Hoşlanmadığınız bir kızın yanında 1 saat geçirebilir misiniz?

sizce bir erkek karşısındaki kızın ondan hoşlandığını bildiği halde gidip yanına oturup 1 saat boyunca konuşur mu? daha önceden konu konuşuldu ve kapandı çünkü

Güncellemeler:
bakın kız sizden hoslanıyor, konustugunuz konular normal arkadasca muhabbetler degil hep bu hoslanma konusu üzerinden gidiyor. kendi özelini acıyor biraz bana kimseye acmadıgı özelini

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• bunu yapanlar sadece cıkarı olanlardır

0|0
    0|0
    • ama onunda özel sebepleri varmıs yani gecmisten bazı izler ama bi kızla alakalı degil. orda arkadasları var onları bırakıp geliyo ve isi var gitmesi gerekiyo ama gitmiyo

• ya cünkü olay cok uzun oldugu icin anlatamadım okumaktan sıkılırsınız diye eger dinlemek istersen özelden anlatabilirim

Erkekler Ne Diyor 15

• kız güselse mac haric babamı bile satARIM..bitek macları satmam..kötüyse, tuvalete gitmem onla bırak konuşmayı..soruna cevap:2 insan birbirinden hoşlanmıolarsa zmn gecirmezler..kesindir bu...

1|0
    0|0
    • tesekkür ederim. güzelsin cok güzelsin dedi bana ama haha :D

• yok oyle bi cocuk degil abaza degil yani

• ok o zmn sorun yok..

• Konuşabilir. Başka birşey arama sadece ego tatmini için bile yapabilir.

0|0
    0|0
  • Benden hoşlanan biriyle sohbet etmek takılmak hoşuma gider, neden oturmamam gerekiyor ki... Ne güzel işte sevildiğim hatta daha iyisi beğenildiğim bir ortamdayım...

0|0
    0|0
  • Dost ve arkadaş olarak 2 saatte kalırım.İllaki aşk ve sevgi olacak diye bir şey yok..hayat bunlardan ibaret değil..

0|0
    0|0
    • hayat bunlardan ibaret degil ama o an benden hoslanıyo bi insan onunla oturursam umutlanır. eger arkadas gözüyle bakıyo olsam ona zaten otururum 5 saatte

• belki bir aşkın doğmasına vesile olur iletişimden çekinme :D

• Konuşurum hiç farketmez öpüşürüm sonradan büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • ya gecırırım ama onunda geyret gostermesı lazım yoksa en sonkı gıbı uyurum:D

0|0
    0|0
  • Geçirebilirim, ne var bunda?

0|0
    0|0
  • Evet yapmışlıgım var

0|0
    0|0
  • olur tabi niye olmasın yanında vakit geçirdigimiz kızların hepsinden hoslanıyor muyuz yani

0|0
    0|0
    • hayır dikkat edin ilk kelimeye kız senden hoslanıyo

• oturur sohbetimi ederim sonuçta karşımdaki insan her konuşacağım insanın güzel olması gerekmez

0|0
    0|0
  • yani bir kızla konuşmak zaman geçirmek için illa ki hoşlanmak mı lazım?

0|0
    0|0
    • ben benden hoslanan bi cocukla oturmam bile hoslanmıyosam

• benim için sohbeti hoş olsun yeter :) papağanla bile oturabilirim :)

• Zaman geçirmek için konuşurum.

0|0
    0|0
  • geçiririm.bütün gün bile gezerim sorun olmaz.arkadaş kavramına saygılıyım.

0|0
    0|0
    • güncellemene cevap veriyorum.psikolog gibi dinlerim :Dcinsel konular açıyorsa bende açarım cinsel konular

• sen böyle yapınca noluyo peki hoslanıyo musun aslkdaolsjkd

• hoşlandığım söylenemez.ama iltifat her zaman iyidir.

• Aramızda birşey olmıyacaksa dururumm.

0|0
    0|0
  • hoşlanmadıgım kızın yanında sabaha kadar kalırım nefes alsın yeter :D

0|0
    0|1
    • al iste :D ama orda arkadasları var onları bırakıp geliyo ve isi var gitmesi gerekiyo ama gitmiyo

Kızlar Ne Diyor 2

• geçirilir 1 saat neki su gibi geçiyor zaman

0|0
    0|0
    • sen sevmedigin bi cocugun yanına gider misin? ben sahsen hem umutlanır diye gitmem hemde sevmedigim bi insanla aynı ortamda bulunmak bile cok sacma geliyo

• Geçirebilirler.Hatta daha ileri bile gidebilirler.

0|0
    0|0
    • öyle bi amacı yok sadece özel sebeplerinden dolayı cıkamıyoruz galiba

Yükleniyor...