Wesley Sneijder den Sonra Süper Lig'in En İyi Oyuncusu Kimdir?

Lig tvdeki yorumcuların hepsi ligin en iyi oyuncusu Sneijder diyor zaten buna kimse itiraz edemez peki Sneijder den sonra sizce ligin en iyi oyuncusu kimdir?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlis yazmissin en iyisi Pandev

0|1
    0|1
    • Çok komik gülün bari.

• Haklisin issizligimden oluyorum o yuzden bazilari gibi 7/24 ortalik karistiriyorum burada:) keske sizin kadar zamanim olsa

• Yav hehe

Kızlar Ne Diyor 3

• Yorumcular bu yorumcular gsli olmasın :)))))
    Bana göre sneijder değil pazar günü gördük bir halt yapamadı
    O kadar çok var ki diego meireles demba ba sosa

0|1
    0|2
    • Pazar günü bir halt yaoamadi ama ligin ikj yarisindada size sagli sollu geçirdi sizi gidi kıskançlar

• ne yapalım sneijder gel geç gol mu at diyelim bahane bulmadan duramıyorsunuz utanmazlarsa hakem tuttu diyecekler dersiniz hakemin size kıyaklarına rağmen KAZANDIK ! 9 kişiyle bitirmeniz gerekirken 11 kişi tamamladınız maçı kalkın dua edin :)
      sneijder pazar günü kedi olmuştu bir şutu bile olmadı :)))

• Sneijder e o kadar çok önlem almiski bütün Fenerliler sneijder i tuttugundan Selçuk çok boş alanlar buldu aslan her zaman liderdir şansa kzandiniz maçı

• Aurelien chedjou

1|1
    0|0
    • Olabilir en azından Emenike kadar gol atıyor

• Yaaaaaani 😂😂😂 yarari var en azindan hem gol onluyor hem atiyor

• Sneijder adam ya!

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Ondan sonrakini bilmiyorum da öncekini biliyorum son derbide onu bakkala gönderen diego

1|1
    0|2
    • Diego bakkala gonderdigi içinmi oyundan çıktı adamın daha ligde golü yok :)

• oncesi demba ba dir sonrası umrumda degil

1|2
    0|5
    • Dembabaya kimse en iyi demiyor

• bizim şerefli na maglup şampıyonlugumuz forvetimiz kaledeyken 9 kişi fenerbahceyi sukru saracoglunda yenmıslıgımız var sizin daha 19 senedir ite kaka beraberliginiz var fenerbahcede hala konusuyosun ya vallahı pes siz isme para harcamaya devam edin elinizde bir muslera var gerisi katar liginden başka yerde oynamaz yabancılardan bahsediyorum arada

• Mourinho Dembayı yollamadı. Takımda kalmasını çok istiyordu. Demba yedek kalmayı istemedi onun için ayrıldı. Mourinho mecburen drogbayı aldı. Zaten psg karşısında da drogba ve costayı izlerken kafasını duvarlara vurmuştur keşke Ba olsaydı diye.

• Cardozo
    BA
    Burak Yılmaz dan biridir gerçi hücuma yönelik yazdım hep yoksa Muslerada var :)

0|0
    0|0
  • Gökhan Töre

0|2
    0|0
  • 1-) Olcay Şahan
    2-) Gökhan Töre
    3-) Demba Ba
    4-) Jose Sosa
    5-) Sneijder

0|0
    0|1