Fitness ile kilo vermek?

Merhabalar boyum 1.70 kilom 82.7 geçen hafta pazartesi spora başladım haftasonu gitmedim toplamda 8 gün oldu. Her gün 1 saat kendi programımı yapıyorum ( 20 dk yürüyüş 20 dk bisiklet 5 er dk trambolin step merdiven ) sonra seanslara kalıyorum karın basen ve yağ yakımı seansı oda 1 saat sürüyor toplam 2 saat spor yapmıs oluyorum diyet listesinede uyuyorum sizce kaç ayda 20-30 kilo veririm?

Güncellemeler:
2 ayda 12 kilo verdim 70 kiloya düstüm ve takıldı öyle

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• 6 ay

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdi senin metonolizma hızını vücut yapını beslenmeni bilmeden burada söz söylenmez. Lakin spor sabır işidir, ay olarak, gün olarak şartlarsan başaramaZsın...

0|0
    0|0
  • 1 senede 20 kilo civarı verirsin dengeli ve düzenli beslemeye devam

0|0
    0|0
  • ayda 5 kilo garanti verirsin. hatta 7 desek bile olur4-5 aya istediğin kiloya ulaşırsın

0|0
    0|0
  • 6 ayda vrrisin ama kiloya değil yağ oranına bakman gerek bnce yağsız kişi her zaman daha fit ve zarif durur

0|0
    0|0
  • devamlılığını sürdürür, diyetini sporunu aksatmazsan. maksimum 6-7 ayda halledersin.

0|0
    0|0
  • 4 sanırım 6 ya da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdi 25-30 kilo ciddi bir rakam ama hemen gözün korkmasın yaptığın spor ve diyetle ilk başta hızlı bir şekilde 10 kilo verirsin sonra bu kilo vermen durur bir süre onun için sana şu zamanda kilo verirsin demek yanlış olur. Metabolik hızın nasıl bilmediğimiz için önce bir ölçüm yaptır ay ay yağ ve kas oranına baktır, gittiğin salonda bir hocana danış sana en iyi bilgiyi o verecektir ama eğer bu tempoda devam edip dietini de bırakmazsan bir hoca olarak sana 2-3 ayda 10 kilo garanti verirsin

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim hocamla konustum 10-15 kilo verirsen kasa dönüştürebiliriz dedi bende kas için uğraşacam zayıfladıktan sonra.

• iki yıl devam et bence. hızlı kilo vermeye heveslenme. vücut ağırlığının %10'unu geçmesin 6-8 ay içerisinde kaybedeceğin kilo. sağlık önemli, gerisi boş.

kendini tehlikeye atma.

0|0
    0|0
  • Çok sıkı çalışmayla 6 ay. Spor yapmak kolay, diyet zorlar. Ama sen 82 kilo olduğundan hızlıca bir 10 kilo verirsin zaten. Ben 57 kiloyum, 2 aydır fitness pilates diyet uğraşıyorum 3 kilo verdim anca.

0|0
    0|0
Yükleniyor...