Kapat

Sevdiğiniz kişi için ne yaparsınız?

sevdiğiniz kişi için ne yaparsınız? sınırları zorlayın..

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Aynı sorunun farklı türleri soruldu bir araştırmanı tavsiye ederim aradığın cevabı onlarda bulabilirsin belki . bu soru içinde cevap verelim bakalım :)

Öncelikle ölmem kesinlikle. Çünkü ben ölürsem o acı çeker, kahrolur üzüntüsünden, yanlız kalır, hatta dayanamayıp intihar bile edebilir.

Onun dışında özellikle şunu diyemem damdan atlarım, kapıya omuz atarım, kafamı kırarım gibi :D :D

Zaman, o zamanın şartları, ne için yapılacağına göre değişir. Kanunlarla belirlenmiş sınırlı şeyler yok ki söyleyelim şu maddeyi yaparım şunu yapmam diye

0|0
    0|0
  • canımı verırım her seyı yaparım tumblr den takıpteyım senın

0|0
    0|0
  • ne yapmamı isterdin ciddi söyle bende ona göre cevap vereyim

0|0
    0|0
  • link

sevdiğim kişi için buz gibi suya atlıyabilirim yamaç paraşütüde yapabilirim :)

0|0
    0|0
  • çorbaaaa...

0|0
    0|0
  • ben bir çok şey yaptım kendimden vaz geçtiğim çok oldu , önemli olan deymesi yaptığın şeyler değil.

0|0
    0|0
  • birçok cevap içinde birtek cevap mantıklıydı o da yaptığım şeye değecek biri olması idi :)

0|0
    0|0
  • mutlu olması için ondan vaz geçerim

0|0
    0|0
  • Ömrümü veririm.

0|0
    0|0
  • Bri şey yapmama gerek yok, yanında olayım yeter..

Akşama yapacak bir şeyler olur illa..

0|0
    0|0
  • Elinden gelen herşeyi yapar herhalde herkes.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• onunla hayatımı birleştirmek en büyük ödül olurdu ve sınırların nasıl aşıldığını bu hayat sürecinde anlardı.

0|0
    0|0
  • onun ne yaptığına ve neler yapabileceğine bağlı..

ayna gibiyimdir, o ne yapıyorsa ona onu yansıtırım

0|0
    0|0
  • Onu görebilmek için şehir dışına çıkmam gerekiyordu ancak aileme bi sebep uyduramadım bn de 20lik dişimi İzmir'de çektirmek istiyorum diyerek gittim İzmir merkeze. Orda buluştuk tabi dişimi de çektirdim.

0|0
    0|0
  • ona sadık olmam yeterli sanırım ;)

0|0
    0|0
  • cocuk yaparim

0|0
    1|0
  • haha masaj yaparım ben güzel :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...