Kalın dudak, ince dudak gibi takıntınız var mı? Problem eder misiniz? Dudaklarınız ince mi kalın mı?

Kalın dudak, ince dudak gibi takıntınız var mı? Problem eder misiniz? Dudaklarınız ince mi kalın mı?

Güncellemeler:
benim dudaklarım normal alt üst kalınlığıda dengeli :)

ama en yakın arkadaşımın dudakları çok kalın sürekli kalın dudaklardan bahsedyor kalın dudaklı olmayan kızlar güzel değil erkekler ilk dudaklara bakar erkekler hep kalın dudak sever falan diyor bana sanki dudaklarım inceymiş ve bu yüzden çirkinmişim gibi muamele yapıyor takıntı yaptım şimdi :)

dudaklarım gayet normal yani ince degil çok kalında değil
erkeklerin dudakları büyük olmalı biraz ama kalın olmamalı bence :)

0|0
19|25

En İyi Erkek Görüşü

• Benim dudaklarım kalındır ve ben bundan nefret ettiğim kadar hiçbir şeyden nefret etmiyorum... ama ne yapalım bizim de kaderimiz şeklimiz böyle çizilmiş...

1|0
    0|0
    • öyle söyleme ya :)

• nefretten bahsetmedim erkek arkadaşımın dudakları kalın zaten :)

• boş versene...

Erkekler Ne Diyor 24

• Simdi biraz kaba olacak ama Söyle bir durum var Kadinlarin Dudaklari kalin olunca Saxsofon cekerken Erkek daga cok zevk aliyor olay bu yani...

Ince dudakli kadinlarda biraz daga az zevk aliyorsun..

Anladin

0|0
    2|0
  • benim aşkımınkiler kücük ama o kadar güzel bir yüzü varki o yüze kalın dudak gitmezdi allah özenmişte yaratmış :=)) kişiden kişiye değişir yani :)

2|0
    0|0
  • öpüşürken anlaşılır iyi dudak

3|0
    0|0
  • güncelleme artık :(

2|0
    1|0
  • Ne ince ne de kalın. Orta şekerli.

0|0
    0|0
  • eee madem biliyon normal olduklarını takıntı yapma cok kalın dudakta hoş durmuyo bence.

0|0
    0|0
  • cok kalın değil ama normalden biraz kalın severim karşı cinsdede kalın dudakları.

0|0
    0|0
  • Dudaktan kalbe bir yol varsa oda aşktır :)) benim takıntım yoktur kalbi ve insanlıgı güzel olsun yeter benim dudaklarında maşallahı var yani :))) hehehey

0|0
    0|0
  • pek sorun degıl ama dolgun olması iyidir . dikkatte ederim hani.

0|0
    0|0
  • benimki kalın (aşırı değil) ve ablam dalga geçiyor :D eşin de oyle olursa artık çocuklar falan ortalık dudak keser diyor :D

0|0
    0|0
  • erkeklere kalın dudak yakışmıyormuş da aga peşimizde dolaşanlar kim,emre altuğ gibi benim ki dudak işde

0|0
    0|0
  • Ortada bir dudak olmasi kaydiyla ince kalin dolgun degil gibi dikkat etmem oradan bana fisildananlara dikkat ederim

0|0
    0|0
  • Zenci dudağı benimki :/

1|0
    0|0
  • ne kalın ne ince

ortası her zman iyidir.

0|0
    0|0
  • normal, maymun gibi de sevmem mim dudak da.

0|0
    0|0
  • :)

0|0
    0|0
  • İnce dudağı seksi buluyorum.

0|0
    0|0
  • Öyle takıntım yok.

0|0
    0|0
  • normalden çok az kalın ve ördek dudak olursa çok severim. üst dudakta ince sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • ördek dudak severım

0|0
    0|0
  • ince dudak tercihimdir

0|0
    0|0
  • Ben pek takılmıyorum ama dudaklarım güzelmiş. Çok övgü aldım bu yönde. =*

Saygılar

0|0
    0|0
  • Kalın daha iyi oluyor tabi :)

0|0
    0|0
  • Ahanda böyle birşey link :D

0|0
    1|0
    • Niye eksiliyorsunuz olm psikopat mısınız :D

Kızlar Ne Diyor 19

• kalin dudaktan ne anliyorsunuz bilmem ama benim dudaklarim güzel dolgun ve herkes genelde erkeklerde cok begeniyor ki bende erkeklerde dolgun dudagi seksi buluyorum öpüsürken öpüsesin geliyor :)

ama Allah ne verdiyse o dur yani fark etmiyor önemli olan yemek yiyebilmek degilmi?

0|0
    0|0
  • ince dudak<3

1|0
    0|0
  • ben de var bu takıntı sonradan fark ettim ki sevgililerimin dudakları hep kalınmış daha doğrusu dolgun

0|0
    0|0
  • Banada dudaklarin nerde gözkmüyo falan diyolar yaa :/ evet inceler falan ama seviyorum ben yaaa kim ne derse desin hmhh :D

0|0
    0|0
  • ben memnunum valla dudaklarımdan kalın daha iyi gözukuyoda tabi ruj olayında

1|0
    0|0
  • benim üst dudak 'm' harfi gibi :d alt dudakta yay biçiminde onu tamamlıyor. cevap neydi ya? ha! inceden biraz hallice evet.

0|0
    0|0
  • benim normal kalınlıkta kıvrımlı dudaklarım var.

0|0
    0|0
  • kalin dudakli erkekleri pek sevmem yani sevgilim olacak kisinin kalin dudaklari olsn istemem ama cok incede olmasn :D

0|0
    0|0
  • Üst dudagıma nazaran alt dudagım kalın gibi.

1|0
    0|0
  • kalin orta neye gore?

linksiz anlamiyorum. ince dudakli biriyle opusmek hos degil onu bilirim.

1|0
    0|0
    • İri dudakları olan erkekler daha beter geliyor.En guzeli orta kalınlık

• erkekte kalın dudak <3

benimki normal işte ne kalın ne ince

1|0
    0|0
  • kalın dudaklıyım malesef

0|0
    0|0
  • erkeklerde çok kalın dudak bana itici geliyo ama alt dudak olsun biraz incecik olmasın yani

0|0
    0|0
  • Orta dudaklarim, onlari çook seviyorum.

0|0
    0|0
  • benimki kalın ben memnunum erkekte de normal ne kalın ne ince

0|0
    0|0
  • Orta.

0|0
    0|0
  • hayır takacağım en son şey !

0|0
    0|0
  • kalın dudaklı erkekleri hiç sevmem. benim dudağım ise normal