Spordan anlayanlar bakabilir mi?

Karın ve basen için EN ETKİLİ HAREKETLER nelerdir? Haftada 2-3 kere spor salonuna gidiyorum günde 400-500 kalori yakıyorum. Sabah yulaf ezmesi yiyorum sütle beraber ve bir buçuk yemek kaşığı kadar bal koyuyorum. is yerinde öğle yemeklerimiz biraz yağlı. en büyük promlemim o zaten. Aksam 10da eve gelirsem yine yulaf ezmesi, 6da gelirsem ev yemeği falan yiyorum. Ve bana karnımı ve basenlerimi eritmenin yanında sıkılaştırmak için program lazım. Yardımcı olur musunuz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Yulaf dahi olsa aksam 6 dan sonra yemek yeme..
    Yarim yagli süt, Lor peyniri, Fistik v. s ye.
    Sabah yulaf ezmezi guzel uzerine bal kalori yide ekliyorsun.. Ama süt degilde direk sicak su dök üzerine 1 kasik bal dök.. Sindirimi kolay olur.

0|0
    0|0
    • suyla yenmez ki o ya :( neden süt olmaz bu arada balı çok mu döküyorum acaba :)

• Şimdi şöyle anlatayım.. Sana spordan sonra süt iç diyenler olabilir.. Sut protein ya hani o bakimdan..
      Ama işin aslı şudur ki; Süt laktoz içerir.. Laktoz ise süt şekeridir ve yavaş sindirilir. Antremandan sonra süt yerine protein tozu daha verimli sonuç verir ve süt protein tozunun yerini tutmaz.
      Yulafta süt kullanmak simdirimi yavaslatir ve vucuta laktoz yüklemene sebep olur.. Ilik su demiyorum sıcak su, yulafin hizasinda dök ve ustune 2 cay kasigi bal. (Ben muz veya kuru üzümde ekliyorum.

• http://www.vucutgelistirmetv.com burada bütün sorularının cevabı var.

0|0
    0|0
  • yulaf ezmesini ben kilo almak için yiyorum ondaki karbon hidrat hiçbişeyde yok :D::D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...