Sağlık koşusu;ve ben korkuyorum..,,,,,,,,,,,?

Aslında 2 yıldır bu koşuya katılsam da birincide 1. oldum ama ikinci de 4. olabildim onda da tıkandım zaten koşamadım bu yıl yine gircem birincilik istiyorum ama gecen senenin birincisi gözümü korkutuyor. Tek bu da değil geçen seneki gibi havanın uyumsuz olup dalağımın şişmesinden nefes alırken boğazımın şişmesinden korkuyorum. koşu 4 km ben 2 sene önce hiç tıkanmadan 20 dk da koşmmustum ama sankı yıne yapamam gıbı gelıyo o zaman hava da ıyıydı guneslıydı...

Güncellemeler:
Koşu yarin

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Senin psikoloji gidik cidden :)
    Antrenmanlara başla şimdiden bence,

0|0
    0|0
    • yine okudum da ikiler birler birbirine karışmış psikolojim bozuk değil yahhh niye öyle dedin ki

• burada 15 20 kişi yorum yapsaydı ne birinci olurdum nede ikinci sonuçta eiğ seçmek için seçtin ;)
      Ama seni tebrik ediyorum cidden 2 olmakta güzel. Geçen senenin birincisimi birinci oldu peki onu merak ettim? Bide benim nacizane fikrim bazı şeyler kazanmaktan daha değerli. Bence burdaki gerçek başarı ikinci olmaktan ziyade o koşuda olmak. İnsanlar bırak koşmayı yürü desen yürümeye erinirken, bir koşu faaliyetinde bulunmak başı başına başarı ve herkes kazanmış...

• Kesinlikle haklisin ogrencilerin cogu sigara ictiklerinden kosuya girmiyorlar veya kesiliyorlar. Ve evet 20 gorus olsaydi seni birinci secmezdim. Gecen yil birinci olan kiz acik ara farkla birinci oldu ben son 500 metrede falanken kiz menzilden cikmisti :) o kizlarla degil erkeklerle yaristi massallah

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...