Sevgilimin beni aldattığını düşünüyorum. Bu kadar da olmaz ki ya lanet olsun !

beni çok sevdiğini söyleyen benim için azda olsa fedakarlıklar yapan bir insan yani sevgilimdi bugün bitti ayrıldık .ve beni aldattığını düşünüyorum mesajlarıma cevap vermedi çalışıyorum flan filan işten ayrıldım dedim aynı işyerinde çalışıyoru iyi hyrli olsun dedi kaptti amacı ne bunun sizce dalgamı geçti :/

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• gidene güle güle salla. o neydi bu neydi diye düşünme derim ben

0|0
    0|0
  • aradan 6 ay geçti tekrar bir mesajla konuşmaya başladık önceki kadar istekli değil ama atamadık birbirimizi.bende bilmiyorum ne olacak

0|0
    0|0
  • aman boşversene sana erkekmi yok elini sallasan ellisi takma giden gider daha iisini bulursun gün doğmadan neler doğar

0|0
    0|0
  • Kayle almamış. Muhtemelen hedef değiştirmiş. Elde ettiği kişi ile mutlu olan bir insan hiçbir zaman böyle maytap geçer gibi cevaplar vermez...

0|0
    0|0
    • aynen ya bide çok sevyrm dıodu gözlerme baka baka nasılda kandırdı

• Bir ben böyle kimseyi kandıramadım :))))))))))))))

• Sevgisini yitirmiş. Bitmiş her şey. Salla gitsin.

0|0
    0|0
  • ne verdin ne yaşattınki başkasına gitti.

0|0
    0|0
    • hiç bişey hiç bişey yaşatmadım hiç bişey vermedim sevgimden başka.

• bilmiorum.

• dusun bakalım olduysada uzulme beklentısını karsılasan bıle senı terk edecekmıs en azından bu konuda sevın yanlıs ınsan dogruyu bul.. fazla takılma kımse vazgecılmez deıl..

• Dalga geçti o an.

0|0
    0|0
  • ayrilmişsiniz daha ne söylenebilirki

seni silmiş kafasindan

0|0
    0|0
  • Uzak dur bence o tekrar mesaj atar atmazsada zaten aklın onda kalır ama sevmişsen tabi ki

0|0
    0|0
    • atarmı mesajda?

• Aslında en iyi sen bilirsin önceden birazda olsa sevdiyse atar bu gibi durumlarda kişiliklerde değişiklik gösterebiliyor.

• ciddiye almamış seni bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 2-3 haftalık ilişki diyosun ya millet kaç yıl çıkıp bırakıyor.En baştan olması iyi olmuş boşver.

0|0
    0|0
    • dalga geçtiya beni işimden ettya ona yanıyorum.

• işinden çıkmanı mı sağladı ?

• evet aynı yerde çalışıyoruz onun yuzunden bıraktım işi

• aklım ermedi sizin ilişkinize

0|0
    0|0
  • nalcak herif.

0|0
    0|0
  • Bence skılmış.az sürmş sevıyrm dıye yalan söylemsde olablr.bence cok gcmeden kurtulmssn

0|0
    0|0
  • amacı kendinden sogutmak ve ayrılık sinyali vermek bence s ktret ve ayrılman en mantıklısı

0|0
    0|0
  • ne kadardır tanıyorsun ki onu?

0|0
    0|0
  • Şeyimden aşşa kasımpaşa demiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...