Bu sene basketboldaki temsilcilerimizden beklentileriniz nedir?

Trabzonspor eurocahallenge kupasinda son dörde kaldi
Banvit ve karsiyaka eurocupta son sekizdeler
Efes ve Fenerbahce euroligde son sekize kalmak uzereler
Benim sahsi fikrim Trabzonspor kupayi alabilecek gucte.
Banvit ve ksk final foura kesin katilir ilerisi mechul cunku kazan ve valencia gibi iyi takimlar var.
Efes son sekize kalip elenir. Fenerbahce son sekizi gecip final foura kalir ama ilerisi mechul

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe için yorum yapacağım final four a kalır ama ilerisi meçhul demişsin top 16 da kalan takımlardan tek karşılaşmadıgı takım Real Madrid ki bu real de Fenerbahçenin yendiği barça oly cska ile aynı seviye takımlardan finalde Fenerbahçe bu 4 takımdan birisiyle oynayacaktır ve çok muthiş bir Final izleyeceğiz derim imzamı atarım

0|1
    0|0
    • İnsallah sen hakli cikarsin ama mechul derken kesin kaybeder demek istemedim. Mesela oli ye once yenildi sonra yendi yani gunluk performanslar etkili oluyor

• evet etkılı olabılıyor ama obra artık bu noktadan sonra izin vermez final four da ki olası rakıbımız barça oly maçının galibi olacak

• teşekkür ler eig icin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Açıkcası ilgilenmiyorum sen yazmışsın fikir sahibi oldum iyi gidiyoruz sadece FB yi biliyodum iyi gittiğini Trabzona bak be :)

0|1
    0|0
  • Euroleagude hiç birşey kesin değildir inş sonuv olarak başarılı oluruz fenerbahçe gerçekten cok iyi gidiyor

0|1
    0|0
    • Takimlar artik daha ciddi yatirimlar yaptigindan herkes birbirini yenebilecek gucte

• Karfeş orda buyuk oyunvular orayı yaşamış oyuncular devreye giriyor yani takımın iyiliğinden ziyade o anlatı bilen adamları olan takım daha basarılı oluyo sas mesela nbade playoff kaçtan girerse girsin şampiyonluk adayı nedeni belli yani öyüzden dedim yatırım herşey değildir

• Haklisin ama final four da atmosfer cok farkli oluyor teodosic krsitic gibi isimler defalarca final four oynadilar ama daha spa haric tecrubeli oyuncusu olmayan oli kazandi sonra da maccabi

• Bu sezon olmasa dahi önümüzdeki 1-2 sezonda Fenerbahçeden şampiyonluk bekliyorum

0|1
    0|0
  • fenerbahçe final four kalır ondan sonrası için yine geçebilecek güçteyiz ama büyük takımların alışkanlıkları vardır g*t zoruyla gelip final fourda ezmek gibi dikkat etmemiz lazım ama şu an güzel oynuyoruz

0|1
    0|0
    • Son yillarda final fouru hep en az ihtimal verilen takimlar kazandi

• oly cska barca gibi takımlar o sene ne kadar kötü olsalarda elbet zorlarlar alışkanlıkları var bizim milli takımımızda son zamanlarda oluşan alışkanlık gibi ne kadar yaşlı kadroylada gitsek yarı final çeyrek final oynuyoruz :)

Yükleniyor...