Bir ünlüye ne yazarsınız da onu etkilersiniz size cevap yazmasını sağlayabilirsiniz?

twitterda bir ünlüye ne yazarsınızzda o size twitt atabilir.. yada mesala askınızı itiraf etmek istiyorsunuz ne yazmak gerekir..basit bir sekilde seni seviyorum seklinde değilde ne olabilir ? :D yorum için tesekkürler şimdiden ! ^^

Güncellemeler:
o ünlünün özellikleri; aşırı derecede duygusal, düşünceli, romantik, zeki, iyimser, çalışkan,eglenceli ve karizmatik :)

ideal kız tipi; karizmasını belli eden essiz güzelliğe sahip, zeki , iyimser, sefkatli, kendi fikirleri olan kızlar, modayı körü körüne takip etmeyen ve saygılı davranmasını bilen kızlar... gibi
bu ünlü türk değil yanlız o kadarda tanınmış değil.. daha cok asyallılar tarafından tanınmış öyle kendini begenmişliği felanda yok..
gece hayatı , alkol gibi seylerde kullanmıyor..daha cok evde oturmayı ve bilgisayar oyunlarını oynamayı tercih ediyor akşamalrıda bisiklet sürmeyi ve köpeğiyle birlikte vakit gecirmesini kısında kayak yapmayı seviyor..

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Hayranlarıyla ne yazıştığına dikkat et misal ; ingilizcem pek olmamasına rağmen Sean Paul'un ne yazdığına neleri RT ettiğine baktım sonra bende herkes gibi bir şeyler yapmaya çalıştım farklı farklı sonra nasıl olduysa adam beni fark etti ve şuan takip ediyor yaptığım şey sadece RRRR yazmak Fernando Carrillo'yu aynı şekilde twitlerimde ismini yazarak dikkatini çektim seni seviyorumlarla olmaz zaten yabancı olduğunda twitlerinden ondan bahset onlara muhakkak gider zaten pek tanınmış biri olmadığından da ona pek twit atan olduğunu sanmıyorum sen yaz bir şeyler.

1|0
    0|0
    • ciddimisiniz ay cok sevindim sizin adınızada :)) güzel haber aslında banada örnek oldunuz şimdi :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiçbir şekilde istersen bana bi keliem yaz yoksa kendimi asıcam de yazmaz!

Ona özel zekice bir soru sorman gerekli

Bu kişi hakkında biraz bilgi topla ve zekice üstü hafif örtülü bir soru sor...

1|0
    0|0
  • Ona ünlü olmayan bir gözle bak, ve içinden gelenleri söyle.Ama Türkçe değil :)

1|0
    0|0
    • saat farkı var .. o yüzden yakalayamıyorum bile kendisini baska hayranlarına karsılık veriyor..en cokta buna üzülüyorum..

• Diğerleri gibi cıvık davranma, biraz kibar ol hanım efendi gibi davran ... Bu saatte bu kadar çalışıyor kafa :)

• tamam :D yorum için tesekkürler :)

• Twitterde hesabım yok. Boşa uğraşma :-)

1|0
    1|1
  • h ttp://c1208.hizliresim.com/10/x/cdb4r.jpg

3|1
    0|0
  • Ben senin gelmişini geçmişini ... , yaz.O zaman sana cevap gelir.

2|0
    0|0
  • Geçen gün şu cafe de seni gördüm ya da sana çok benziyordu orda mıydın felan de. Soruyla biten cümlelere cevap gelme olasılığı yüksektir.

1|0
    0|0
  • Simdi o Kisinin kim oldugunu bilmiyorum .

Ama Adi üsdünde Yildiz ve onunda bir hayati var Sen yan yollardan onun hayatina girmek isdiyorsun Senin gibi kac bin kisi var biliyormusun bu yüzden birak bu Sevdayi derim.

0|0
    0|0
  • Ozaman bahsetigin kisi Dünyanin konusdugu Kisi .

0|0
    0|0
  • ben senin sut annenim diye mesaj at belki doner

0|0
    0|0
  • okadar kişi arasından o ben yazdım diye bana gelirdi zaten dimi

0|0
    0|0
  • sevişelim falan de..resim yolla 1 2 tane cıbılından olur belki

0|0
    0|0
  • yinemi sen koreli hayranı.bıkmadın mı şu saçma sorularından sana yok ekmek o işten diyorum

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sorry for yesterday man.

0|0
    0|0
  • ahmet kurala birs'i senin icin yakarim dedim takmadi ):

0|0
    0|0
  • offff güncelleme sıçmışsın resmen.

0|0
    0|0
  • çok komiksin

0|0
    0|0
  • Haa o da sana koşaraktan gelicek zaten.

0|0
    0|0
  • kendisinin twitterını takip ettiğinden eminmisin çoğu ünlünün twitterını asistanları düzenler

1|0
    0|0
    • kişisel twitteri ve şirketin twitteri var..

• kendisi yazıyor gibi tam bilemeyiz tabi twitleri ile ilgili yorumlar yazabilirsin sende dikkatini çeker sanırım

• twittere bu yüzden giriyorum yaklasık 1 milyona yakın takipçisi var..800.000 lerde bi şey..türkiyeye gelebilir.. ve eger gelirse nerede olursa olsun gideceğim :D

Yükleniyor...