Kadın erkek ilişkisinde yaş kriteri nedir?

arkadaslar ya bi kadın erkek iliskisinde kadın erkekten büyük olurrsa o iliski devam edermi.kadın erkekten kac yas büyük olursa göze batar.yanlısmıdır yasının büyük olması bayanın.

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• ben kendımden 14 yas buyukle beraberım şu anda gercekten yasla alakası yok sevınce yada eglenınce mılletı takmazsın ılkk basta olumsuz baktım ama tanıyınca cok mutluyuz 3 senedır beraaberız sevgılımde cok mutlu

0|1
    0|0
    • bana ümit oldun tesekür ederim.nedense insanlar nasıl bakar endisesi tasıyorum.

• ne demek mutlu olun her daim ama birbirinizr dürüst olun bu en büyük temeldir ona değer ver o sana değer verir

Erkekler Ne Diyor 20

• 19-28 arası erkek zaten hovarda takılıyor cogu zaman. iclerinden yok denecek kadar olanı mantıklı davranır ve o mantık da zaten kendisinden en fazla 2 yaş fazlasıyla sevgili olur belki evlenir.

Ama dedigim gibi erkek eger cidden kücükse kadını sadece kullanır. cisnellikten baska bir amac gözetmez yani. sevgi sözcüklerine gelince. Her ilişkide yok mu sence bunlar? hepsinde de sevgi sözcükleri var. ama yalan ama degil. O yüzden erkek daima kızdan büyük olmalı. cünkü erkegin olgunlasma süreci zaten gec.

kadın zaten 40 dan sonra menopoza giriyor.

0|0
    0|0
  • Ona buna hava atıp, gelenleri şımarık şımarık red ederken günün birinde bir de bakmışın evde kalmışın dimi... Genelde öyle oluyor da aklıma geldi...

Kadın büyük olursa göze batar tabi. Herkes kendinden küçük kızlarla takılırken...

Boşver takma kafayı. Seni seven takmıyorsa sen problem çıkartma bu saatten sonra...

0|2
    0|0
  • peygamberimiz 22 yaşındayken 40 yaşında haticeyle bir dulla evlenmiştir

ve aynı zamanda ebubekirin kızıyla ayşeyle evlenmiştir

bu konuda peygamberimiz zaten örnek değilmi

daha ne yaş farkını aklınıza takıyorsunuz

aşkta tek engel gurur değilmi

oda boş bişey zaten

0|0
    0|0
  • Kadının büyük olması toplumda kabul görmüyor, uzun süreli ciddi bir ilişki olmaz belirli bir yaş üstü kadınları erkekler cinsel eğlence olarak görüyor. Demedi deme.

0|0
    0|1
    • senin dedigin gibi davranmıyo ama sevdigim insana zarar vermem diyo .öle binyet belli etseydi terk ederdim zaten .alnımdan ve yanagımdan öpen bi insan.cıkarı bumu

• ben kednimden en büyük 7 yaş bir bayanla birlikte oldum çok kısa sürdü ama ciddi olarak 5 yaş büyük bayanla ilişki yaşadım.. yaş yüzünden de bir sorunumuz olmadı..

0|1
    0|0
  • Kadınlar erkeklerden en az 4 yaş daha olgun. 20 yaşındaki genç bir bayanı, ancak 24 yaşındaki bir erkek anlayabiliyor. 20 yaşındaki bir erkek ise daha ergenliği yaşıyor. hayata sadece cinsi duygularla bakıyor.

Kadınlar daha çabuk olgunlaştıkları için kendilerinden biraz daha büyük birisiyle olması daha doğru. Zaten olgun olan bayan, bir de kendinden küçük bir erkekle olduğunda, uçurum daha da artıyor.

0|0
    0|1
  • gönül ferman dinlemiyor derler ama dinletmek mi lazım acaba yaş farkı önemli değildir. Önemli olan yaşın kaç olduğudur

0|0
    0|0
  • 25 yaşın üzerinde yaşın çok önemi yoktur.

0|0
    0|0
  • 2yaş büyük/küçük olabilir ama fazlasını bilmiyorum böyle iyi

0|0
    0|0
  • Eğer birbirinizi seviyosanız bi problem yoktur.

0|1
    0|0
  • Çok yanlış değil aslında çiftlerin arasındaki uyum önemlidir...

0|1
    0|0
  • vallahi abla senin 33 ise yanındakinin 35 olması iyi olur bana kalırsa ama insan uyumuna bağlı yinede sana kalmış

0|0
    0|0
  • Hz. Muhammed 25 iken eşi 40 idi.

0|1
    0|0
  • yaşlar kaç

ikinizde olgun yaştaysanız problem olmaz.

0|0
    0|0
  • +-4 iyidir.

0|0
    0|1
  • yaş önemli değildir.amaca uygun birliktelikse sorun yok

0|0
    0|0
  • 10 dan fazla olmamalı en az 3 yaş olmalı ama onu bile sağlıklı bulmuyorum

0|0
    0|1
  • aşkın yaşı yoktur

0|1
    0|0
  • sen neyin kafasındasın ya

yaşın olmuş 33 şurda menapoza gitmeye kaç gün kaldı hala

23 yaşındaki bebelerle çıkıyosun.

1|1
    0|2
    • bebe oldugunu nerden ılıosun altınamı yattın

• senin gibi erkelerde ortaokul cocukların asulanıyo ona sesin cıkmaz demi

n ormal gelir

• çok rezilsin. attığın çamur bulunduğun dünyanın resmi kaale bile almıyorum seni

• aşkın yaşı yoktur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...