Fitness yapmaya başlıyorum?

Pazartesi gününden itibaren haftada 3 gün olmak üzere kilo almak için fitness yapmaya başlıyorum. Her gün 1.5 saat çalışma yapıcam. Spor salonuna yazıldım bile :) saat 16.30da başlıyor spor. Bittikten sonra yemek yemek kilo aldırır mı? Zararı olur mu yada? Metabolizmam çok hızlı kilo almam lazım bu düşüncem doğru mu alınır mı kilo?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah kahvaltida diledigini ye..3 ana öğün arasinda ara öğünlerinde kuruyemisler tüket findik fistik. spordan 2 saat önce karbonhidrat. pilav makarna bulgur nohut v. s
    spordan sonra da ayni seyleri yersin. Yatmadan ömcede karbomhidrat al.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Antremandan sonra iyi bir karbo protein içeren gıdalar vucut gelişimi ve yıkılmayı durdurma açısından gereklidir

0|0
    0|0
  • Kilo almak için yazıldığını söylemişsin, zaten kilo almanın sebebi sporun verdiği o yorgunlukla iştahının açılmasından kaynaklanıyor, yemek yemenin bir zararı olmaz bu yüzden.

0|0
    0|0
  • Bol bol karbonhidratlı yiyecekler.

0|0
    0|0
  • Bittikten hemen sonra yeme ağır gelir

0|0
    0|1
  • Bir sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Enerjin dustugu icin yeme hissi geliyor ona dikkat et

0|0
    0|0
  • Kilo aldınız mı peki? şuanki durumunuz nasıl merak ettimm

0|0
    0|0
    • 2 kilo aldım sporu bıraktım sonra

• Bende çok çekinmiştim özellikle hep kilolu insanlar geldiği için 45 kilo çıtı pıtı bir kızı spor salonunda görünce gözlerini bana dikmişlerdi ama atlatırsın 1 haftaya alışıyorsun iyi bir yer bulmaya bak bide hocayla konuş nasıl beslenmeliyim diye gerisini boşver :)

• teşekkür ederim o bakışları bilirim ya :( umarım bulurum

• Aldirir herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...