Euroleague şampiyonu kim olur sizce?

bugün Fenerbahçe gerçekten harika bir galibiyet aldı.. dışarda daha önce cska ve Barcelona yı da yenmişti pire de olympiakos u da yenerek kadronun hakkını verdi obradoviç in öğrencileri.. tebrik ediyorum Fenerbahçeli arkadaşları..

• Olympiakos
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Cska
    8% (1)6% (1)7% (2)Oy Ver
  • Real madrid
    15% (2)24% (4)20% (6)Oy Ver
  • Barcelona
    23% (3)6% (1)13% (4)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    46% (6)53% (9)50% (15)Oy Ver
  • Maccabi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Anadolu efes
    8% (1)11% (2)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• Turk takimlarinin almasi iyi olur ama favorim real ya da cska

0|1
    0|0
  • Kardeşim teşekkür ederim tebriğin için bir Fenerbahçeli olarak bir Gs liden bu tebrıği almak mutlu etti senle ne konuşmuştuk tamamen bu maçın etkisinde bir Fenerbahçe çıkmıştı Gs nin karşısına ve Goudlock dün maçın adamı oldu maça imzasını koydu :) Şampiyonluğa gelince Fenerbahçe finla four a kalmak için muhtemelen pana veya telaviv le karşılaşakacak karşısına barça veya olympiakos gelecek eğer final e kalır sa csk veya real le bir final mucadelesi olabilir

0|1
    0|0
    • umarım final oynar.. o kadro ve mücadele bunu hakkediyor bence... bol şanslar diliyorum size :))

• Anadolu efes

0|1
    0|0
  • real madrid götürür

0|1
    0|0
  • Bu sene olur olmaz bilmiyom ama böyle giderse bir gün o şampiyonlukta gelecek ayrıca Fenere küfredenler it ürüse de kervan yürümeye devam ediyo işte..

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama Türk takımı olduğunu için kim olursa olsun desteklerim tabiki Fenerbahçe. Favori takımım Real Madrid ♥

0|1
    0|0
  • fenerin olmasını elbette isterim ama bana Olympiakos ya da Cska olur gibime geliyor

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe inandı. Zor olacak ama inşallah Fenerbahçe şampiyon

0|1
    0|0
  • Efes olacak :)

0|1
    0|0
  • Gönlüm EFES'in şampiyon olmasından yana..

0|1
    0|0
    • ben de çok isterim.. ama zor gibi

• Ben Galatasaray'lı olarak Efes'i her zaman beğendim güzel kadroları var neden olmasın artık bu vakitten sonra kızılyıldız almasında kaza bela :D

• kızılyıldız sıçsın da bokuna yurolig yazsın :D bir pok yiyemez onlar :D
      ben de Galatasaraylıyım ama fenerin kadrosu da çok iyi gerçekten ve harika bir koçları var

• Sordugun soru mu? Real madrid varken..

0|1
    1|1
  • Fenerin amg efes olsun

0|1
    1|1
Yükleniyor...