Yüzmeyi kaç yaşında nasıl öğrendiniz ? :)

Hangi denizde ? kendinize iyi yüzerim ustayımdır diyebiliyor musunuz ? :))

0|0
22|29

En İyi Erkek Görüşü

• karadenizde ilkokul 2ye giderken yalnız öğrendim. Net hatırlıyorum, bir gün öncesi kıyıda oynuyordum ablamda güneşleniyordu, ben biraz daha derine biraz daha derine derken birden derinleşen denizin içinde buluverdim kendimi. öyle bişey ki ağzımı açıp bağıramıyordum bile su doluyordu hemen, yavaş yavaş çırpına çırpına ayağımı kuma değdirdiğimde (ki i<3sand) sanki yüzyıldır yüzüyormuş gibi yorgundum ama derinde olmak hoşuma gitmişti. Ondan sonra ki gün sahilde bikaç saat boyunca yüzenleri seyrettim sonra kendimi kene attım derine ama bu sefer çırpınışlarım daha bilinçliydi. Öyle öyle öğrendim. İyi yüzerim. severim bayalırım ölürüm geberirim deniz için.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Gölde öğrendim ben.9 -10 yaşlarındaydım.

1|0
    0|0
  • gözlem ve deneme yanılma yoluyla 8-9 yaşlarında öğrendim

1|0
    0|0
  • Yüzmeyi geç öğrendim ama iyiyimdir yüzmede.Önceleri boğula boğula sonraları iyi yüzücülerle yarışa bile katıldım.

1|0
    0|0
  • yaşımı tam hatırlamıyorum ama okula başlamadan öğrenmiştim, babam beni sırtına alırdı boyumu geçen yerlerde bırakırdı, birazda "töt korkusu" olsa gerek o yüzden erken öğrendim :) ilk başlarda kızıyodum, ağlıyodum, ama şimdi iyi ki yapmış diyorum.. :))

1|0
    0|0
  • bir türlü öğrenemedim sanırım Mıcheal Phelpsten ders almalıyım.

1|0
    0|0
  • 8 9 yaşlarında öğrendim

1|1
    0|0
  • 12 yaşında filandım herhalde çok iddalı değilim ama fena değilimdir

1|0
    0|0
  • küçükken boğulma tehlikesi geçirdiği için korktum ve zor öğrendim yani yeni sayılır şu anda egenin serin sularına bırakıyorum kendimi çıkınca görüşürüz:):) not :karaburun izmir:)

1|0
    0|0
  • 8 yaşında falan öğrendim haftada 3 gün havuza gidiyorum çok hızlı yüzerim ama nefesimi falan fazla tutamıyorum tek sorun o.

1|0
    0|0
  • Anne karnında öğrendim.Hala yüzüyorum.

3|0
    1|0
  • 14 falandım sadece kendimi kurtarabilecek kadar biliyorum :D

1|0
    0|0
  • çok ufakken i*nenin biri derin biyere bırakıp kaçmıştı orda debelendim biraz sonra yüzme kursuna gitmiştim ilkokulda

1|0
    0|0
  • tüm insanlar anne karnında yüzmeyi öğrenir, hayata geldiğinde unutur :)

1|0
    0|0
  • Ne zaman öğrendiğimi bilmem de mecbur kalmadıkça yüzmem, sevmiyorum

1|0
    0|0
  • hatırlamıyorum çok olmuş sanırım :(

1|0
    0|0
  • 7

1|0
    0|0
  • 7 yaşımda öğrendim...

1|0
    0|0
  • 7-8 yaşından beri..

1|0
    0|0
  • 12 yaşında mersin

1|0
    0|0
  • 11 yaşında havuzda

1|0
    0|0
  • doğuştan yüzmeyi biliyormuşum, 18 yaşında korkumu yendim

1|0
    0|0
  • 7 8 yaşlarımda,iddaa edicek kadar biliyoyorum

1|0
    0|0
  • Ben küçükken (böle başlayınca kahkaha attım niyese) ailem beni yüzme kursuna yazdırmıştı. Orada ki dallama hoca beni aldı 2m derinlik de olimpik havuzun ortasına doğru fırlattı, orada can çekişip korkudan ölmek üzere iken o arada aşağıda bir karartı gördüm bana doğru geliyordu öyle bir hızla çırpınıp çıktım ki sudan yüzmüş oldum meğer o karartı da embesilin birinin bonesiymiş... Yüzmeyi öğrendim ama denizde dibi karanlık olan yerlerde yüzemiyorum öyle bir fobim oldu.

