En yakın arkadaşınız sevgilinizin sizin için yanlış insan olduğunu söylerse, ne yaparsınız?

En yakın en samimi sizi en iyi tanıyan dostunuz, aşık olduğunuz erkeğin sizin çin hiç uygun olmadığını düşünüyosa. Onları bir araya getirmek için uğraşır mısınız?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• En yakın dostuna sadece soru sorar gibi tatlı dil kullan şöyle sor " Seninle yıllardır dostuz. en iyi arkadaşım sensin. aşık oldun belki birine yada aşkı bilirsin. vazgecmek zordur gercekten senin dediklerine inanabilmem icin bana delil kanıt göstermelisin. ispat etmelisin. lütfen bunu yap .ben sana her zaman inandım simdi biraz ikilem icindeyim ama emin ol ki %51 sana inanıyorum cünkü sen asla yalan ve yanlış yamadın yapmazsın."

Bu kadar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu tip konularda ilk olarak arkadaş haklıda olsa kesinlikle arkadaşla ara açılır sevgilinin gerçek yüzünü sonra anlayınca tekrardan arkadaşa dönülen durumlardır :))

0|0
    0|0
  • aşk gözünü kör etmiş dışarıdan bakan birisi daha mantıklı göre bilir durumu o esnada ne söylese dinlemiz onları ama bir zaman sonra hak veririz

0|0
    0|0
  • düşünürüm

0|0
    0|0
  • benim başıma geldi bu olay. iki yakın arkadaşı ikisinide tanımam etmem.biri benim için yiy devam et demiş biri kötü ayrıl demiş. araştırdım. kötü diyen yeni ayrılmış sevgilsinden. daha doğru adam bunu şutlamış. kimse kimse hakkın yiyi kötü diye yorum yapmamalı. uygunluğu kişi kendi belirler bence.

0|0
    0|0
  • arkadaşımı dinler sevglimi daha ii gözlemlerim.sonra da terk ederim nasılsa bakınca bişeyler görünecektir:)

0|0
    0|0
  • sanane derim :)

zaten yanlış kişiyse hakketiği değeri veririm sürünen o olur ben değil

0|0
    0|0
  • ben bir sefer söyledim. gidip evlendiler. artık kimseye bişey demiyorum. kafana göre takıl kardeşim diyorum.

0|0
    0|0
  • önce nedenini bilmek isterim tabii ki.. ama siz kadınlar çok kıskançsınız ya hemcinslerize karşı.. bu olguyuda bi düşünmenii, sorgulamanı tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • yok mesele kıskançlık değil. sadece erkek arkadaşımla aramızda yetiştirilme tarzı bakımından kültürel bakımdan farklılıklar var. çevre bakımından falan. ama biz sorun etmiyoruz. kız arkadaşım büyük bir sorun çok mutsuz olacaksın diyo oyle yani..

• Bir bildiği vardır derim. Temenni olarak değerlendiririm. Zamanla daha iyi tanıdıkca bu sıkıntılar kalmayabılır.

Ama söyledıklerı hakkında kesın kanıtlar varsa düşünmek gerekiyor. Yanlış kişiyle daha fazla zaman harcamanın pek anlamı yok.

0|0
    0|0
  • ... Arkadaşım bunu bana anlatmalı,dinlerim.Mantıklı sebepler sunarsa düşünürüm.Aksi halde O'nu ikna edebilirim.Ama ısrar ederse de kendi yolunu seçme hakkı veririm.

0|0
    0|0
  • hayır uğraşmam...bana neden uygun olmadığını açıklamasını isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu konuyu düşünmem için benim o kişi hakkında yeterince bilgiye sahip olmamam gerekir ama ben yeterince tanıyorsam karşımdaki kişinin söylediği sözler yersiz kalır.

0|0
    0|0
  • getir bence.bir bak bakalım tavırlarına.benim sevgilime asılan yakın arkadaşım da asılma olayından önce böyle diyordu ama biraraya getirdiğimde hiç te böyle düşünmüyormuş gibi sohbet ediyordu.biraraya getir dediysem fazla değil dikkat et.

0|0
    0|0
  • ben en yakın arkadaşıma sevgilisinin onun için yanlış olduğunu söyledim ve şu an küstük konuşmuyoruz. eğer o bana söyleseydi ben dönüp sevgilime bakardım onun yaptığını yapmazdım en yakın arkadaşımı hiçbir erkek uğruna satmazdım...

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşmam. Arkadaşım karışamaz benim hayatıma kalkıp bana böyle birşey söylemezde zaten.

0|0
    0|0
  • durur düşünürüm bi kere..bi bildiqi vardır :)

0|0
    0|0
  • ılk once nedenını ogrenırım gereksız bır nedense bana yanlıs sanamı dogru derım

0|0
    0|0
  • Nedenini sorarim. Fikrine saygi duyarim ama dinlemem onu

0|0
    0|0
  • Şuan böyle bir durumla karşı karşıyayım,ama arkadaşımın sevgilimden hoşlandığını düşünüyorum.çünkü sürekli benimle onun hakkında kötüleyici şeyler konuşuyor... çözemedim daha...

0|0
    0|0
Yükleniyor...