Gece kafayı yastığa koyduğunuzda ilk düşündüğünüz şey?

Bu değişkendir belki ama sabit birkaç düşünce vardır gece düşünülen ya da bende öyle bilmiyorum. Merak ettim insanlar ilk ne düşünür acaba, yastığa kafayı koyunca?

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• bugün kendime veya başkasına faydaı ne yaptım? bugün ne ürettim? yarın neler yapmalıyım yada ne yapayım? sonra cevaplarım daha sonra aklımda kalbimde biri varsa onu düşünürüm :)

0|0
    0|0
    • faydalı kısmına bayıldım... zira kimse artık kendi faydasından başka bi fayda görmüyor... alkışlar sana...alkışlarlaaaa yaşıyorummmmmmmmmmmm :))

• e böyle ama.bir işe yaramıyorsam üzülürüm..ki bazen kendim için dahi hiçbirşey yapmadığım günler olabiliyo.kayıp zamanlar :(

• günlere ben böyle bakamıyorum ya nedense.. carpe diem ciyim galiba :))) aslında evet onu sorgulamak lazım..ben ne işe yarıyorum ? harbi yaaaaaa..ne işe yarıorum ben..gzl bi soru :)

Kızlar Ne Diyor 15

• Yasasigim hayat ve sahip olduklarim icin sukrederim

0|0
    0|0
  • Şu aralar sınavlarımı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben hiçbişey düşünmeem uyumaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Bir arkadaş demişti ki ; " Yastığa kafanı koyduğunda düşündüğün şey var ya, işte o'dur derdin, o'dur gerçekliğin, o'dur hayatın. " .. Şuan için sevdiğim ve okulum dönüp duruyor kafamda.. Böyle gidiyor bakalım şimdilik..

0|0
    0|0
    • evet güzel yakalamış.. o yüzden sordum zaten :) insanlar genelde en önemli şeyleri yattığında düşünmeye başlıyo, sakin kafayla..

• neden hayalimdeki gibi yanımda değil neden aldattı neden diyorum.. bide hala ne yapıyor acaba şimdi diyorum.. elimde olmadan

0|0
    0|0
  • Tivibuyu açıp acaba ne izleyip uyusam diye düşünüyorum:))

0|0
    0|0
  • genelde günü düşünürüm ne yaptım ne ettim diye ailemden uzak olduğunda bizimkileri düşünürüm bu sene çok sevdiğim bi kişi öldü bu bi senedirde her gece düşünürüm aklıma gelir mutlaka

0|0
    0|0
  • Bu gün hangi salaklıkları yaptım acaba deyip uykumu kaçırıyorum.

0|0
    0|0
  • Sevgilimi,gun ıcınde yasananları,yarın ne olacagını

0|0
    0|0
  • bugün kaç koyun sayacağım acaba:))))

0|0
    0|0
  • bazen aşık olduğum çocuğu bazen olulumu ve yakında başlayacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sevgilimi

0|0
    0|0
  • Sevgilim yanıma gelince yapabileceğimiz geziceğimiz yerleri düşünürüm.

0|0
    0|0
  • ne kadar cok uykum oldugunu ertesı gun oglene kadar uyucamı dusunuyorum..

0|0
    0|0
  • Acaba Doğru Kişiyle mi Beraberim? Benim için doğru bir insanmı... Acaba ne yapıyor... :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hayatta başarıyla başarısızlıgın karışımı yada daha cok başarısızlıklarım ve hayattaki bakış acılarımın neden degişmedigini ve sürekli hata yapmak icin sanki sevkediliyorum mu diye düşünürüm. Aklıma hep her ne kadar kaldıramayabildigim acılarım gelir. Ve bikaç damla süzülüverir aniden. her damla bir acı olarak siner icime. icime sindikce gözyaşlarım dinmeye başlar ve kurur sonra uyumaya calışırı bedenim. ve fiziksel bir gömülüşe gecer. uyku beni cagırmaz debelenirim ve süzülen yaşlar yastıgımda olup yanaklarıma işlemiştir artık o anda uykuya dalmışımdır sanırım.. :(

0|0
    0|0
  • kimle beraber olduysam yinede düşündüğüm kız değişmedi 4yıl önceki sevgilimi sürekli düşünürüm şimdi arkadaş gibi görüşüyoruz ama ben buna dayanamıyorum sevdiğim kızla arkadaş olmaya :((

0|0
    0|0
    • arkadaş olunmuyo be bilader... kafan takılıyo yani ota b*ka.. kıskançlık falan işleride girince işin içine çıldırıon yaaaa...gerek yok :)

• onun yüzünden nice kızlara rest çektim ama olmayınca olmuyor işte bakalım biz nerde noktayı koyacağız :))

teşekkürler muhabbetin için

• inandığın anda koy.. ve bu inanmayı geciktirme :) bende teşekkür ederim, muhabbet sardı :)

• napayacam ben böyle derim hep neyse

0|0
    0|0
  • yatağa yatınca düşünmeye zamanım olmuyo :) fatihayı sonuna kadar okuyamadığım oluyor :)

0|0
    0|0
  • hiçbişey düşünmüyorum

çünkü yatağa girdiğimde

uykuya olan direncim minimum düzeye iniyor :)

0|0
    0|0
  • koyarkoymaz uyuyanlardanım:)

0|0
    0|0
  • o gün ne yaptığımın hesabını yaparım.

0|0
    0|0
  • konunun önemi yok. tümevarmaya çalışırım. herşeyi içine alan bir teori! bir gün bulacağım:D

0|0
    0|0
  • ''Bu Joy Fm'de geceleri hep .ıçıyor abi ya''

0|0
    0|0
  • hangi müziği dinliyerek yatmam konusunda düşünürüm

0|0
    0|0
  • lan yine geç yattın yarın erken kalkamıcaksın spor yine yattı diyorum her gece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...