Benim ayrılmam icin elinden geleni yapıyor..?

onun sevmediğini hissedebiliyorum artık heyecan kalmamıs gibiyiz yabancılastık. hep bir hata arıyor abartıp iki üc gün konusmuyor. hic anlasamaz olduk. ayrılmam gerek kii o da ben ayrılayım diye bekliyor belli. ama cok seviyorumm. ne yapmalıyım ? -.-

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• eninde sonunda ayrılacak senden bunu bekleyerek yaşama ayrıl kurtul. bu acı kaçınılmaz bir an önce başlayıp atlat vakit kaybetme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gidene yol yakışır yol ver gitsin

1|0
    0|0
  • ozaman bırakıverr.

0|0
    0|0
  • Bak bu şekilde düşünme belki bu şekilde davranmasına neden olan bişey vardır. Yani ne kadar süredir sevgilisiniz? bundan önce sevdiğinden eminmiyidin?

0|0
    0|0
    • 1 yıldır. sevgisi cok büyüktü sözde benim onu sevdigimden daha cok sevdigini bitemecegini söylerdi belli olurdu o zamanlar evet. bunların hepsi 1 ayda gelisti. bi anda soguklastı. agırıma gitmiyor degil ki ya..

• vardı tabi ki. onlarıda bıraktı beni de. bende sinir artışı oluştu fark olarak .:)

• Bak farkında olmayarak ona soğuk davranmış olabilirmisin veya ciddiye almama gibi davranışlarda bulunmuş olabilirmisin? Bunu göremezsen en iyisi bence sevgilinle konuş neden böyle yapıyorsun diye sor

• istemiyorsa ayrıll benceee daha bi bok olmaz o adamdan

0|0
    0|0
  • Heyacanlanın siz.

0|0
    0|0
  • o bence seni sevmiyorrrrr

0|0
    0|0
  • Kafasında bitirmiş artık o. Ama ayrılık özürlü demekki bende de olduğu zamanlar oldu bu durum. Kafanda bitiriyorsun ilişkiyi ama bunu söyleyemiyorsun, belirtemiyorsun. Bence sen de adım atıp bu duruma son vermelisin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bende bunu anlamam işte ya. Madem aklına ayrılık düşmüş sinyallerini vermek yerine oturup karşına açık açık konuşamazmı? onu sakın hayatının merkezine oturtma. kendinide bitmesi ihtimaline yavaştan alıştırmaya bak derim.

2|0
    0|0
  • Sevgi bir yana onun sana karşı davranışları için neden diye sor oturun konuşun bence.Kimse bulunmaz hint kumaşı değil olmuyosada olmasın bence

1|0
    0|0
  • O ayrılmadan ayrıl sonra içine oturur.. Keşke ben ayrılsaydım dersin.

1|0
    0|0
  • Arkdaşım. Kız arkdşın sana krıldığı için böyle bayanlar, Erkekler gibi karşı tarafın ayrılmasını beklmezler eğer, sende o kırıldığı zamn gönlünü almıyorsan, konuşmaz tabii..Ama gönlünü aldığn halde kouşmuyorsa bitmiş demektir. ( bizde sevgilimle aynı bu şekildeyiz, Ve bu ekim ayının bir özelliği sanırım, Çnkü herkes aynı durumda.. )

0|0
    0|0
    • gönül alma işleri resmen rafa kaldırıldı kim mesaj atarsa oldu. yüzyüze bitirmem icin 12 gün var. beklemeli miyim sence? yoksa ekimde mi bisey var cnkü bakınca etrafımdakilerde bu durumdalar.

• Bende akışına brktm bkalm ne oluck

• sen seviyosun o sevmiyo bunu kendine layıkmı görüyosun kendine büyük haksızlık degilmi bu bence yol ver zaman geçtikçe duygularında azalır

1|0
    0|0
  • aynısını bn yaşadım ve ayrıldık sende öyle yap.

1|0
    0|0
  • (((

0|0
    0|0
Yükleniyor...