Kapat

Sporcuyum ve antrenmanlarda çabuk tıkanıyorum?

bir kulubun alt yapisinda basketbol oynuyorum. Fakat ne yaptiysam kondisyon isini halledemiyorum. Hep antrenman ve maclarda tikaniyorum kosmaya halim kalmiyor. arkadaslarim icinde en cabuk yorulanda benim nefes nefese kalan benim. BU KONUDA BILGISI OLAN BIRI YARDIMCI OLABILIR MI LUTFEN?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir futbol sahasi dusun 4 kenari var 2si uzun 2si kisa uzun olan kenarindan yavas yavas kosmaya basla koseyi don ve kisa olan kenarda temponu arttir hizli koş , uzun kenara gelince tekrar yavasla , kisa kenara gelince tekrar hizlan ama buna baslamadan once 10 dakika hafif tempo koş isinma hareketi yap , bu kondisyonunu arttirir :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Sigara kullanıyorsan bırak ve nefes egzersizleri yap sürekli koşu yap bu sana iyi gelir

1|0
    0|0
    • Yok sigara falan hicbirsey kullanmiyorum burnumda et var ve burnumdan nefes alamiyorum bununla ilgisi olabilir mi acaba?

• Evet ondan da olabilir burundan ve ağızdan nefes alıp vermelisin spor yaparken

• Kalbinde belki sorun olabilir baktirmalisin. Fakat ne zamandir sporcusun?

0|0
    0|0
    • Kalbime baktirdim kansizligima baktirdim sorun cikmadi 5 yildir falan yapiyorum

• Hanimefendi ben bu onerdigim antrenmani emin olamadim sporcu arkadasima sordum. bu dedigim yontem yararin aksine zarari olurmus.50 dakika hafif tempoli kosu yaosin dedi. Benim dedigimi yapmasin zarari olurmus kalbe.

• Yüzmeyi dene :S

0|0
    0|0
  • Hmmmm klun doktoru var mi

0|0
    0|0
  • Sigara iciyorsan murattı icme :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...