Kol kası çalışması için tavsiyeler

Arkadaşlar günaydın evde kol kası çalışması için az çok bende biliyorum fakat bu konuda bilgisi olanlardan da fikir almak istiyorum.

Şınav çalışıcam.Ağırlığımda var evde.Ön kol ve arka kol kaslarnı hafta 3 kere çalışssam ne kadar zamanda toparlar.Daha önceden çalıştım az çok güçlüdür kollar.Ne yememi tavsiye edersiniz.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Biceps , triceps, bench ve omuz press hareketlerini öğren. Ayrıyetten barfiks çek

0|0
    0|0
    • cok evde nasıl barfiks ceksın :D

• benım oturdugum mahallede herkes bırbırını tanıyor arkadasım tabı otekı arakdas nerde otruuyor bılemıyorum ama bızım burda dırek show amaclı yapıor sanıyor mıllet herkes dedıkoducu

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• uzman tv ye gir videoları izle başka hiçbi soru kalmaz kafanda herşeyin cevabı var link

0|1
    0|0
  • arkadasım oncelıkle proteın agırlıklı bana sorucak olursan gunde 1 tavuk ve 7-8 tane yumurta şart tabi iyi bişiler yapmak sıtıyorsan ha cok param var dıyorsan kırmızı et agrlıklıda beslenebılırsın calısmaya gelınce şınav senın arka koluna ve goguslerıne etkı eder on kol ıcın dumbell şart. bu 1-2 dumbella olmaz cesıtlerı olmalı kı gıt gıde arttırabılesın

0|0
    0|0
    • teşekkür çok profosyonel yapmıcam isteğim önumuzdekı yaz gomlek ve t shırt gıydıgımde hoç bır gorunum.Çalışacağım gunler 5 yumurta beyazı yemeye baslasam antreman arttıkca haslama tavuk yesem nasıl ?

• link bu linkteki 10 hareketi yap sana yeter zaten yeterince yoruyor ;) 3x12 yapacaksın her hareketi video görüntülü

0|0
    0|0
  • Dambıl kullan

0|0
    0|0
  • şınav çekmenin yerine şınav posizyonun da bekle

ve tavuk etini tüket gece yatarken süt iç

0|0
    0|0
    • iyi olur kardesm bıraz zayıfsan yumurtanın sarılarınıda ye sarısındada proteın vardır ama karbonhıdrad daha fazla onun ıcın senı toplar dedıgım gıbı cokta kol calısma . cok kıloda az tekrar unutma tersını yaparsan erımeye gırer ve kolların ıncelır daha

• çok kiloda az tekrar şişirıyo az kiloda çok tekrar eritiyo dogrumu anladım?

• evet dogru anlamıssın şınav mekık vs. de cek evınde

Yükleniyor...