Geriye dönüp baktığınızda en çok neyi özlüyorsunuz?

Geriye dönüp baktığınızda en çok neyi özlüyorsunuz?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Metin Ali Feyyaz'ı özlüyorum be BJK :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sanırım en çok akşam ezanı okunana kadar hep beraber top oyanmayı,saklambaç vb.oyunlar oynamayı.SOnra annemin balkondan çıkıp eve çağırmasını.Özlemişim gerçekten.Ne de güzeldi

1|0
    0|0
  • 17-26 yaş aralığımı

ve ilk aşkımı

1|0
    0|0
  • bir insanın geçmişini özlemesi için, şu andaki durumu eskiye göre daha kötü olması gerekir. benim tam tersi olduğuna göre özlemem için hiçbir neden yok.

0|0
    0|0
    • durumum kotu degil ama hayat cok sey alip goturdu benden...

• geçmiş olsun.

benim açımdan tam tersi, hayat ilk önce acı ve üzüntüden başka hiçbir şey vermedi. sonra da o güzel yüzünü göstermeye başladı.

• Dedemi :(

0|0
    0|0
  • Uefa kupası

0|0
    0|0
  • çocukluğumu yaa çook özledim :(((

0|0
    0|0
  • Hiçbir şeyi

0|0
    0|0
  • kaybettıgım 4 senemi.

0|0
    0|0
  • Trende seks yaptığım sevgilimi.

0|0
    0|0
  • Gerçeğimi özlüyorum.

0|0
    0|0
  • 5 yıldız birde babaennemi :((((

0|0
    0|0
  • Hiç birşeyi.. geçmişin muhasebesini yapan önünü göremez...

0|0
    0|0
  • saf duygularımı :( IQ sü ayakkabı numarasından küçük olanlar çocuklardan dayak yemeyi :))

0|0
    0|0
  • Çocukluğumu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 1) cocuklugumu- dertsiz tasasiz yasamayi, herseyin tozpembe gorunmesi, hicbiseyden haberin olmadan oyuncaklarimla oynamayi

2) lise hayatimi - her sabah erken kalkmayi sabahtan oglene kadar kesintisiz ders yapmayi, sinavlari , yazililari, kopya ceken arkadaslarimiza kahkahayla gulmemizi vs vs ... daha coooookkkkkkkk sey var anlaticak ama ne yazik ki anlattigimiz gibi, istedigimiz gibi geriye donus yapamiyoruz bu asla mumkun degildir.

Yine de her basimiza gelen kotuluge ve iyilige ragmen hayat yasamaya deger . Ne olursa olsun acilarla dolu gunlerimiz bi gun mutluluga donusecegine inanmamiz gerek ...

0|0
    0|0
  • Lise yıllarımı, arkadaşlarımı, bir de şu anki sevgilimle yaşadığımız ilk günleri.Hemen içim ısınmıştı ona, o yüzden o kadar güzel günler geçirebildik.Başkasıyla yaşayamam öyle güzel günler.

0|0
    0|0
  • çook şeyi

mesela çocukluğumu

mesela eski halimi

mesela kaybettiklerimi

...

0|0
    0|0
  • köpeğimi :(

0|0
    0|0
  • cocuklugumu.. o zamanlar hersey top pembeydi ve en cokta uzuldugumuz seyler sınırli ve belliydi.. ama simdi buyuduk ve sorumluluk sahibi olduk..

0|0
    0|0
  • şu an daha iyi bir durumda ve mutlu oldugum icin eskiye dair hic birseyi umursamiyorum ve ozlemiyor koca bir bosluk sadece benim icin :))

0|0
    0|0
  • kedilerimi,çocukluk arkadaşlarımı

0|0
    0|0
  • civcivimi.(

0|0
    0|0
  • leblebi tozunu bi de çılgın bedişi

0|2
    0|0
Yükleniyor...