0|0
    0|0
  • 9 falan vardim ya. ogrendigim yer de iznik di :(

salata kabuklari falan cok cazip geldi bir an

1|0
    0|0
  • Anne karnında serbest yüzme

1|0
    0|0
  • maalesef yzme bilmem..

1|0
    0|0
  • Öğrenemedim ki ._.

not: yaklaşık 10-12 defa boğulma tehlikesi geçirdim

1|0
    0|0
  • kendi kendime küçükken denizde öğrendim kolluk felan takmadan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• ilkokulda bozcaada'nın karşısında, gayet çetin deniz şartlarinda öğrendim.

ayaklarım yerde ilerlerken açılmışım, üstümden bi dalga geçti (ki i<3storm) boğulacağımı sandım, ayaklarım yerden kesildi, çırpınışlarım işe yaradı, kıyıya vardım.

beni ben yapan deniz o, tüm tekniklerimin sahibi : )

1|1
    0|0
  • Babam ogretti :) 6 yasindayken..cok ustayimdir :) en derinde yuzmeyi severim

1|0
    0|0
    • bende nefes problemi var en fazla 1,5 dk tutabiliyorum nasıl geliştirebilirim 2,5 dk ya çıkarmak istiyorum

• Bende de var :) genelde kurbaga yuzusunu tercih ediyorum onda cok sık nefes alabiliyosun

• Baya küçüktüm hatrlayamıyorum ama lisansımı gösteririm bi ara ;) Dalgıçlık dha gzl ilgilenyosan tavsiye ederm...Tek kötü yanı omuzlarımı genişletti küçüklükten beri yüzdüğüm için ama olsun

1|0
    0|0
  • 9 yaşımda kursta öğrenmiştim.

1|0
    0|0
  • 6 yaşında

1|0
    0|0
  • denizden çok korkarım o yüzden yüzme bilmiyorum..

uzaktan uzaktan seyretmek güzel :D

1|1
    0|0
  • 12 yaşında denizde kendi kendime öğrendim. aslında hepimiz doğuştan yüzmeyi biliyoruz ama korkularımız yüzünden suyun üstünde duramıyoruz :)

1|0
    0|0
  • 6 yaşındayken yüzdüğümü hatırlıyorum ama ondan önce de yüzmüş olabilirim:) Çok severim özellikle denizde yüzmeyi.

1|0
    0|0
  • Tahminimce 3 sene ye kadar öğrenmiş olurum.

2|0
    0|1
  • valla attı babam suya beni boğula çıka öğrendim :D

1|0
    0|0
  • 22 yasındayım hala bilmiyorum korkuyorum sanırım bunu nasıl aşıcam onu da bilmiyorum:S

1|0
    0|0
  • boğulmaktan korka korka 15 yaşımda:))

1|0
    0|0
  • Yüzme kursuna göndermişlerdi yaklaşık 6-7 yaşlarındaydım

İlk yüzdüğüm deniz de Ege...

1|0
    0|0
  • yurumeden yuzmeyi ogrenmisimdir herhalde..kendimi bildigimden beri yuzuyorum

1|0
    0|0
  • 8 yasinda ders aldim

1|0
    0|0
  • 13 yaşımda attım kendimi denizlere

1|0
    0|0
  • Ben ustayım diyemem 2. sınıfta yüzme kursuna gitmiştim ama asıl ondan bikaç sene sonra tatildeyken kolluklarım kaybolduğunda öğrenmiştim:)

0|0
    0|0
  • 10 yaşımda babam öğretti :)

0|0
    0|0
  • Babam, amcalarım, kuzenlerim, arkadaşlarım... hiç kimse öğretemedi bana şu yüzmeyi ya. :( yüzemiyorum ben.Denizde top oynuyoruz öyle eğleniyorum. :(

0|0
    0|0
  • bilmiyorum daha çok kollukla rahat ediyorum denizde.

0|0
    0|0
  • 7 yaşında ağbim öğretti.:)

0|0
    0|0
  • hatirlamayacak kadar kucukmusum ya :/.

0|0
    0|0
Yükleniyor...