Aldatan tarafta erkek mi suçludur yoksa kadın mı?

Yani sizce yanlış olduğunu bile bile aldatan erkek mi suçludur yoksa sevgilisi olduğunu bile bile o kişi ile sevgili olan kadın mı suçludur? kadının düşmanı yine kadın mıdır ?

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatan kimse o sucludur. neden aldatılanda aramalı ki?

1|0
    0|0
    • aldatılanı sormuyorum zaten erkekle sevgilisi olduğu halde beraber olan kadını soruyorum

• O kadın sevgilisi yok diye sevgilisi olan bir erkege gidip sulandıgında erkegin eger gercekten sevgilisini seven bir erkegin tepkisi "kusura bakma sevgilim var ve seviyorum" olmazsa o erkek hatalıdır. ve adidir. kadın zaten suclu. sevgilisi olan birine takılmakla. hadi bilmiyor diyelim. sevgilisi yok dediyse erkek , kadını nasıl suclayacaksın?

Bu aldatılma konusunda erkek suclu olur

Erkekler Ne Diyor 21

• Suç önce kadında başlar. Erkek, kadından yüz bulmadığı takdirde kadının peşinden koşmaz. Sonuçta iki tarafta suçludur.

0|0
    0|0
  • Kadın göz göre göre gidiyor, evli olan bir erkeğe.Aklı mantığı yerinde düşünme kabiliyeti var ve bunlara rağmen gidiyor, suçlu duruma düşürüyor kendini o vakit.Ama aldatmayı kim suçlu kim suçsuz olarak görmek yanlış bence, sonuç olarak iki tarafta aynı derecede suçludur bana göre.

0|0
    0|0
  • ikiside suçludur fakat asıl suçlu erkek bence

0|0
    0|0
  • sen suçu kime atmak istersen o suçludur gözünde .. aslında aşkk suçludurr aşkk ;)

0|0
    0|0
  • Aldatan>2. kadın>aldatılan

0|0
    0|0
  • O değil de aldatma aracı olan biri mi suçludur yoksa umrumda değil hadi ilişkiye girelim diyen aldatan kız mı?

0|0
    0|0
  • iki tarafta suçludur.biri ilgisizlik yapmıştır bu yüzden suçludur diğeride hata yapıp aldattığı için.örnek verdim sadece

0|0
    0|0
  • İkisi de suçludur tabi ki :))

Bir de bunu bilip sevgilisini affeden kız vardır ki tam dayaklıktır :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle kız.

0|0
    0|0
  • Aralarında paylaşırlar cehennem azabını .

0|0
    0|0
  • Kadin

0|0
    0|0
    • bencede en büyük suç yine kadında

• 3 Süpheli kisiden bahsediyoruz burda.

Erkek olayi Tetikleyen bas Süpheli olayda .

Onun Suc isledigini bile bile ona hedefine ulasmak icin yardim ve yataklik yapan Bayanda Suclu.

Diger Magdur Bayanda Suclu neden diye soracak olursaniz bende Yasadigi iliskide Iletisim Sorunu yasadigindan herseyi icine attigindan dolayi diye düsünüyorum yaniliyorda olabilirim.

• kadın suçlu erkeğin aklını çelmese erkek de aldatmaz.

0|1
    0|0
  • herkeste vardır suç

0|0
    0|0
  • 3. kişi suçludur.

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir bence.

0|0
    0|0
  • This is sparta! Hıaaaa!

0|0
    0|0
  • ikisininde cani cehenneme

0|0
    0|0
  • aldatan erkek kız veriyor die aldatır çözüm esas kızda

0|0
    0|0
  • ya sevgilin gaysa seni bir erkekle aldatıyosa ne yaparsın?

0|0
    0|0
  • kadındır

0|0
    0|0
  • ewet kadının düşmanı yine kadındır. bi kadın erkeği baştan çıkarabilir. ama bi erkek kadını baştan çıkaramaz. erkek etkisiz eleman sayılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• En büyük suç 2. kadındadır.Sonrada zaafı olduğu halde evlenen erkektedir.Evlendiyse kendisi bu olaylara kapatması gerekirdi.

0|0
    0|0
  • insanın düşmanı yine insanın ta kendisidir yanlış olduğunu bilen bir erkek bin kez suçluyken bir başkasının olduğunu bildiği halde sevgili olan kadın on bin suçludur

0|0
    0|0
  • 2. kadinin suclu oldugunu dusunmuyorum. sadece aldatan kisi sucludur. aldatma eylemini sevdigi kadina karsi islemistir. 2. kadin diger kadini aldatmamistir.

erkek te azicik seyinin dikine gitmesin. irade denen bir sey var. o kuyruk salladi hop ona, bu kuyruk salladi hop buna. yok oyle yagma. 2. kadina suclu diyen gene kadin dusmanidir gozumde.

0|0
    0|0
    • erkeğin sevgilisi olduğunu bile bile çıkıyor ve suçlu değil öyle mi? en adisi 2. kadın

• evet degil. sevmis olabilir. erkek buna karsilik vermek zorunda degil. sevgilisini/esini seven insan aldatmaz. degil mi? evet. eeee erkegi bu kadar iradesiz, sutten cikmis akkasik yapmayin lutfen. erkekler aciz varliklar degildir.

olay erkekte biter. 2. kadinda degil. tecavuz yok ortada.

• şöle düşün ortada bi sözleşme var tamam mı?

sözleşme iki kişi arasında imzalanmış.

bi tanesi sözleşmeye uymuyor hımm gidip başka biriyle iş yapıyor

şimdi sence suç kimin?

tabiki de sözleşmeye uymayanın.demi.evt.

0|0
    0|0
  • iki tarafta suçludur ama kız adamın ailesini düşünmek zorunluluğunda değil asıl kendine sahip olması gereken kişi adam

0|0
    0|0
  • ilkinde erkek ikincisinde kadın.

0|0
    0|0
  • İki tarafta suçludur.

0|0
    0|0
  • iki tarafta suçludur bence

0|0
    0|0
  • Aldatan.