Kadın sürücüler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kadın sürücüler hakkındaki görüşleriniz? Erkek sürücüler ile karşılaştırıldığında olumsuz ve olumlu yanları nedir sizce?

• Sol şerit tıkanıksa kesin baştaki kadın sürücüdür
    11% (7)54% (19)27% (26)Oy Ver
  • Kurallara uydukları için göze batıyorlar, keşke herkes onlar gibi kullansa
    65% (40)23% (8)49% (48)Oy Ver
  • Güvenli takip mesafesini kitaptaki gibi uyguladıkları için sorun yaratıyorlar
    8% (5)9% (3)8% (8)Oy Ver
  • Tek sorunları park edememeleri
    16% (10)14% (5)16% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• İstisnalar olsa da, Kadın sürücü kaza yapmaz yaptırtır derler :)

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Helal olsun diyorum..Eskiden babalar kızlarına araba kullandırtmazlardı nedense arabayı erkek kullanır anlayışı vardı ve erkek çocuklarına arabayı öğretirlerdi.Şimdi ise kadınlar maddi özgürlüğünü eline aldılar ve kendi başlarına ehliyeti alıp 1 2 sene içinde kullanarak öğrenmeye çalışıyorlar...Ne diye çamur atılır bilmem..Babam öğretmedi, ben öğrendim diyorlar mis gibi.

2|1
    0|0
  • Cok güzel ve dikkatli araba kullanirim ama bazen bendide cileden cikaran hem kadin hem erkek sürücüler yok degil , erkeklerin sıkıştırmalarından , kadınlerın korkak araba kullanmalarindan sikayetciyim !

0|0
    0|0
  • Kendimden biliyorum dirift yapayım derken şarampole uçuyoduk. :D

0|0
    0|0
    • Drift adrenalin dolu ama geniş alan lazım, geçmiş olsun :)

• Bazı kadın sürücüler , bazı erkek sürücülerden 4 kat iyi :)

1|1
    0|0
  • Çok güzel şeyler düşünüyorum .. Sonuçta onlar bakkaldan almıyor ehliyeti. Kaza haberlerinin % 90 ı erkek sürücülerden oluşuyor :)

1|1
    0|0
  • Tek sorunları park edememeleri

0|0
    0|0
  • Erkekleri daha soğukkanlı oldukları kesin. Ama bayan sürücüler kurallara daha çok uyuyor.

1|0
    0|0
  • D..

0|0
    0|0
  • Yarım saat kadar once arkamdaki aracın arkasındaki arac ani frenlemem sonucunda arkamdakine carptı :( gizli kullanıcı dogru soyluyor sanırım.kaza yapmıyor yaptırtıyoruz :/

0|0
    0|0
    • Hukukta azmettirici diye bir şey var ve cezası suçu işleyen kadar ağır :)

• o kısa sureli dalgınlık olumle sonuclanabilir..

• Kesinlikle...

Erkekler Ne Diyor 14

• Gerçekten hakkını vererek süren çoooooooooooooooooooooooooooooooooooook az kadın sürücü var ve nasıl oluyorsa ben daha rastlamadım. Özellikle bizim memleketin insanı her halta özendiğinden millete hava atma derdi olduğundan anahtarı eline alan kadınlar trafiğe çıkıyor. Üstelik boyunun yetişmeyeceği koca koca arabaları kullanıyorlar.

0|0
    0|0
  • çok dikkatli ve güzel kullanan bayanlar var genel olarak otomatik vites kullanıyolar ani çıkışlar bide ani fren%90 ı yapıyo...

0|0
    0|0
  • bayanlar araba ullansınlar iyi bişey ama kurban olayım biraz rahat olun ya :):) hatta bazen bende iyi kullanan var yarışıyo resmen benle makas falan ben bazen bırakıyorum yani keşke hepsi öyle olsa.

0|0
    0|0
  • link fazla söze gerek yok .

0|0
    0|0
  • a,secenegi ama park panik birde artislik yapmalari 5 metrede araba,devirmeleri iyi sofor olani az ama beceriksizi cok

0|0
    0|0
  • Araba kullanmak erkeğin doğuştan sahip olduğu bi özellik bence ya:)kadınlardan nadiren iyi kullanan çıkıyor oda çok çekici oluyor.

0|0
    0|0
  • yazdıkların az kalmış sanki biraz :D

0|0
    0|0
  • mümkünse otomatik vites kullansınlar ://

0|0
    0|0
  • Sol şerit tıkanıksa kesin baştaki kadın sürücüdür aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • b tamamen doğru secenek

0|0
    0|0
  • genelde gördüğüm kadın sürücüler direksiyonla sevişir gibi araba sürüyorlar.

0|0
    0|0
  • Kimse araba kullanmasın, kavga çıkmasın ;)

0|0
    0|0
  • Bak yine günaha giricem

0|0
    0|0
  • dengesizler

0|0
    1|1
    • Katılmıyorum. Makas atan, süratliyken bile yol vermen için tamponuna kadar yaklaşan, sağlayan, birden önüne kıran bir kadın şöför görmedim ben. Bunları yapanlar asıl dengesiz, ne olacak 5 dakika geç git gideceğin yere ama sağ salim git.

• Dengesiz deyince öyle anladım. Tutarsızlar demek istemişsin. Anladım.

• ne demek istedigimi gayet acikca soyledim.

tutarsiz olduklarini dile getirmek istesem acikca soylerdim.

Yükleniyor...