Mücadele etmek mi yoksa yolun başında bir karar vermek mi ?

Uzun süredir birlikte olduğunuz kişinin zamanında ailesi ile bir takım problem yaşayıp (hiçbir şey yapmadığınz ve tek tarfli problemler)daha sonra birlikte olduğunuz kişi bu prblemlerin çözüldüğünü söylerse ve yine bir süre sonra gerçekten bu prblemlerin çözüldüğünü görseniz ama hala içinzde bir takım şüpheler olsa ileri için yani evlilik için korkularınız... acaba ileride mutlu olabilir miyiz sorun yaşar mıyız ailesiyle tarzında korkular bunlar...

siz olasaydınız ne yapardınız kalıp mücadele etmeyi mi yoksa yol yakınken vazgeçmeyi mi...

?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• mücadele etmeye değecek kadar seviyorsan mücadele et ama yok ben sıkıntıya gelemem diyorsan bırak...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İlişkiye aile dahil oluyorsa o ilişki hiçbir zaman yürümez...

0|0
    0|0
  • eğer ikiniz arasında bir sorun olacağını düşünmüyorsan sonuna kadar mücadele etmek gerekir bence, sonra mücadele etmediğin için pişman olabilirsin, çok iyi düşünmelisin bence

1|0
    0|0
  • Mücadele et sen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer kişiye güveniyorsam ben mücadele ederdimm..kişinin ailesiyle ilişkisinede bakardımm eğerki diosa ben ailemsiz yapamam seni hiçe sayıyorsa vs mücadele etmem ama diyosa ben bi orta yolu bulurum o zaman mücadele ederdim..

0|0
    0|0
    • Ailesini benim için hep karsısına aldı ve hep benı korudu asla yanlısı olmadı ama benım korkum bu degıl Allah korusun hayat bu yarın öbürgün ya bana bısey olur ve aılesıyle arası kötu olursa o sekılde kalırsa tek korkum bu ve bence evlılık olsa bıle aıleler her zaman karısacak sorunlar olsun ıstemıyorum

• evet haklısınız teşekkür ederim

• hakkında hayırlısı olur inşallah rica ederim..

• Ailesiyle mi evleniyorum?Bana ne ailesinden?Ben en başta takmam.İsteyen istediğini düşünsün ilişkimiz hakkında.

0|0
    0|0
  • seviyorsan mücadele et

0|0
    0|0
  • Macera aramaya gerek yok. Mücadele edeeğin kişiye değiyorsa bilemem. Ama sırf baş ağrısı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...