İstanbul'da Sevgiliyle Nere (ye) lere Gidilir?

Evet Arkadaşlar İstanbul'da Nerelere Gidilir. Ne Yapılır. Nasıl Eğlenilir. Neler Çok Hoşuna Gider Mesela?
Sizceleri Duyalım Lütfen. Şimdiden Teşekkürler :)

Güncellemeler:
Hanımların onerilerini alamadik hic asil onemli olan onlardi ama :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Artık benimde gitmediğim yer kalmadı bende bulamıyorum birşeyler yaratıcı güzel bir fikir bulursan banada haber ver :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adalar? bisikletle veya faytonla ada turu falan on numara.

0|1
    0|0
    • İstanbul'da yasıyoruz. bir çok şey yaptık ama bir o kadar daha biçok yapmadığımız mutlaka vardır :)
      adalarda bunlardan bitanesiydi tskler :)

• lafı bile olmaz. allah ayırmasın :)

• eyv saolasın :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç bir yere kanka, her yer ateş pahası.. hele adalar madalar hiç dusunme bile, at boku kokusundan geçilmiyor ve ayrıca vapurda boşa geçirdiğin zaman da çabası... En iyisi araba varsa turlayın memleketi, trafiğin olmadığı yerlere gidin... Mesela beylikdüzü büyükçekmece silivri taraflari sakindir... Beylikdüzünde iki üç tane büyük avm ler var oralara bakabilirsin... Pelikan avm, marmara park migros 5m real falan

0|0
    0|0
    • bıktık onlardan kardeşim avrupa anadolu 5 senede gıtmedıgım avm kalmadı. ne nerde kaça fıyat verırım o derece :))

• oo adamımsın ev eksik olma kanka saolasın düşünmen yeter :)

• Ayıpsin baba, bizde dostluk bakidir... Canın sıkılırsa yolun düşerse iki satır yaz ev senin baş üstünde yerin var...

• Beyoğlu felan iyidir.

0|1
    0|0
  • İnternet kafe

0|0
    0|1
  • ortaköy

0|0
    0|0
  • İstanbul'da sevgiliyle ilk olarak hava limanına ardından Ankara'ya uçakla 45 dk 1 saatte gelinir sonra istediğin yere git gez ANGARA SİZİN..

0|0
    0|0
    • ankarayı çok sıkıcı buldum ben hep. ama aklımda var gunun sabahında aksamına ucakla bı yere gıdıp donmek eyv :)

• Vialanda gidip çocuklar gibi eglenin süper bir yer.

0|0
    0|0
    • çok pahalı dıolardı :D

• Hadi mutluluklar kardesim

• eyv kardesim

Yükleniyor...