Bugün onunla nerede karşılaştın ?

İlişkimiz olsun veya olmasın hepimiz bugün hoşlandığımız birini gördü sokaklarda, kafede, sinemada veya otobüste...

Örneğin ben bugün Bakırköy Capacity KFC'de akşam saatlerinde sporcu bir bayana hayran kaldım diyebilirim.

Sizinde böyle bir tecrübeniz varsa buyrun :)

0|0
24|17

En İyi Erkek Görüşü

• Capacity ha. Ne işin var bizim mekanda :-)

Bazan dehşet şeyler çıkıyor evet.

Lakin...

KFC nin GDO lu tavukları ve sporcu bayan... Bu ne çelişkidir...

Boşver. 2 kız görecem diye KFC ye gitmem ben.

Aşağıda Midpointte takılmaya devam...

Lazanyasını ve "Cheesecake"ini tavsiye ederim...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• dısarı cıktım 70 lı yaslarında kapı komsumuzu gordum yanına gıdıp naber deyıp eşik muhabbetı yaptım öyle mucızeler olmadı hayatımda :(

0|0
    0|3
  • Bugün metroda bi' kız gördüm çok güzeldi hakkını yememek lazım :(

0|1
    0|0
  • Bir kaç sene önce okul istikametinde bir çocuğa rastlardım. kırmızı gözlüklü. Bir defasında küçük bir diyalog geçmişti aramızda, sonrasında da birbirimizi gördüğümüzde gülümseyip ya da göz kırpıp geçerdik. onu görmeyi 4 gözle beklerdim. bir zaman sonra hiç görmez oldum. Onu anımsadım şimdi. Güncel değil kusura bakmayın :)

Günlerdir evdeyim, kimseleri göremedim. :)

0|0
    0|0
  • bugün alışverişten dönerken arabayla ağır ağır trafikte ilerlerken yan taraftan geçen çocuk gözlerimin içine bakarak gülümsedi o bakışlardan fırsat bulup tipine bile bakmadım ama gülümsemesi bakışları gayet hoştu

0|0
    0|0
  • osmanbey bomonti çıkışında 2 tane 1.80 lik büyük ihitmalle manken,acayip fizikli,hayal gibi iki erkek gördüm...düşün okadar çekicilerdiki turnikelerden atlasan akbil basmadan güvenlik dönüp engel olmaz çünkü o bile onlara bakıyordu:)

0|0
    0|0
  • bi mağazada takım elbiseli hayatımda gördüğüm en karizma ve çekici erkekti hayran kaldım ilk kez bu kadar birine :D

0|0
    0|0
  • metroda müzik dinleyen bi cocuk gordumm hoştu gerçekten :)

0|0
    0|0
  • Ring beklerken

0|0
    0|0
  • yha bizim orda bayan kuaföründe çalışan bir çocukk varr hastasıyım resmenn tabii o da bnden hoşlanıyo :)

0|0
    0|0
  • görmesem daha iyi ama görmeyincede çıldırıyorum neyse okulda .s

0|0
    0|0
  • Ben antalya havalimanında karşılaşmıştım ve daha sonra bağdat caddesinde de görüp tanıdım.Hatta daha önceden de görmüştüm gibi

0|0
    0|0
  • hic kimse :/ yazik la baa

1|0
    0|0
  • sabah sabah okula giderken gördüm selamsız geçip gitti odun :(

0|0
    0|0
  • Dün avm de gördüm

0|0
    0|0
  • her saat başı gördüm bugn

0|0
    0|0
  • Ben evde oturuken o kapının önünden geçtii gittiii...

0|0
    0|0
  • okulda :D ooff her gün görüyorum :D cok sinir bozucu bisey...

0|0
    0|0
  • işte o bendim :)

0|0
    0|0
  • vala ben görmedim

0|0
    0|0
  • Aaa bakırköy dedi!

0|0
    0|0
  • ben gormedim

0|0
    0|0
  • O bendim .p

0|0
    0|0
  • karşı dairenin en alt katında oturan sarışın yakışıklı bi çocuk var kaç gündür gözgöze geleyim diye uraşıorum ama nafile

0|0
    0|0
  • Bugün değil ama yarın okulda <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• öncelikle çok neşe verici eğlenceli ve doğru bi soru tebrik ederim ben hergün işe gelirken bindiğim üsküdar kadıköy otobüsünde siyah saçlı kabarık yarı kıvırcık saçlı melez tenli çok tatlı bir bayanla denk geliyorum ve çok beğeniyorum :) çok tatlı ya

0|1
    0|0
  • kfc demişken yarın gidiyimde laps laps bişeyler yıyım laa

0|2
    0|0
  • kırmızı ışıkta.arkasından vuruyodum arabasına :))

0|1
    0|0
  • ingilizce kursunda eski hocamı gördüm tanımadı bile a*mq :D

0|1
    0|0
  • önceden de hoşlandıgım birini görsek olur mu :D

0|0
    0|0
  • Metrobüste görüyorm bi tane. Sırf görebilmek icin servisi kacırıyorum kendim gidiyom filan. (evle iş arası 2.5 saat) nasıl acılcam bari onu söyle sende.

0|0
    0|0
    • Bakışma oluyorsa git konuş, olmuyorsa deneme bile. ;)

• Git konuş. Erkeğin dibi desinler sana :))

• Zaten yarın son şansım. Yarında gec gelme iznim var sonra kovucaklar. Bide bazen arkadaslarıyla kalabalık geliyo ayar oluyom.

• Hergün, çalıştığım mekanın yanındaki kafeterya'da ki sarışın hatunu görüyorum :P

0|0
    0|0
  • onu bugun markette gördüm daha dorusu markette çalıştıgını soledı hemen gıttım markete baktım calısıyor ılk gunuydu canım bır 2 dk konustuk fazla uzatmadım ılk gunuydu cunku ıyıkı varsın varlıgın yeter

0|0
    0|0
  • uyanınca yanımda karşılaştım. yorgun olduğum için arabayı onun kullanmasını istedim, manzarayı izliyip bira içtim , güzeldi manzara :)

0|0
    1|0
  • Bir zamanlar bir kızla hep otobüste karşılaşırdık sonra ben bir gün cesaretimi topladım onun ineceği durakta indim tanıştım falan güzel başlayan bir ilişkiydi sonrası kötü bitti :D

0|0
    0|0
  • ben sevdiğim insanı 3aydır göremiyorum malasef

facebookta görebiliyorum ancak:(

0|1
    0|0
  • Sahilde .d

0|0
    0|0
  • Feyste

0|0
    0|0
  • ben bugün ameleden başka bişey görmedim

0|0
    0|0
  • evde

0|0
    0|0
  • Okula uğradığımda gördüm, İİBF'nin içinde, koyu yeşil gözler, sarı saçlar, 170 boylarında, tam anlamıyla beni kendine hayran bıraktı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...