Kendinize problem ettiğiniz en saçma şey neydi?

Cep telefonumu eve girince bi yerlere fırlatırıım ... ihtiyac olupta bulamadığım zamanda gene olduu yaaa diye bildiğin kara kara düşünüyorum :/ böyle saçma sapan endişeler arıyorumm ;) sadecee cevap eleştiri yok ;) hadi bakalım

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• ten rengi çorabımın kaçmış olduğunu gördüğümde okdr çok sorun ettim ki anlatamam ya hatta şuanda hala düşünüyorum neden okdr sorun ettim die bakıp bakıp üüzlmüştüm ve gitmek istediğim yere sırf bu yüzden gitmemiştim:) ne saçmaymış düşündümde he buarada o tel sorunu bende de var sessiz alıp kaybetmek :):):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Tırnağımın kırılması böyle başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor sanki, bir yere takılıp kırılıyor ya hani. Onu düşünmekten kafayı yiyorum.

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi ben de anahtarımla yaşıyorum.Kaybolmak konusunda tez yazabilir.

0|0
    0|0
  • giymeye kar verdigim elbiseyi ya bulamamis olmam yada yikanmamis olmasi ya sokuk olmasi

0|0
    0|0
  • Evden çiktigim zaman, birseyleri unuttugumu hissediyorum ama ne oldugunu bilmiyorum.. Fakat gitmem gereken yere vardigim zaman hatirliyorum.:(

0|0
    0|0
  • Evden çıkarken tam kapıyı çekicem illaki içerde bişey unutuyorum ayakkabıyı da çıkarmadan sürüne sürüne içeriye gidiyorum. Çok üzülüyorum çok :(

0|0
    0|0
  • bi yere çıkcağm zman odamı inanılmaz şeklde dağıtmama sinr oluyorm...bide diyeti bozmamıda ekleyebilirim :))

0|0
    0|0
  • Beyaz conversimin kirli olması.Ve o gün onu giyinmek zorunda olmam.

1|0
    0|0
  • kendime problem ettiğim şeylerin hepsi saçma

0|0
    0|0
  • Telefonu sessizde bıraktığımda evde kaybedince sıkıntı oluyor.

0|0
    0|0
  • Sanal aşkım.

0|0
    0|0
  • çorabımdaki yırtık :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Boş olmasına rağmen beni almayan taksi.En son bunu problem ettim.

0|0
    0|0
    • :))))) derdi neymişkii dawşanın ?

• Yaklaşık 10 olasılığı 1'e indirgeyip ''Bu kesin o yoldan gider, trafik mrafik kalsın beklesin dursun'' şeklindeki tok satıcı modu bence

• aşkı hep problem ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...