8 de evden çıkıp kickbox maçına gidicem Heycan yaptım nasıl yenicem?

Bugün kickbox maçım var birazdan cikicam evden normalde pek heycan yapmam ama bu sefer baya heyecanlıyım napicam derin derin nefes almakta işe yaramiyor :)

Güncellemeler:
Yenildim arkadaşlar hepinize tsklr yorumunuz için şanssızlık hatsafhadaydi

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Heyecanını kullan, deli fişek gibi saldır :D

0|2
    0|0
    • Öyle sokak kavgası gibi değil ki bu pata kute dalarsam acigimi bulur indirir

• Alamayacağım maç değildi o yüzden moralim bozuldu ringde burnum kanadı her taraf kan oldu rezil oldum resmen burnum kanamasaydi ben alırdım off yorumun için tsk ederm bu tarz yorumlar biraz iyi geliyor iyi geceler :)

• Geçmiş olsun :) Yüzünü korumaya daha özen göster bir dahakine. Sana da iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Başka şeyler düşünmeye çalış :)

0|0
    0|0
    • Şu anda aklıma gelen tek şey o. d

• Yenildim arkadaşlar hepinize tsklr yorumunuz için şanssızlık hatsafhadaydi

• Bugün yenilirsin yarın kazanirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne yapacağını söyleyeyim. Kafanda çok fazla yer verme bu konuya çünkü aşırı motivasyon çok çok kötü sonuçlar doğurabilir. Biliyorsundur bunu. Gidip çıkıp yenip, dövüp geleceğim diye düşün. Kendini bir an bir bilgisayar gibi düşün. Bilgisayarın ram'i vardır (random accessible memory) ve sen ne kadar program çalıştırırsan ram o kadar dolar ve pc yavaşlar bu bilgi sabittir. Biz insanlarda da böyle bu. Aşık olduğunda beynin ram'ini o kız yer ya da böyle bişeye aşırı konsantre olduğunda beynin ramini yer tüketir ama o ram sana lazım. İşlemcin de kuvvetli olmalı çabuk ve hızlı karar verebilmelisin. Umarım paylaştıklarım yararlı olmuştur :) Özetle sakin ol ve en iyi ne biliyorsan onu yap.

0|0
    0|0
    • Bu bilgi faydalı olacaktır mantkli tsk ederm pek dusunmemeye calisicam eyw :) sonucu tkrr yazarım buraya akşam ya da maçlar bitmezse bugün yarın aksam :)

• Var hocam iyi

• Sakin sakin git bir papatya cayı ıc

0|0
    0|0
    • İse yararmi papatya çayı

• Yenilmekde var yenmekde var :-). Saglik olsun

• Yenebilcegim maçı yenildim o koyuyo :( burnum kanadı nefes alamadm kan oldu üzerim hep burnum çok kötü kanadı

• Antrenmanda neler yapıyorsan aynı şekilde yap. düşünme yenilsende önemli değil. hatalarını görmüş olursun.

0|0
    0|0
  • Yoga yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...