Dün Torku Konyaspor - Kasımpaşa maçındaki fair-play örneğini gördünüz mü. ?

Dün Torku Konyaspor - Kasımpaşa maçındaki fair-play örneğini gördünüz mü. ?

Şota bence Türkiyenin en beyfendi teknik direktörüdür.

Helal olsun.

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• İzledim dün akşam gerçekten örneği zor görünen olaydı tebrik etmek lazım Şota ve Kasımpaşalı oyuncuları diğer takımlarada örnek olmalı gerçi istifası iyi olmadı yan mahallem Kasımpaşa için ama olsun haftayada yeni teknik direktörle zorlarlar bizi hepmi bize denk gelir :)

0|0
    0|0
    • bizle dimi maçları ya şansımıza tükürüyüm

• Öyle zaten derbiye kadar puan kaybı yaşamamak lazım daha doğrusu hiç yaşamamak lazım

• Aynen dostum :)

• Az da olsa boyle hareketler oluyor velinin kirmizi iptalinden sonra duydugum en iyi hareket buydu

0|0
    0|0
    • yorum yapmak serbest mi başkan? :)

• Olsun olsun ona da sukur edelim:)

• Tabi bu ligde o bile fazla :D

• Şota fair play yaptı ama Kulübü okadar adil degil ki adamin ipini cektiler mac sonunda. (istifa etti)
    Eger ki ;klubu istemediyse istifasini o zaman da Şota bu supheye sebep olduğu icin kendisi yanlis yapti.

0|0
    0|0
  • Fair play adına güzel bir hareket. İyi bir adam ayrica Şota, ama teknik direktörlüğünü pek beğenmiyordum. Kasımpaşa gibi kaliteli bir takimda daha iyi isler yapabilirdi. Türkiye ye kaliteli oyuncular getirdi. Scout olarak devam edebilir.

0|0
    0|0
  • Görmedim kardeş ne olmuş

0|0
    0|0
    • Babel yerde kalıyor konyalılar dururken ryan donk golü atıyor sonra santrada boş bırakıyolar kaleyi konya golü atıyor.

• Adam olmak meziyettir.

0|0
    0|0
  • Fener örnek alsin. d

0|0
    0|0
  • Helal

0|0
    0|0
  • Türk futboluna yakışır bir davranış. Tüm takımlar ders almalı

0|0
    0|0
  • Ya KG yok oynamıştım. Bende şans olsa zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...