Nasıl Tok kalınır?

Arkadaşlar diyet yapmak istiyorum fakat surekli acıkıyorum midemi doldurmayana kadar doyma hissi gelmior tok kalmak için bildiğiniz ilaç veya yöntem var mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Benim yöntem
    yemek yemeden önce 2 bardak su iciyorum.. mide suyla dolu oldugundan tokluk hissi oluyor yemek yiyesim gelmiyor

0|1
    0|0
    • Deniyorum ama olmuyor

• ben azim ettim 2 ayda 60 kilodan 51 e düsmüstüm ;)

• O kadar kilolu bir insan deilim aslında zayıf bir insandım vücut geliştirmeye basladım ve gelişmek icin ne kadar protein karbonhidrat varsa yedim 1 yıl içinde vücudum baya büyüdü daha çok kas kütlesi olarak ustune yag binince okuz gibi gozukmeye basladım bende zariflikten yana bir insan oldugum icin bu halimden kurtulmak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Yoğurt ye pulbiberlii

0|1
    0|0
    • Peki ne zaman yemeliyim ogun olarak

• gercekten tok tutuyor cok tesekkur ederim

• Nedemekk :)

• Cok su icmelisin hem tok tutar hemde vücud icin cok iyi:)

0|1
    0|0
    • yapıorum fayda etmior malesef

Erkekler Ne Diyor 1

• yorumlarda herkes bir şeyler yazmış denemişsin olmamış şimdi sana erkek olarak bir tavsiye vereyim denendi isviçre bilimadamları tarafından onaylandı. sabah kalkar kalkmaz 2-3 bardak ılık su içiyorsun ekmeği kesinlikle kesiyorsun. her yemeği öğününde ve aynı saatte yiyosun. yemeklerden yarım saar kadar once 2 bardak su ıcıyosun. dısarı cıktıgın vakit pantolon kemerini sıkabildiğin kadar sıkıyosun. en önemli ve can alıcı nokta ise sigara içmiyosan derhal bir paket alıp sigaraya başlıyosun. içiyosanda sayısını arttırıyorsun. bunları yap gel daha sonra da sigara bırakma yollarını anlatayım sana.

0|1
    0|0
    • Sonda güldürdün :D ciddi ciddi okudum hepsini

• şaka maka uyku düzeni ve yemeği sürekli aynı saatte yemen çok önemli aksam 8de son atıstırmalarını yapman lazım mesala ondan sonra kalorisi olan hiçbir şey yeme sabah 7 ya da 8 de baslaman lazım öğüne bu ılla zayıflayanlar ıcın degıl sağlıklı beslenmek isteyenler içinde böyle yanlış anlama. öğünlerin sayısını arttırıp miktarını azaltabilirsin 3 ana ve 5 ara öğünle 2 saatte bir yemek yiyerek sağlıklı bir şekilde diyet yapabilirsin ;)

• Sonuna kadar haklısın

Yükleniyor...