Beşiktaşımızın 112. doğum gününde (19.03.2015) kimler Olimpiyatta yerini alacak?

Kimler maça geliyor? Skor tahminlerinizi alalım. Bence gol yemeyiz ama atıp atamayacağımızı kestiremiyorum.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Liverpool maçinda stattaydim ve tarihi bir maç oldu. Mac sonunda gerçekten ağladim. Bu maca da gitmek için çok ugrastim hatta biletim hazirdi. Ama ailevi bir durum oldugu icin gidemicem çok üzgünüm. Ama Besiktasimin turu geçecegini dusunuyorum.

0|1
    0|0
    • Liverpool maçında batıdaydım ama sanki bu maçta öyle bir atmosfer olmayacak gibi. 1-0 yenilmemize rağmen turu geçeceğimizden öylesine emindik ki, insanlar sanki cihada, ölmeye gelmiş gibiydi. Bu maçta ''hazır Beşiktaş'ın da doğum günü, rakip de zayıf. Gelsin goller, şarkılar, türküler, selfieler'' gibi bir hava olmasından korkuyorum. En az Liverpool maçındaki kadar agresif olmalıyız.

• Liverpool, maçinda ki atmosferin yakalanmasi çok zor. Bir daha öyle destansi bir maç ne zaman olur bilinmez. Geçmişten gelen husumetinde payı vardı. Takımın da o maçta ki düzeyi yakalamasi zor. Egerse yakalarlarsa farka çok rahat gider. Liverpoolun Skrtel ve Toure gibi gercekten cok saglam defanslari vardi. Brugge direnemez.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadar kolay bir rakibe yem olmak çok acı olsa gerek

HAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAH

:)))))))))))))))))))))))))

0|0
    0|1
    • 4x4 lük olmaktan ya da hiç gidememekten iyidir

HAHHAHHAHHAHHAHHAHHAH

:)))))))))))))))))))))

• Devlete olan vergi borcunuzu ödemek için sarayın parkelerini yalamanız yetti ama Prandelli'ye olan borcu sadece parke kurtarmayabilir

HAHHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAHHAH

• He sende haklısın beşiktaş dün kolay lokma oldu

• Devam zorunluluğum var ne yazık ki orada olabilen şanslılardan değilim :/

0|1
    0|0
  • gelemem orada degilim :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Keske orada olsam da yurekten destekleyebilsem ama sehir farkli olsa da ask ayni

0|0
    0|0
  • Geçen Liverpool maçında bizim uşaklar atkı satmış stadın orda kişi başı 600 tl kazanmışlar bu maçtada girmezler ama satarlar Beşiktaşlı arkadaşlarım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...