Üniversite sınıftan tanıştığım kız .

merhaba arkadaşlar üniversitede ilkgün hocanın gelmesini beklerken bir kız beni sürekli süzüyordu sonra yanıma geldi tanışalımmı dedi tanışalım dedim tanıştık adını öğrendim bizim sınıftanmış.bu kız 1 hafta falan yanımdan hiç ayrılmadı derslerde bile ama 2. hafta samimi davranmamaya başladı bu kızın ne yaptığını anlayamıyorum kafamı karıştırıyor .muhabbet ortamı olsun diye derslerle ilgili soru soruyorum sorularıma kesin cevap veriyor . bu kıza nasıl yaklaşırım veya yaklaşmalımıyım?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Üniversite hayatına yeni başlayan kız ve erkekler ilk günlerde yalnız kalmaktan ve ortam yapamamaktan korkarlar. Bu yüzden en yakınlarında kim varsa hemen ona yamanmaya çalışırlar. Sizin zengin görünüşünüz ya da esprili ve rahat tavırlarınız, olmadı ağır başlılığınız onu etkilemiş olabilir. İlk aşamada bu özelliklerden sadece biri bile sizi seçmesini sağlayabilir. Ama ikinci hafta olduğunda kızın gözü açılmış, daha çok insan tanımış, e dolayısıyla seçenekleri de artmıştır. Aldırmayın. Kendine yeni bir ortam ve bir sürü yeni arkadaş bulmuş olabilir. Siz de öyle yapın. Zaman içinde ister istemez durulacaksınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...