Eski sevgilisi, eşi hayatını kaybedipte unutamayan var mı aranızda ?

birisini çok sevdiğiniz ve onu rtafik kazasında veya hastalıkta kaybedeb oldumu ? baska kadınlar için sonra ne düşündünüz ? hiç bir kadına bakmamayımı evliliğe veya ilişkilere kapalı olmayımı ? biraz karsık oldu sanırım inşallah anlamıssınızdır sorumu ? çevrenizin yada sizin basınıza böyle bir sey geldimi ne hissettiniz ? yorum yapan arkadaşlara tesekkrler...

Güncellemeler:
hızlı yazdığım için yanlıs yazdıklarımda oldu.. kusura bakmayın inşallah anlamıssınızdır..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eski Sevgilimi

1|0
    0|0
    • ne kadar süre oldu ? :(

• tabikide ama bulsada o kadını sevecegini zanetmiyorum büyük bir ihtimal ona benzeyen birisini bulur yada mantık evliliği yapr diye düşünüyorum.. neyse yorum için tesekkürler :)

• Sevecegi kadin bulur her Kadinin Sevgisi Aski baskadir Erkek icin.

Gecmisde yasanan Güzelikleri unutmaz ama yeni sayfalarda acar Hayatinda ama abin icin gerekli sey karsisindaki kisiye Güvenmesi ...

Erkekler Ne Diyor 4

• allah sevdiği insan öyle kaybetmeyi hiç kimseye göstermesin... ben büyük konuşmayım ama sevdiğimden ölüm neticesi ayrılsam biraz zor evlenirdim diye düşünüyorum... eyer salih kaplen seviyorsan... unutulmaz... onu kalbimin en üst köşesine, pamuğa sararak koyardım.."" Derler ki, özel bir insanı bulmak bir dakika, onun varlığı için şükretmek 1 saat, onları sevmek için bir gün, ancak sonrasında onları unutmak bütün bir ömür alır. "" işte böyle olur... Allah kimsenin sevdiğini ayırmasın... :))

0|0
    0|0
  • Beyin kanaması geçirdi ve hayatını kaybetti.ben ondan sonra hiç kimseyi almadım hayatıma 1,5 yıllık ks serüvenimde ilk defa en buyuk gerceğimi yazıyorum..ruhu şad biliyorum

2|0
    0|0
  • Ben unutamadım eski eşimi.

1|0
    0|0
  • çok şükür bende yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...