Bizim ülkenin erkeklerinin ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?

ilgilenirsin ilgini belli edersin havalanır karşısındakini basit görür beğenmez kaçar veya hemen ilgimi belli etmeyeyim dersin bu sefer bizim ülkenin kızlarının tribinden geçilmiyor der başka ülkelerin kızlarını översiniz ne yapmaya çalışıyorsunuz derdiniz ne

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey yapmaya çalışan yok, yaşayıp gidiyoruz atın kuruğundaki sinek gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Sen sanırım bu tipteki erkekleri çekme mıknatısı falansın.hepsi deme bari. sadece tanıştıgın erkekler yapıyorsatanışmadıklarını suclama.

0|0
    0|0
  • Olmayacak kişilere takılır mısınız... Oh olsun!

0|1
    0|0
  • Derdimiz bizi yetiştirenler. Bizi nasıl yetiştirdilerse öyle davranıyoruz. Çok başarılı bir toplumuz. Gülersen o... olursun. Gülmezsen suratsız. Sizi anneniz böyle yetiştirmedimi. Başka ülkeden gelmediyseniz bu sorunun cevabını biliyosunuz. Efendi konuşursan kız gib erkek denir karşındaki insandan saymazsan maço olursun. Ne Ekersen Onu Biçersin...

0|0
    0|0
  • nankörüz kısacası

0|0
    0|0
  • ilgini belli ettiğinde havalanıyosa karşısndakini basit görüyorsa zaten denyo nun tekidir.sürekli böyle tipler karşına çıkıyorsa sorun sendedir.profili yanlış seçiyorsun demektir.ha şöyle bir şey var.beğenmemesi de mümkün.bayan olduğun için illede beğenecek diye bişey yok.

0|0
    0|0
  • İlgi gösterdiniz diye yüzünüze bakma zorunluluğu mu var

0|0
    0|0
  • hep yanlış insanlara denk gelmişsin sanırım,kötü şans ;( bu insanın karakteri ile ilgili tüm erkeklere için söyleyemezsin bence bunu

0|0
    0|0
  • haklısın dorusu bır kızdan hoşlanıyorum yüz verınce yok bu kız cok basit dıyorsun ama kız sana yüz vermedıgı iklemedıgı zaman peşinden kosuyordun ınan ugruna ne ıstıyoruz harbıden bız bırı solesın

0|0
    1|0
    • gerçekten öyle mi diyorsun? yani bi kızdan hoşlandıgında ve kız sana yüz verince kız basit diye mi geçiyor aklından? vay arkadaş vay. herkes böyle düşünüyosa topluca boku yemişiz demektir. firijit kızlarla evlenip normal kızlarla onları aldatcaksınız sonunuz budur.

• bu ulkenin kizlari neden hep genelleme yapar.

anlayan var mi?

0|2
    0|0
  • Genelleme yapmayaydın iyiydi.

0|0
    1|1
  • Tüm ülke erkeklerini katmasan iyiydi arkadaşım ama sende haklısın öküzlük yapan çok bunun nedeni de ucuz kızların o gerizekalıların kendilerini bi bok zannettirmesi ...

0|0
    0|0
  • tamamnen yanlıs düsünüyorsn

0|0
    0|0
  • saçma bir yargı.

0|0
    0|0
  • suçlu biziz

0|0
    0|0
  • sorun sende adamlar haklı

0|0
    0|0
  • kaç erkek üzerinde denendi bu?

0|1
    0|1
  • Ben anladım onu.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir takıntım :)

0|0
    0|0
  • bütün erkekleri denemiş gibi konuşuyorsun araç ile amaçı farklı tut

0|0
    1|2
  • En iyisi , hiç birimiz evlenmeyelim. Kafa rahat. Hem tayyibin işinede gelmez xd

0|0
    0|0
  • türk kızları pek sevilmiyor aşk konusunda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ülkeyle alakası yok ki herkesin kişiliği farklıdır dünyanın her yerinde böyle sadece siz türk kızları ve türk erkeklerini kötülemeye cok meraklısınız

0|1
    0|0
  • Katiliyorum ya anlamiyorm bnde bu erkekleri. Hepsini kazana koyp kaynatican;)

0|0
    0|1
  • bunlar böyleler ne yapacaksın al birini vur ötekine

1|0
    0|2
  • Allahım hislerime tercüman olmuşsun... Cevap çıkmaz emnimi...

0|0
    0|0
  • Bu ülkenin kadını da erkeğide bitanedir.

0|0
    0|1
  • türk kızı ne kadar bakımsızsa türk erkeği de o kadar odundur. havasından,suyundan sanırım ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...