2 gündür ağır fitness aletleri kullanıyorum acaba 3 ayda kaç kilo verebilirim yediklerime de dikkat ediyorum?

bide ağustosta düğünüm varrr offff

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Fitness aletleriyle kilo verilmez su inanis yuzunden iyice. kilo alacaksin ki tahminimce fazla da yukleniyorsun, yirtacaksin bir yerini yanina kar kalacak. Kos, bisiklet sur. Aletleri az kullan

0|0
    1|0
    • ya fitness dedigime bakma kilo vermek o kadar yerlesmis ki kafama kardiyo aletleri kullanıyorum koşu bandı bisiklet filan yani arti hocamız çok iyi sağolsun bölgesel çalıştırıyo ins. amacima ulascm

• görüşlerin icin cok tesekkur ederim yardimci oldun çok :-)

• AĞIRLIK ÇALIŞARAK KİLO VERİLMEZ ALINIR !! Vermek istiyorsan koşu bandında yürüyceksin yüksek tempoda o zaman 3 ayda gayet iyi zayıflarsın.

0|0
    1|0
    • yani tahmini kaç kg?

• Fikrim yok ama 3 ay boyunca haftada en 6 gün günde 2 saate yakın yürürsen çok ciddi ve gözle görülür biçimde yağ yakarsın

• ooo senin taş gibi olman lazım o zaman öncelikle Allah mutlu mesut etsin, karnitin alıyosun antrenmanlardan önce ağır fitness aletlerinden ziyade ağır kardiyo hareketleri yapıyosun diyet zaten yapıyomuşsun daha ne olsun istediğin seviyeye yaklaşırsın ki bu verdiğin bilgilerle daha detaylı anlatabilmem mümkün değil

0|0
    0|0
    • Teşekkürler allah cümlemizi mutlu mesut etsin ins. istediğim kiloya ulasirim

• Kaslarına yüklenme fazla. Yırtılabilir. Başını belaya sokabilir. Düzenli ve dengeli beslenerek zayıflayabilirsin.

0|0
    0|0
  • kızlarda kı bu zayıflama merakı ne zaman son bulacak

0|0
    0|0
  • Kilo vermek için ağırlığı az tekrarı çok program hazırlat kendine.. Ağırlık fzla olursa kasların büyür, yani vücudun büyür.. Fakat az ağırlık ve çok tekrarla yağlarını yakmış olursun

0|0
    0|0
  • Agir fitnessten ziyade kardiyo yapmak şart ya da bir bisikletle sahil sürüsü.

0|0
    0|0
  • ilk günler çok çalışıpta bıkma hemen azar azar düzenli bir şekilde yapıp düzenlide beslenirsen ağustosa kadar 15 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
    • ayyy inş yaa ağzın bal yesin walla :) bende o kadar istiyorum zaten nisanlimda kalipli aslinda uygunuz cok birbirimiZe ama sonuçta gelinlik uzerimde güzel durmali :-/

• böyle konuşunca çok mutlu ediyonuz beni :)

• spining , ploxing, butts and gutts, crossfit tarzı sporlar yap kilo vermek istiyorsan

0|0
    0|0
    • bunları araştır :D :D tam bayanlar için uygun sporlar kas yapmadan kası uzatarak yağ yakmayı ve incelmeyi sağlar :))

Kızlar Ne Diyor 1

• çokçok kilo verebilirmisin bilmem ama baya incelirsin.. yağlar 3 ayda kasa dönüşürmü emin olamadım şimdi. birazda koşu yapsan bence olur bu iş

0|0
    0|0
    • Kas istemiyorum ki :-/ 4 beden incelmek yeterli benim için şu an 42 bedenim 38 olmak istiyorum çok mu ya :-(

Yükleniyor...