Koşu bandıyla kaç günde zayıflarım?

67 kiloyum 177 boyum var Kullananlar yorum yapabilir mi ya

Güncellemeler:
Koşu bandıyla kaç günde zayıflarım?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• boyun mükemmel ama kilon bir hatun için fazla bnce. iyi diyenler olmuş onun için söylüyorum. koşu bandını ben çok etkili bulmuyorum. beslenme burada çok önemli. sudan başka hiçbisey içme. o da 2 3 litre civarı olsun günlük. ekmek, şekerli ve yağlı yiyeceklerden uzak dur. gece uyurken aç uyu. sabah uyanır uyanmaz hemen kahvaltı yapma. insülin en az seviyede olacagı için en çok açken vücut yağ yakar. kendini koşu bandıyla sınırlama evde yapabilecegin yüzlerce hareket var. http://www.vucutgelistirmetv.com/ bu sitede aradıgın her sorunun cevabı var. hamburger patates kızartması kola çikolata bisküvi gibi hazır satılan hiçbişey yeme. koşu bandında da eğimi arttırarak koşarsan çok daha etkili olacaktır.

0|0
    0|0
    • Harika açıklamışsınız çok teşekkür ederim link içinde ayrıca teşekkürler:))))))

• rica ederim :) aslında yazacak çok şey var bunlar bir kısmı sadece :) mesela şunu da açıkliim: karbonhidratlar vücut için enerji kaynagıdır. karbonhidrat almazsan kendini yorgun hissedersin ama zamanla alışır vücut. oruç tutarken ilk günler zorlanırız ya onun gibi düşün. ve karbonhidrat almazsan vücut bu enerjiyi yağları yakarak elde eder tabiki bu sırada kas kaybın da olur. ama yağ oranın ne kadar çoksa o kadar çok yağ yakarsın ve yağlar vücudunun en çok neresinde toplanmışsa en çok da o bölgelerden yağ kaybedersin. ve ne kadar su içersende o içtiğin su kaslarını koruyup yağlarını yakmanı sağlar. su gerçekten çok önemli. bide benim çok sevdiğim sporcu bir abimiz var:) adam amerikada çok ünlü ve türk. youtubeda SAVAŞ CEBECİ'yi ara videolarına bak. adam gerçekten bu işin uzmanı.

• Ya çok sağ olun:)))) yorumlarınızı çok ciddiye alarak uygulayacağım ve YouTubedan araştıracam mutlakaaa:)))

Erkekler Ne Diyor 6

• Beslenmeni düzene sokmadıkca 10 sene koşsan ne farkeder.

0|0
    0|0
  • Koşu bandı menisküs olayına sebebiyet verir.
    O yüzden kilo vermeyi ağırlık çalışarak yapki kilo verdiğinde vücudun estetikiyet kazansın boş pazar torbasına dönmesin.

0|0
    0|0
    • Evde nasıl ağırlık çalışabilirim ben birde kas olsun istemiyorum

• Bak neslicim kadının zaten kas yapması zordur şu yüzden sizde Testo hormonu çok düşük seviyededir sebebi bu fakat sen ağırlık çalışarak yağ yaktığın zaman deri sarkmaz ve deri altını kas doldurmaya yönelik bir çalışma yapmış olursun. Kas istemiyorum yanlış bir cümle bir anda gelişmeyeceksin emin ol zamanla seviceksin.

Takip ettiğim bir kaç sporcu var farklı kategorılerde

Jen Selter film model Dana linn bailey hard mode fit model 2 side benim gözümde çok güzel mümkünse hemen bir bak fotolarına detaylı anlatmamı istersen mesaj atabilirsin.

• Basen icin bant değil bisiklet öneririm. Çok daha sağlıklı kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • 1 yıl :D

0|0
    0|0
  • bence zayıflama boyuna göre kılon cok ıyı

0|0
    0|0
    • Basenlerden sıkıntılıyım biraz genetik birşey kilo değil galiba sıkılaşmam gerek

• İnşallaaah hahaha:)

• inşallahhh :D

• Kosu bandı kırılmazsa 2 3 aya falan 😃😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben her gün kullanıyorum. Çok çok etkil. Kilo verirken sıkılaşırsın. sonra da formda kalırsın. ne kadar kilo vereceğin hızına ve sürene bağlı tabii. ilk günlerde kendini ve bacaklarını çok zorlama.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederimmmm:) ilk günlerde ne kadar yapmalıyım

• Menisküs olunca görüşüz üye arkadaşım :)

• Koşu bandı yerine yarım saat dışarıda orta tempo koş bandın üstündekinden faydalı olucak.

• daya incline daya time zayıflarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...