F. Bahçe Cska ve Barça'dan sonra Olympiakos'u da yenip liderliği aldı ve tarih yazmaya devam ediyor ne düşünüyorsunuz renktaşlar?

F. Bahçe Cska ve Barça'dan sonra Olympiakos'u da yenip liderliği aldı ve tarih yazmaya devam ediyor ne düşünüyorsunuz renktaşlar?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel oynadık ve kazandık. Sırada emporia milanoyu'da yenecegiz inşallah

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tebrikler. Basketbolla ve FB ile pek ilgili olmasam da ülke için gurur verici idi.

0|0
    0|1
  • Ne diyelim. SARIIIIIIIIIIIIIIIIIII

0|0
    0|1
  • Bir Fenerbahçe klasiğiii ;)) başarı denince akla onun adı gelir ;))

1|0
    0|1
  • Her zamanki gibiyiz efsaneyiz★★★
    Fenerbahçemmmm♥♥♥♥♥

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Basketboldaki basarisizligimiz benim icin her zaman cok üzücü olmustur ilk olarak Besiktasin eurochallange kupasini almasi sonra da diger takimlarimizin avrupada daha guclu hale gelmesi bir nebze bizi umutlandirdi bu sene ksk eurocupta final four gorur fenerde euroligde

0|0
    0|0
  • Vallaha biraz klasik olacak ama dünyanın en iyi takımlarını yenip üstüste zaferler alan Fenerbahçemize maalesef geçen haftaki gs yenilgisinden dolayo kırgınım. Nedir yani bu pisliklere yenilmek nedir abi çok kızgınım takıma. Sırf bu yüzden bugünkü galibiyete tam anlamıyla sevinemiyorum. Ama tabiki seni seviyorum Fenerbahçeeeeee

0|0
    0|0
    • Mac seciyolar ligi fazla ciddiye almadiklari kesin..

• Tamamda biladerim bu pislik gs ya nasıl yenemealer sinir oldum. Aynı haftaya hem futbol hem basket derbis denk gelmiş yenemediler pislikleri

• Besiktasliyim, basketbolla pek ilgilenmem. Ama sporun her dalı önemlidir. Sonucta avrupa da yakalanan bir başarı. Tebrik ediyorum ve devamini diliyorum.

0|0
    0|1
    • EyvAllah hacı iki takımımızda tarih yazıyor Fener grubunda lider gsde grubunda sonuncu :))

• Basketbolda futbola göre daha ilerdeyiz. Koç Obradovicin ününü duymustum. Umarim kupayi alirlar. Gs, futbolda da avrupa grubunu sonuncu bitirdi buna sevinmiyorum tabi umarim toparlar :)

• Süper bir maç oldu hiç bir zaman takım oyundan kopmadı ne zaman oly yanastı oyuncular ucluklerı sıraları gomdu oly yı sahaya

0|0
    0|0
  • Ya bu fenerin ta amina koyim fener e verdim gs macinda 6 kisilik takimi yene me di bugun de oliye verdim adamlarin saglarinda yenilgisi yok gitti tecaviz etti geldi

0|0
    0|0
    • Gsyi kim tinliyo adam euroligi hedef koymus gsye zaten rakip olursa play offda her türlü koyacak..

• Gs nin uerolig heycani bitti..
      fener yener ona bisey demiyorum da ben oynadimmi hep ibnelik yapiyorlar

• Fenerbahçedir bu her şey beklenir

0|0
    0|1
  • normaldir kardesim fenerbahce icin ;) övünülücek bisey degil, fenerbahce bunu hep yapıyor :))))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...