • spor salonları bekarlar için değildir hoşuna gidiyorsa tabiki gidebilir çok doğaldır bu

0|0
    0|0
  • Olabilir, desteklerim

0|0
    0|0
  • iyi karşılarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

• Tabi gidebilir onu böyle link görmek beni mutlu eder.

4|0
    0|0
  • Bunda ne varki?Bazı konuları abartmayalım ya insan sağlığı için gidiyor oralara.

2|0
    0|0
  • ne var ne olacak ki? Ben su an evli degilim, spora gidiyorum ve onunda gitmesini isterdim. Spor cok onemlii..

2|0
    0|0
  • Gitsin tabii sportif olsun daha ne

1|0
    0|0
  • Tabiki gidebilir .Esirim değilya. Arada bir beraberde gideriz

0|0
    0|0
  • Gider tabi ki neden karışiyim. Ama zaten benim sevgilim kadınların çok olduğu yerlere gitmez o bakımdan rahatım hatta beraber gidelim dediğimde ben sevmem kadınlı yerleri der erkeklerin girip kadınların tercih etmediği yerlere giderim diyor.

1|0
    0|0
  • gitsin bende giderim onla:)

1|0
    0|0
  • ben esımı cok kıskanırım bu yuzden ona bellı etmem ve beraber gtmeyı teklıf ederım

1|0
    1|0
  • Bunu da mı eleştiricez yani? Nasıl karşılayım adam kendine bakıyo derim:) yok bi de olumsuz mu karşılasaydım. Allah Allaaah...

1|0
    0|0
  • ben zengin isem oda kiloluysa olumlu karsilarim

1|0
    0|0
  • benimle gitsin:)tek erkeklerse gidebilir tabi:)ama zaten o spor salonuna para vermez ki:)

1|0
    0|0
  • Gidebilir.

0|0
    0|0
  • bence harika bi fikir olur bende desteklerim gitsin tabiki kendine baksın

1|0
    0|0
  • keşke her türk erkeği gitse.tabii benimkide..hatta uzun yıllar gitsin bence..

0|0
    0|0
  • beraber gidersek olur :)

0|0
    0|0
  • Normal

1|0
    0|0
  • çok abartmaması kaydıyla sorun yok...

0|0
    0|0
  • Olabilir, desteklerim

0|0
    0|0
  • Spor güzeldir, güzeldir spor. Ben de geliyorum! derim ve yalnız bırakmam asla, katiyen.

0|1
    0|0
  • Gidebiliiir..

Hani türk kızlarını bizim şu türk erkekleri hep eleştirir ya işte bu yüzden :))

1|0
    0|0
  • gitsin tabi istiyorsa, niye gitmesin ki..

0|0
    0|0
  • biz beraber gidiyoruz zaten ben kıskanmıyorum da genelde o benm başımdan ayrılmıyor :)

0|0
    0|0
  • Birlikte gidicez banane :(

0|0
    0|0
  • birlikte gitsek daha iyi boş bırakmaya gelmez :D

0|0
    0|0
  • Gidebilir hatta gitmeli zaten.

0|0
    0|0
  • Sevgilim de ayri gidiyordu bende. Ne var ki bunda? Bu kiskançlik degil tamamen bi kuruntu.

0|0
    0|0
  • Gitsin sorun değil.

0|0
    0|0
  • ben kiskanirim yalniz yollamama

0|0
    0|0
  • Olabilir, desteklerim

0|0
    0|0
  • evet bir ara öyle bir konuyu konuşmuştuk sadece erkeklere ait bir salon vardı oraya gitmişti gitsin tabii sende git ya da.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...